Big City's Pleasures Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Big City's Pleasures Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4.1
I

incali

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
10 numara oyun tavsiye ederim

Ezio

Ezio

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
animasyonları çoğu oyundan iyi olan uzun soluklu ama ben bazı sahneleri açmak in beklerken sıkıldım özet olarak konusu itibariyle köyden indim şehre

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Güzel bir oyun daha, Oyunda güzel karakterler ve iyi bir hikayesi var.Duygusal ve romantik anlarda oyuna güzellik katıyor.Ancak oyun içi etkinlikleri aktif etmek için, uzun bir zaman dilimine yayılması kötü olmuş.Yüksek seviyeler ve yüksek level sistemide var.En azından hile ile daha hızlı olaylara atılmamızı sağlayan bu ek yama için ''AdultOyunÇeviri'' ekibini kutlarım.Oyunda görev dağılımında rehber olarak, çoğu karakterin görevleri verilmemiş bunu zaman dilimine yaymışlar, bir yanlış hatanız etkinliği kaçırmanıza neden olabilir.Görev listesinde bazıları ve arayüz ispanyolca zaten.Umarım gelecek güncellemeler ile bu sıkıntılar kaldırılırda oyun akıcılığını korur.Emeğinize sağlık.
?(y)

F

Fatih1663

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu spor kıyafeti nerden alınıyor ya alamadım

Abay

Abay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda kaç bölüm var ve şu an ki versiyon kaç saatlik uzunlukta ?

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Bu spor kıyafeti nerden alınıyor ya alamadım
Oda arkadaşın ''Jessy'' ile konuş, sana nereden satın alacağını söyleyecektir.Cevabını aldığında, Haritada işaretlenecektir.Odasında laptop ile oynarken onu odasında yakalaman lazım.

R

Raptorqe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mobilde oynuyorum telefona tıklayamıyorum neden

E

esmerr10

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaş bu nasıl oyun yahu sürekli aynı şeyleri yapıyorum tıkandım kaldım hele yardımcı olucak biri war mı

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun algoritması çöp.Oynarken kriz geçiriyor insan yarı da bıraktığım nadie oyunlar dan.Sahnelere baktım hile menğsün den oyun güzel ama çok yoruyor.

exorcist

exorcist

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aga beee bunu bekliyordum kralsınız elinize sağlık

Üst Alt