Big City's Pleasures Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Big City's Pleasures Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4.1
P

Paradas57

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyuna erişiminiz sağlanamamaktadır diyor

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Bu oyuna erişiminiz sağlanamamaktadır diyor

P

Paradas57

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Teşekkürler

A

Alihan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna kayıtlı üye olmama rağmen giremiyorum oyun betada diyip destekçi olmamı istiyor neden acaba

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Oyuna kayıtlı üye olmama rağmen giremiyorum oyun betada diyip destekçi olmamı istiyor neden acaba
Şu anda tüm Türkçe oyunlar erişime kapalı. Tamamı baştan düzenleniyor, hepsi birden açılmayacak ama teker teker açılacaklar.

A

Alihan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu anda tüm Türkçe oyunlar erişime kapalı. Tamamı baştan düzenleniyor, hepsi birden açılmayacak ama teker teker açılacaklar.
Tm teşekkürler

B

BF0908

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 2463

GENEL BAKIŞ

Oyun, Büyük Şehir'den uzakta, orta-batıda bir kasabada büyüyen, genç bir adam olan Tony hakkındadır. Fakat taşınıp üniversiteye gitmesi gerekir. Neyseki... Çocukluk arkadaşı, Gina, onun yakın arkadaşı Jessy ile beraber yaşadığı dairede bir oda tutmasına müsaade eder. Ve bu durumda Tony'nin maceraları başlar... Şehirden arkadaşları ve birkaç kızla yeniden iletişime geçer. Çok geçmeden, kendisini olağandışı bir durumun içerisinde, cinsel yönden geliştirecek bir şekilde bulur... Fakat şehirde her şey göründüğü gibi değildir ve Tony basit bir gizemden daha fazlasına karışacaktır..
Paylaşılan Tarih: 28.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.3.1
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 5.32 GB
Oyun Boyutu APK: 1.42 GB

Oyun Konuları
M/F - F/F Sex, Group Sex, Big/Medium/Small Tits (Not extra size), Corruption, Voyeurism, Anal, Double penetration, Stockings ,Blindfolds, Tickling, Feet, Pet play, Exhibitionism, Spanking, Teasing, Face fucking ,MILF, Strap-on (F/F only) ,Role play, Medical play, Orgasm denial, Hypnotism (Not decided yet), Bondage / Latex (soft), Fisting (Not decided yet), Harem

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Big City's Pleasures oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS
CLOUD - GDRIVE -
MEGA

ANDROID
CLOUD - GDRIVE - MEGA

GÖRSELLER

Ekli dosyayı görüntüle 2464 Ekli dosyayı görüntüle 2465 Ekli dosyayı görüntüle 2466 Ekli dosyayı görüntüle 2467 Ekli dosyayı görüntüle 2468hiçbir oyunu oynayamıyorum apk indiriyorum ama k. Adı ve şifreyi yazınca bana giriş yetkiniz yoktur diyor ve google da vip üye satın almam için yönlendiriyor tüm oyunlarda geçerli olmak üzere hep yaşıylrum bubu hesabımdan kaynaklı mı yeni hesap açsam düzelir mi?​

Korisch

Korisch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

M

madmen312

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Studyoya gidemiyorum mapte gostermiyor

T

testere376

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna ilk başladığımda ginanın evinin haritada baloncuk olarak çıkıp tıklanması gerekiyo ama çıkmıyo ve oyunun en başında takılıp kalıyo.

Üst Alt