Big City's Pleasures Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Big City's Pleasures Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4.1
Zireael.

Zireael.

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Hocam hikayeyi ilerletemiyorum döngü içinde kaldım aynı şeyleri yapıp duruyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

B

bimgame

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Nasıl cozdunuz acana bi yardım edin sinir oldum sabahtan beri telefonu telefonu kiracam
Hala çözemediysen eğer. Oyunu aç direk kayıt et türkçe olarak(ilk kayıt). Harita açıldığında dili değiştir, haritada ev çıkacak. Eve tıkla oyunu direk kaydet(2. kayıt). Sonra türkçe kaydına(ilk kayıta) geri dön oyun türkçeye dönüyor. Daha sonra problem olmadı bende

H

hasat2237

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu diyer oyun lardan ayıran ne yani yapay zeke ne

A

Alihan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya oyunun içindeki hileyi nasıl kullanicaz mesela ev hilesi var onu artırmak istiyorum

Y

ygt6880

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Fotoğraf stüdyosuna gidemiyorum. Apartman ve üniversite gibi büyük simge yok tıklayıp gidebileceğim. Yapmam gereken görev orda, kızın resmi orda bekliyor ama tıklayıp oraya gidebileceğim simge yok gidemiyorum.

S

serkanx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1614591922673.png

Bu kısmı cözebilen varmı 1 saattir ugrasıyorum cözülmedi. discord'da yazdım kimse dönmedi

ivoltrani

ivoltrani

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyunu oynadım ve gayet güzel hoşuma gitti. Renderlar bazı arkadaşlar tarafından beğenilmemiş ama gördüğüm çoğu oyundan daha çok hoşuma gitti benim açıkçası. Konusunda sadece sevmediğim tek bir nokta oldu spoiler olmasın diye söylemicem. Güncellemesini bekleyeceğiz bakalım. Bu arada gerçekten adultoyunceviri ailesine de burdan teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sayenizde bugünlerde hem oyun oynuyoruz hemde cidden okumamız gelişiyor. Ben okul zamanında bu kadar çok kitap okumadım :)

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Ekli dosyayı görüntüle 6482

Bu kısmı cözebilen varmı 1 saattir ugrasıyorum cözülmedi. discord'da yazdım kimse dönmedi
Merhaba,
''Jessy'' Çocukluk arkadaşı olan ördek yavrusu oyuncağından bahsediyor. ''Suyu sever'' demesinin sebebi ise, onu banyoda ki küvette, oyuncak ördek yavrusu ile bulmalısınız. Bu görev bir kaç sahneden oluştuğundan tekrar edilebilir. Sürekli ''Jessy'' banyoda yakalayınız.;)

S

Selami kuk

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Öncelikle kolay gelsin. Bütün görevler bitti fakat öğretmenle olan görevi daha ilerletemiyorum jeniffer le birlikte evinde buluşuyoruz ama daha öte ilerletemiyorum yardımcı olabilir misiniz

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Öncelikle kolay gelsin. Bütün görevler bitti fakat öğretmenle olan görevi daha ilerletemiyorum jeniffer le birlikte evinde buluşuyoruz ama daha öte ilerletemiyorum yardımcı olabilir misiniz
Discord sunucumuzdaki yardım kanalından destek alabilirsiniz.

Üst Alt