Corruption Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Corruption Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
SkeppeR

SkeppeR

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Betadamı kalıcak final verene kadar yoksa herkese açılırmı yakın zamanda

K

kanguncesi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
paketi satın aldım bi heves ile kurdum ancak cihaz sınırı aşıldı uyarısı aldım. 2 Adet PC ve 1 telefonum var bu sınırı nasıl düzelticez ?

K

kanguncesi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence en azından PC limiti 2 yapılmalı benim gibi oyuna giriş yapanlar varsa eğer sorun yaşayacaklardır.

Son düzenleme:
Curthan

Curthan

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yalnızca birer telefon ve bilgisayardan giriş yapmana izin var, bu izin verilen cihaz sınırını aştığın zaman tek sefer mahsus sıfırlanabiliyor. Cihazlarını hesabından kaldırtmak istiyorsan Discord üzerinden yönetime yazabilirsin.
zaten sadece pc den giriyorum hocam oyunu da ilk defa indirdim diğer oyunlara giriş yaptığım için mi oluyor

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
SkeppeR Zaten final vermiş bir oyun. Bir süre betada kaldıktan sonra herkesin erişimine açılacak. Sürekli betada kalabilir denen oyunlar 'RPGM' ve 'Unity 'oyun motoru ile yapılan oyunlar.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
zaten sadece pc den giriyorum hocam oyunu da ilk defa indirdim diğer oyunlara giriş yaptığım için mi oluyor
Bilgisayarına format attıysan sistem iki farklı bilgisayardan giriliyor gibi görebilir. Bu durumu aşmak için Discord üzerinden yönetimdeki Mackenzie veya MattMurdock ile iletişime geçebilirsin. Hesabındaki cihazları sıfırlayacaklar.

JageR

JageR

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
Oyunda hile modu var mı ?

uxrzy

uxrzy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selamlar bu oyun hakkında;
Daha önce yabancı bir siteden ingilizce oynadım daha sonra yeni bir telefona geçtim ve tekrar oyunu yükleyip oynamak istediğimde oyunun ilk 5 saniyesinde attı. Telefonum Reno 5 lite Android 12.1 yardımcı olabilir misiniz? Eğer sorun çözülürse türkçesini satın alıp oynayacağım.
Benimde reno 5 lite android 12 sürümüne güncellediğimden beri çoğu yeni* çıkan oyundan atıyor oynanmıyor.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Benimde reno 5 lite android 12 sürümüne güncellediğimden beri çoğu yeni* çıkan oyundan atıyor oynanmıyor.
Oppo telefonlarında böyle bir sıkıntı var maalesef android 12 olduktandan sonra sistem hatası veriyor bu da cihazdan kaynaklı oluyor
Pc var ise oradan oynayın derim

BelphegorXXL

BelphegorXXL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Netori varsa ben varım. Elinize sağlık.

kozaa22

kozaa22

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
okuldaki öğrencileri nasıl yozlaştıra bilirim bilen var mı

Q

qqshinoa

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
SkeppeR

SkeppeR

Kredi
0$
Daha önce ingilizce oynamıştım Sırf tr dil çevirisi yaptığınız için size destek olmak için satın aldım.
Aahhh birde My new life tr çeviri gelirse forumun tadından yenmez eminim bir çok insanın ilgisini çekecektir.

G

Gölge56

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
okuldaki öğrencileri nasıl yozlaştıra bilirim bilen var mı
pazartesi gunu okula gıdıp kursude gaz ıksırı kullanman lazım ogretmenlerıde mudurun odasında toplantı ayarlayarak gaz ıksırıyle yapıyorsun pazartesi gunu olmayabılır haftanın bır gunu sabah

Oyuncu 3

Oyuncu 3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun mükemmel geçmişte hem ing hemde eski çevrilen yerlerde bitirmiştim ama animasyon olmadığı için master piece değil

kozaa22

kozaa22

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
tv istasyonunda muhabiri nasıl yozlastırıyoruz

Üst Alt