Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
K

KuzInnn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Being a DIK'i açıp giriş yapınca bir hata oluştu diyor bunun sebebi nedir bilen varmı

X

xcresta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar ben 3. sezonu indirdim. Daha öncesinde interlude ayrı olarak değil miydi? 3. sezonun başında tekrar oynamak mı gerekiyor

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
arkadaşlar ben 3. sezonu indirdim. Daha öncesinde interlude ayrı olarak değil miydi? 3. sezonun başında tekrar oynamak mı gerekiyor
3. Sezon 1. Bölüm İle İnterlude sürümü aynı oyunun içinde bulunmakta. 3.sezonu indirdiğin zaman ilk İnterlude'yi sonra 3.sezon 1.bölümü oynuyoruz.

J

Johnny32

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Elektrikler gidince bir odada oluyor orada ne yapmam lazım anlamadım

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Elektrikler gidince bir odada oluyor orada ne yapmam lazım anlamadım
Önce ayarlardan efekleri kapatabilirsin daha rahat oynamana yarar ikinci olarak ilk geldiğin kapıya bas üstünde ki sayfayı oku sonra buzdalabana bak şifre istiyecek sonra hemen odanın ortasında ki masaya tıkla sayılar var onlara bas şifre orada yazacak sonra gidip buzdolabını aç içinde anahtar olacak sonra hemen sağ taraftaki kavanozlara bas yeşil olana tekrar bas anahtar onun içinde 3. anahtar için kafese tıkla sonra üst tarafa tıkla anahtar orada son olarak gidip kapıya tıkla iyi oyunlar.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Kesin bir bilgi. Önceden 5 sezon olacağını (20 bölüm) fakat 7. bölümden sonra 4 sezonda (16 bölümde) bitireceğini söylemişti.
Buraya yazıyorum bu adam bu oyunu bitiremeyecek gibi duruyor. Gittikçe kalite düşmeye başladı. Sırf 2024'te Steam'a getirebilmek için kaliteden ödün vermeye başladı. Renger kalitesi artsa da bir bölümde olan render sayısı çok az olacak gibi duruyor. Umarım yanılırım.

F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba ben badik indireli ve oynayalı 4 gün oldu ama yeni bilgisayara geçtim. Yeni bilgisayarda kaldığım yerden devam etmek için eski bilgisayarımda ki badik klasörünü flash bellek ile yeni bilgisayarıma taşıdım ama yeni bilgisayarımda oyuna girdiğimde bütün savelerim gitmişti eski bilgisayarımda duruyo hala oyun ve saveler ama yeni bilgisayarımda saveler yok gitmiş nasıl çözücem bunu ?

R

Rocenq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Panoya tıkladığım zaman Bir istisna oluştu diyor ve oyunda devam edemiyorum ne yapmam lazım. (Yoksay desem de gitmiyor)

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Merhaba ben badik indireli ve oynayalı 4 gün oldu ama yeni bilgisayara geçtim. Yeni bilgisayarda kaldığım yerden devam etmek için eski bilgisayarımda ki badik klasörünü flash bellek ile yeni bilgisayarıma taşıdım ama yeni bilgisayarımda oyuna girdiğimde bütün savelerim gitmişti eski bilgisayarımda duruyo hala oyun ve saveler ama yeni bilgisayarımda saveler yok gitmiş nasıl çözücem bunu ?
Eski bilgisayarın da arama kısmına %appdata% yaz renpy klasörüne gir ordan da being a dik'e girip save dosyalarını seçip aynı adımları yapıp yeni bilgisayarın içine aktardın mı

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Google a bein a dik save location yaz save dosyalarını oraya taşı ben böyle halletmiştim.

T

trserhantr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler bu görevde kaldım sage i hiç bir yerde bulamadım yardımcı olabilir misiniz oyun buglanmış olabilir mi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-01-30-05-30-59-488_being.adultoyunceviri.com.jpg
    Screenshot_2023-01-30-05-30-59-488_being.adultoyunceviri.com.jpg
    776.7 KB · Görüntüleme: 57
Üst Alt