Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Arkadaşlar merak ediyorum. Artık bir rotaya girdiğimiz için ana karakter çıktığı kıza sadık olmayı seçiyor bildiğiniz gibi ve bu seviştiğimiz kız sayısını düşürecek diye tahmin ediyorum. Yapımcı render saysını mı düşürecek bilmem ama bu mantıktan çeşitli renderları nasıl yapacak veya oyuna aldatma mı gelecek?

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Arkadaşlar merak ediyorum. Artık bir rotaya girdiğimiz için ana karakter çıktığı kıza sadık olmayı seçiyor bildiğiniz gibi ve bu seviştiğimiz kız sayısını düşürecek diye tahmin ediyorum. Yapımcı render saysını mı düşürecek bilmem ama bu mantıktan çeşitli renderları nasıl yapacak veya oyuna aldatma mı gelecek?
Render sayısını düşürmez hatta arttırabilir bu bölümde ki gibi olur her karaktere özel ayrı renderler yapıyor örnek vereyim bölüm 10 da jill için ayrı sahne isabella , sage gibi karakterler için ayrı sahneler yapar o sahneleri de sadece o karakterlerin rotasından gidenler görür. Belki ilerde aldatma da gelebilir.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Render sayısını düşürmez hatta arttırabilir bu bölümde ki gibi olur her karaktere özel ayrı renderler yapıyor örnek vereyim bölüm 10 da jill için ayrı sahne isabella , sage gibi karakterler için ayrı sahneler yapar o sahneleri de sadece o karakterlerin rotasından gidenler görür. Belki ilerde aldatma da gelebilir.
Evet bu olacak tabii ki ama benim demek istediğim şey sage rotasında altyapısını hazırladı misal Sage üçlü yapmak için diğer kızları devreye sokacağım demişti orada göreceğiz bence ama bir rotada galiba artık sadece o kızla renderlarımız olacak. Misal Jill ile artık sevgiliyiz ve bizim karakter o rotadayken (aldatma gelmezse) başkasıyla renderlarımız olmayacak. Bu mantıkla bir rotada renderlar baya düşecek ve bunu bölümü kısa tutarak kapatacaktır.

İ

İhaze

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Jill ile konuşmam gerek parti sonlarında ama üstüne tıklayınca bişey olmuyo ne yapmam gerek

Son düzenleme:
emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
bir sonraki bölümü ne zaman gelir ?
6 aydan önce gelmez dostum. Rita arkadaşımız haftalık güncelleme raporu yayınlıyor onu takip etmeni öneririm ben böyle yapıyorum. Adam daha sonraki bölümün mini oyunları tamamlamaya çalışıyor. Renderlara başlamadı bile. :)

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
6 aydan önce gelmez dostum. Rita arkadaşımız haftalık güncelleme raporu yayınlıyor onu takip etmeni öneririm ben böyle yapıyorum. Adam daha sonraki bölümün mini oyunları tamamlamaya çalışıyor. Renderlara başlamadı bile. :)
Bugün yayınlar diye tahmin ediyorum akşam yazarım 🙂

A

afat1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eyw dostum sıkıntı yok oyun güzel olunca insan biran önce gelmesini istiyor işte yksa boşlukta hissediyoruz =)

C

Crystal3z

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Being a DIK'i açıp giriş yaptığımda sol altta hatayı bildir diye bi sorunla karşılaşıyorum nasıl çözüldüğünü bilen varmı acaba ?

A

afat1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
10. bölüm için güncelleme raporu geldi
Bu haftaya yeni dövüş mini oyununu bitirerek başladım. Sonuçlardan çok memnunum.
Bundan sonra, 10. bölümdeki biri hariç tüm mini oyunları yaptım. Bu alanda geliştirmeyi daha sonra bırakacağım ufak işler kaldı. Ancak bu aşamada yedi mini oyunu 10. bölümde birleştirmek oldukça büyük bir ilerleme oldu.
Bir müstehcen sahnenin animasyonlarını bitirerek haftama devam ettim. Şimdiye kadar altı müstehcen sahne için animasyonlar hazırladım. Ayrıca birkaç başka sahne için statik renderlar üzerinde çalıştım, diyaloglar yazdım ve önümüzdeki hafta oluşturmaya başlayacağım sahneler için bazı karakterler hazırladım.
Şimdi, odağı değiştireceğim ve bir süre statik renderlar ve yazılar üzerinde çalışacağım. Oluşturulmayı bekleyen 55 animasyon sırası var. 62 animasyon ve 622 statik işleme tamamlandı. 100'ün üzerinde oluşturulmuş animasyonumuz var, yani bu bölümün gelişimi için bir dönüm noktası.
Güzel hafta sonları
Dr PinkCake
inş uzun ömürlü bir oyun olur yav harbiden çok güzel oyun :D

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Bu haftaya yeni dövüş mini oyununu bitirerek başladım. Sonuçlardan çok memnunum.
Bundan sonra, 10. bölümdeki biri hariç tüm mini oyunları yaptım. Bu alanda geliştirmeyi daha sonra bırakacağım ufak işler kaldı. Ancak bu aşamada yedi mini oyunu 10. bölümde birleştirmek oldukça büyük bir ilerleme oldu.
Bir müstehcen sahnenin animasyonlarını bitirerek haftama devam ettim. Şimdiye kadar altı müstehcen sahne için animasyonlar hazırladım. Ayrıca birkaç başka sahne için statik renderlar üzerinde çalıştım, diyaloglar yazdım ve önümüzdeki hafta oluşturmaya başlayacağım sahneler için bazı karakterler hazırladım.
Şimdi, odağı değiştireceğim ve bir süre statik renderlar ve yazılar üzerinde çalışacağım. Oluşturulmayı bekleyen 55 animasyon sırası var. 62 animasyon ve 622 statik işleme tamamlandı. 100'ün üzerinde oluşturulmuş animasyonumuz var, yani bu bölümün gelişimi için bir dönüm noktası.
Güzel hafta sonları
Dr PinkCake
Adam neredeyse yarı-yarıya düşürmüş render ile animasyon sayısını
Steam'a yetiştireceğim diye kaliteyi aşağıya çekiyor zıpzıp

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Güzel hafta sonları
Dr PinkCake
Wow işte ben buna gelişme derim. İşte şimdi mutlu oldum. Teşekkür ederim Rita.

Üst Alt