Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
D

Dahaka

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar Oyun bende orjinal steamde var sadece türkçe yamasını nereden bulabilirim

dmog123

dmog123

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Odamızda uyandığımız da masadaki kaseye bak diye bir görev var da kaseyi bulamıyorum yardımcı olabilecek var mı?

C

colak32

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3.sezonu indirdim ama 2.sezon kayıtlarım görünmüyor nasıl çözebilirim bu sorunu

Q

qweewqqwe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İkinci sezonu bitirdim, kayıt dosyalarım var bahsi geçen aktarma dosyası da olması gereken yerde fakat "Aktar" seçeneğini seçtiğimde kayıt dosyası görünmüyor. "Devam et" e tıkladığımda ikinci sezonun son kısmında aldığım save orada fakat tıklayınca hata alıyorum "yoksay" dediğimde de hiçbir şey olmayıp tekrar boş olan "Aktar" kısmına atıyor. Sizin save dosyanızı da indirip C:AOC içerisine attım ama yine de olmadı, ne yapacağım?

J

Jdkjshsbgs

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Androidde game dosyasını adutoyunçeviriye atıyorum ama olmuyor tam olarak yapamıyorum yardımcı olabilirmisiniz

Üst Alt