Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
b4tnnn

b4tnnn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
merhaba being a dik in 1-2 sezonunu indirdikten sonra exe dosyası windows defender tarafından ciddi sekilde trojan olarak gözüküyor bu normal mi

Deepİmpact.

Deepİmpact.

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Evet; Uzun bir aradan sonra ilk defa bir bölümü betadayken oynamaktan vazgeçtim. Sanırım hem ilginç hem de heyecanlı bazı 2D oyunları keşfetmemden dolayı bu ve diğer benzer 3D oyunlara ilgim azaldı. Bu bölüm daha çok bir fill yani doldurma bölüm olarak adlandırabiliriz. Daha çok yerinde sayan ilerlediğinizi hissettirmeyen ancak hikaye açısından ufak kırıntılar bırakan bir bölümdü. Elbete ki bunu her yapım da görmemiz olasıdır, belirlenen bir sayıya ulaşmak ya da daha çok zaman kazandırmak olarak da adlandırabiliriz.:unsure:

Malesef önceki bölümler de bazı karakterlerin gelişimi sanki deja vu yaşıyormuşsunuz gibi benzerlik gösteriyor. Özellikle ''Jill'', Quinn, Sage gibi; Tabi ki oyunu tamamlanmış olarak oynasaydık bölümün tekrarlama hissini yaşamazdık, hikaye akıp gittiğinden dikkatinizi çekmeyebilirdi. ''Heather, Lily, Nora ve Nicole'' her zaman ki gibi beğendiğim kadın karakterlerdir. Sarışın hatunlara ilgim olduğundan elbette;:devilish: Aynı zaman da ''Maya ve ''Jade'' sarışınlara hakaret niteliğinde ki karakterlerdir. ''Sarah'' ilgi çekici yanı yerli kadınlar gibi tanıdık bir yüz siması olmasıdır. Ancak vücudu güzel dizayn edilmemiş daha dolgun ve alımlı olması gerekirdi.:mad:

Bu bölüm de baş karakterden iğrenme durumu yaşanabilir. Sanırım bu da yapımcının dandik cevaplara ve konuşmalara yer vermesiydi. Tabi ki çeviride de artık arapça kelimeler görmesem daha mutlu olabilirdim. Öyle kelimeler yazılıyor ki sanki karakter müslüman biriymiş gibi bir izlenim veriyor. Çeviri yapmak büyük bir emektir ve ben de bir kaç oyun çevirisi yapmıştım. Bu yüzden çevirmenlerin hakkı ödenmez.🤗 Çeviri de size mantıklı gelmeyen noktaları kendiniz uygun gördüğünüz kelimelerle doldurabilir ve hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Ancak seçtiğiniz kelimeler bir karakterin yapısını belirler, dini bütün bir karakter değil de normal doğru kelimeler içeren bir karakter olması durumun gerçekliğini arttırır. Her zaman emeğinize sağlık.🤗

Bölüme gelecek olursak eğer; ''Jill'' arkadaşı olan ''Bianca'' için yapımcıya şu sözü söylemek isterim. Oyuna eklenen her yeni kadın karakter neden dönüp dolaşıp baş karakterle ilişki bir yaşama potansiyeline dönüşüyor. Oysa ki ''Jill'' beraber gittiğimiz arkadaş ortamı baya iyi kurgulanmıştı, bu ortamlar da daha çok olmak ve arkadaşlar edinmek istersiniz. Bir arkadaş ortamın da mutlaka boynuzlanan ve boynuzlayan bir karakter olması lazım değil mi?. Yani bir arkadaş ortamı var ve yapımcı; olmaz mutlaka bu ortamı bozmalı ve Türk dizileri gibi berbat hikayelere bağlamalıyım!. Düşüncesi geçiyor herhalde..:cautious:

Her zaman hikaye de baş karakter bir kahraman olmak zorunda değil, her zaman ön planda olmak da zorunda değil, bazen kenara çekilip sadece izlemek ve durumu değerlendirmekte yeterli sayılabilir. ''Dr.PinkCake'' umarım farklı yapısal düşüncelere daha çok odaklanır da en azından oyun final verene kadar hikaye bütünleşebilsin.:geek:
Oynadığın ilginç 2D oyunları yazsana animasyonu bol olan 2d olursa daha iyi olur.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oynadığın ilginç 2D oyunları yazsana animasyonu bol olan 2d olursa daha iyi olur.
Merhaba, Oynadığım ilginç 2D oyunlar şunlardır;

Zombie's Retreat
Zombie's Retreat 2 Gridlocked
House Chores
Milf's Plaza
PrinceOfSuburbiaRewrite
GoodByeEternity
What a Legend - Oynanmış olabilir
Milky Touch

Şimdilik aklıma gelen bunlar bir kaç 2D oyunu da denedim ancak kayıt dosyalarını almaya değer değillerdi. Bazıları ise daha geliştirme aşamasındaydı. Forum da ''What a Legend'' dışında diğer oyunları bulamayabilirsiniz. Ama bu oyunlar en iyi 2D animasyonları ve güzel hikayeleri ile dolu dolu eğlenceli oyunlardır.;)

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Forum da olanlardan atayım belki oynadığın vardır
Taffy tales
Lust and Power
Rick and Morty
Innocent Witches(favori- çevirisi olsaydı mükemmel olurdu)
Hero sex academia
Sex note
Summertime saga (oynamışsındır büyük ihtimalle)
Good girl gone bad
2 oyun hariç diğerlerinde çeviri var

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
merhaba being a dik in 1-2 sezonunu indirdikten sonra exe dosyası windows defender tarafından ciddi sekilde trojan olarak gözüküyor bu normal mi
Oyunlarımızı ücretsiz lisanslandırdığımız için windows böyle görüyor. Sitemizden indirdiğiniz oyunlar sizler için bir tehdit oluşturmuyor anti virüs programlarınızı kapatın ve sorunsuz bir şekilde oynayın.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
3.bölüm o kadar da kötü değil ne bekliyor millet anlamıyorum hikaye açısından ben zayıf bulsam da yine de güzel bir 12 saat geçirtti ve bu ne lan ne alaka dediğim bir olay olmadı. Cake'i hiç sevmem beni sürekli banlıyor ama oyun güzel. Zayıf bulduğum 3 madde yazayım.

1- Bella'nın kocasıyla ilgili hiç bahsetmemesi (bekliyordum.)
2- Hamile olan kişi beni hayal kırıklığına uğratması
3-Rio ile ilişkimizin bitmesi (Artık tamamen yan karakter olarak devam edecek ben ana karakter olmasını umuyordum çünkü rota gibi gidiyordu.)

D

DKNmonster

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ana sayfada ki discord linkini günceller misiniz katılmak istiyorum ama zamanı bitmiş davet linki diyor
Guncelleyince duyuru geçersiniz 😁

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
3.bölüm o kadar da kötü değil ne bekliyor millet anlamıyorum hikaye açısından ben zayıf bulsam da yine de güzel bir 12 saat geçirtti ve bu ne lan ne alaka dediğim bir olay olmadı. Cake'i hiç sevmem beni sürekli banlıyor ama oyun güzel. Zayıf bulduğum 3 madde yazayım.

3-Rio ile ilişkimizin bitmesi (Artık tamamen yan karakter olarak devam edecek ben ana karakter olmasını umuyordum çünkü rota gibi gidiyordu.)
Solo gidersen kim bilir belki rio'na kavuşursun. Nicole, lily, nora, quinn desem de artık ana kızlardan biri oldu ve diğer tüm kızlar
Bu saydıklarım solo gidenlere bir nevi ödül ama sage'nin üstüne tanımam tavladı beni

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Açıkladığı şeye göre hikaye ve ana kızlardan oldukça memnun o yüzden tahminimce yan karakterleri ana karakter yapmaz ana karakter olmadığı içinde içeriği daha az olur

Deepİmpact.

Deepİmpact.

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Forum da olanlardan atayım belki oynadığın vardır
Taffy tales
Lust and Power
Rick and Morty
Innocent Witches(favori- çevirisi olsaydı mükemmel olurdu)
Hero sex academia
Sex note
Summertime saga (oynamışsındır büyük ihtimalle)
Good girl gone bad
2 oyun hariç diğerlerinde çeviri var
Bir kaçını listeye ekledim birini indirmeye başladım teşekkürler,Summertime saga oynamadım oynamayı da düşünmüyorum, Forum dışı benzer oyunlar varsa özel den atabilirsiniz dilerseniz.

F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba, ben şimdi 2.sezonu bitirdim de üçüncü sezonu indiricem şimdi ama sayfa 1 de 3.sezon 1.bölüm var sadece bu 3.sezon bitmemişmiydi ? türkçe olarak sadece 3.sezonda 1.bölüm mü yayınlandı ?

F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bide ben bu adult oyunları hemen hemen yeni oynamaya başladım oynadığım adult oyunlar
1- Fresh Women
2-Summers Gone
3-Being a Dik
bunlar gibi adult oyunlar önerebilirmisiniz ?

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Merhaba, ben şimdi 2.sezonu bitirdim de üçüncü sezonu indiricem şimdi ama sayfa 1 de 3.sezon 1.bölüm var sadece bu 3.sezon bitmemişmiydi ? türkçe olarak sadece 3.sezonda 1.bölüm mü yayınlandı ?
Yapımcı şu an sadece 3. Sezon 1. Bölümü yayınladı bizde çevirilmiş halini paylaştık. Oyuna güncellemeler geldikçe Türkçe çeviri halini paylaşmaya devam edeceğiz.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Solo gidersen kim bilir belki rio'na kavuşursun. Nicole, lily, nora, quinn desem de artık ana kızlardan biri oldu ve diğer tüm kızlar
Bu saydıklarım solo gidenlere bir nevi ödül ama sage'nin üstüne tanımam tavladı beni
Sage zaten acayip oldu ya ancak solo takıldığım da bile Rio ile gece geçirenedik ancak şöyle tuhaf bir durum var bu site yapmadıysa Sarah ile Melanie ile geceyi bitirdiğimde arka plan resmi olarak Rio gözüküyor orada belki Rio yolu olabilir diye tahmin ediyorum.

Üst Alt