Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
C

Cem_Karaca

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba, Android'den zip dosyasını indirdim. Zip'i açtıktan sonra uygulamaya girip android/data/being3.androidoyunceviri.com klasörüne "game" dosyasını koydum ancak uygulamaya tekrar girdikten sonra kullanıcı adı ve şifreden sonra otomatik olarak kendini atıyor. Ana menüye giriş yapamıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Ek olarak: being3.androidoyunceviri.com klasörünün içinde "crash reports" adlı bir klasör daha var

Son düzenleme:
K

Kxfirx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu adam her bölüm çıkarana kadar save dosyamı bi şekilde kaybetmiş oluyorum 5. kez baştan başlayacağım şimdi :confused:

P

poloxa6338

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayatta şu oyunun yeni bölümünü beklediğim kadar hiçbir şeyi beklememişimdir.

E

EhBegulumm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
.exe dosyasını rar dosyasından çıkarttığımda antivirüs trojan algıladığı için siliyor. Farklı bir .exe dosyası var mı?

T

tehlikeligoky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk 2 sezonu indirdim ancak giriş ekranında giriş yap tuşuna tıkladığımda oyun donuyor ve kapanıyor bunun bir çözümü var mı acaba ?

sandalyebacagi

sandalyebacagi

Eternum Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bu yeni sürümde yani 0.10.2 sürümünde yeni olan ne var? Yani ne kadar sürelik bir oynanış sunuyor? Ayrıca bu sürümü nasıl oynayacağız? Import olaylarını falan pek bilmiyorum.

Sıkıjı12

Sıkıjı12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben androidden oynuyorum da bu
geri, geçmiş, kayıt yazan yerler kayboldu ayarladan da yapıyorum yine yok olmıyo

B

Balerion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1. sezon ve 2. sezon , Windows - Cloud'ta trojen var . Win32/GameHack adlı dosya ekliyor direk .

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Mod var mı bilgin var mı modsuz olmuyor
Evet, mod mevcut oyunun içerisinde.
.exe dosyasını rar dosyasından çıkarttığımda antivirüs trojan algıladığı için siliyor. Farklı bir .exe dosyası var mı?
Farklı bir uygulama dosyası yok maalesef, anti virüs üzerinden oyuna izin vermeniz lazım.
İlk 2 sezonu indirdim ancak giriş ekranında giriş yap tuşuna tıkladığımda oyun donuyor ve kapanıyor bunun bir çözümü var mı acaba ?
Muhtemelen giriş sisteminin bağlı olduğu sunucuya erişilememiştir o sırada, ya kullandığınız internetle ya da sunucuyla alakalı bir problem yani.

Eğer sorun sunucu kaynaklıysa bir süre bekledikten sonra tekrar denemek gerekiyor.
Bu yeni sürümde yani 0.10.2 sürümünde yeni olan ne var? Yani ne kadar sürelik bir oynanış sunuyor? Ayrıca bu sürümü nasıl oynayacağız? Import olaylarını falan pek bilmiyorum.
Üçüncü sezonda ara bölüm, dokuzuncu ve onuncu bölüm dahil olmak üzere üç bölüm mevcut ancak kaç saatlik bir oynanış sunduğunu söylemek zor, tercih edilen rotalara göre değişiyor çünkü.

Aktarma dosyası konusunda sıkıntı yaşıyorsanız bizimle Discord sunucumuz üzerinden iletişime geçerseniz detaylı şekilde yardımcı olabiliriz.
Ben androidden oynuyorum da bu
geri, geçmiş, kayıt yazan yerler kayboldu ayarladan da yapıyorum yine yok olmıyo
Bahsettiğiniz hızlı menüyü muhtemelen farkında olmadan gizlemişsiniz. Ekranı yatay şekilde tutuyorken parmağınızı kaldırmadan önce sola, daha sonra da sağa doğru çekmeniz gerek.
1. sezon ve 2. sezon , Windows - Cloud'ta trojen var . Win32/GameHack adlı dosya ekliyor direk .
Anti virüsün verdiği dosya adını internet üzerinden aratırsanız modlu, yamalı oyun ve uygulamaları riskli olmasalar bile anti virüslerin bu şekilde sınıflandırdığını kendiniz de görebilirsiniz. Oyunlarımızda hiçbir zararlı yazılım bulunmamakta.

P

PRlME

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
en son ne zaman güncelleme geldi oyuna 10. bölüm çıktı mı

B

Balerion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evet, mod mevcut oyunun içerisinde.

Farklı bir uygulama dosyası yok maalesef, anti virüs üzerinden oyuna izin vermeniz lazım.

Muhtemelen giriş sisteminin bağlı olduğu sunucuya erişilememiştir o sırada, ya kullandığınız internetle ya da sunucuyla alakalı bir problem yani.

Eğer sorun sunucu kaynaklıysa bir süre bekledikten sonra tekrar denemek gerekiyor.

Üçüncü sezonda ara bölüm, dokuzuncu ve onuncu bölüm dahil olmak üzere üç bölüm mevcut ancak kaç saatlik bir oynanış sunduğunu söylemek zor, tercih edilen rotalara göre değişiyor çünkü.

Aktarma dosyası konusunda sıkıntı yaşıyorsanız bizimle Discord sunucumuz üzerinden iletişime geçerseniz detaylı şekilde yardımcı olabiliriz.

Bahsettiğiniz hızlı menüyü muhtemelen farkında olmadan gizlemişsiniz. Ekranı yatay şekilde tutuyorken parmağınızı kaldırmadan önce sola, daha sonra da sağa doğru çekmeniz gerek.

Anti virüsün verdiği dosya adını internet üzerinden aratırsanız modlu, yamalı oyun ve uygulamaları riskli olmasalar bile anti virüslerin bu şekilde sınıflandırdığını kendiniz de görebilirsiniz. Oyunlarımızda hiçbir zararlı yazılım bulunmamakta.
Teşekkürler hocam , discord kanalından da çok yardımcı oldun <3

B

BSW

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben 3. sezonu androidde oynuyordum ama ingilizce sınavında bir sorun çıktı ve şu an yazı yazamıyorum galiba klavyer gerekli acaba bir klavye almadan bunu yapabilmenin bir yolu var mı?

postacıgüvercin

postacıgüvercin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben 3. sezonu androidde oynuyordum ama ingilizce sınavında bir sorun çıktı ve şu an yazı yazamıyorum galiba klavyer gerekli acaba bir klavye almadan bunu yapabilmenin bir yolu var mı?
Mini oyunları kapatabilirsin sonra tekrar açarsın

H

haisexdd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sizin kayıt dosya linkine ulasamiyorum yeniler misiniz

Üst Alt