Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
E

Emir gazi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Takım elbise bulma görevini yapamadım takıldım ne yapmam gerekiyo?

L

LigH

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sezon 2 den 3 e nasıl aktarım yapabilirim dosyalar gözükmüyor

R

rualej

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler sıfırdan başlamak istiyorum herşeyi yeniden keşfede keşfede,ama kayıt dosyalarım vb tüm sahneler eski saveimde duruyor bunu tamamen komple sıfırlamanın bir yolu var mıdır ?

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
rualej Başlat kısmına %appdata% ardından renpy içindeki being a dik savelerini sil eğer olmassa c'de de bir klasör olması lazım ordan da bedik'i bulup sil

N

Neymarf4n

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Screenshot_20240901_043200_Being a DIK.jpg
9. Bölümdeki mini oyunda ekranda bazı görseller kısmında şu şekilde hata veriyor ne yapmam lazım

noluoa

noluoa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben bu oyunu en baştan oynamak istiyorum nasıl indirme yapmam gerekli bir sürü link konulmuş kafam karıştı ayrı ayrı sezonlar filan var yardımcı olabilir misiniz

Bahadir_Bey

Bahadir_Bey

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Bu sitede kötü oyun görmedim :D teşekkürler.

M

Maredin

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
ben bu oyunu en baştan oynamak istiyorum nasıl indirme yapmam gerekli bir sürü link konulmuş kafam karıştı ayrı ayrı sezonlar filan var yardımcı olabilir misiniz
Sezon 1-2 beraber zaten onu ve sezon 3'ü indirmen lazım

N

Neymarf4n

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Screenshot_20240902_030214_Being a DIK.jpgandroidden oynarken 10. Bölümde mini oyunda sorun yaşıyorum ve hızlı menü barı da sürekli kayboluyor geri getirince de ekrana dokununca kayboluyor tekrar son bölümde mi sorun var anlamadım yardımcı olabilecek biri var mı

T

Theseus57

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
O den 3. Sezon 2. Bölümü indirdim fakat girişte 5gb lık bir dosya indirmemizi istiyor indir ve çalıştır diyorum traceback hatası veriyor not defteri açılıyor. Yardımcı olabilecek varmı

X

XyusufX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Normal kayıt dosyasını yüklemek için linke tıklıyorum fakat dosyayı bulamıyorum yardımcı olur musunuz?

E

ege.atasay35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
I'm sorry, but an uncaught exception occurred.

While running game code:
File "renpy/common/00action_file.rpy", line 498, in __call__
Exception: Couldn't find a place to stop rolling back. Perhaps the script changed in an incompatible way böyle bir hata veriyor

H

hastaettin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sadece cadılar bayramı partisi olan bölüm hangi linkte acaba

Üst Alt