Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
E

Erkoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1 ve 2. Sezonu içeren cloud linki güncel değil mi oyuna girişte güncelleme var uyarısı alıyorum

xelel

xelel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler ben 9.bölümü oynadım ama 0.10 versiyonunu indirince beni tekrar 9. bölümden başlatıyor discorddaki saveler de gözükmüyor oyunda ne yapmam lazım 9.bölüm de uzun geçemiyorum

S

sukonn

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
öncekileri indirmeden kayıt falan olmadan direk son sezona başlama şansımız yok mu ? nasıl yapababilirim ?

M

Mr.Awesome

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba,oyunu indirmeye çalışıyorum pc ye ,virüs tehdidi algılayıp indirmiyor.Yardımcı olur musunuz

D

dsc34

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
3$
merhaba sezon 2 bitti ama bi türlü sezon 3 aktaramıyorum bo konuda yardım ede bilirmisiniz rica etsem

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
B

blackpound

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
10. Bölüm şu an için son mu? Riona kaçırıldı ve oyun orada sonlandı da.

E

Erkoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android kullanıyorum sezon 2 deki kayıtlarımı sezon 3 e nasıl aktara bilirim?

E

exobane

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
10.bölüm'de "Babanı ara görevinde" aranmıyor. Bulunamadı yazıyor beyler, kırmızı harflerle. Bir çözümü var mım

S

synerx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ya yalvarırım bu ne hatası ilk iki sezonu bitirip silmiştim save dosyalarım da var 3.sezonu ındırdım oyuna gırmeye calıstıgım da bu hatayı verıyor ılk ıkı sezonu tekrar mı ındırmem lazım aktıflesmesı ıcın lutfen yardım edın

Ekli dosyalar

• 1709051960939.png
    1709051960939.png
    15.7 KB · Görüntüleme: 19
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
ya yalvarırım bu ne hatası ilk iki sezonu bitirip silmiştim save dosyalarım da var 3.sezonu ındırdım oyuna gırmeye calıstıgım da bu hatayı verıyor ılk ıkı sezonu tekrar mı ındırmem lazım aktıflesmesı ıcın lutfen yardım edın
Oyunun uygulamasını ve dosyasını ZIP'ten çıkartıp aynı klasörün içine koy, uygulamayı yönetici olarak çalıştır. Hala aynı hatayı veriyorsa muhtemelen Cloud üzerinden indirirken dosyanın adı değişmiştir, '.aoc' uzantılı dosyanın adı hatada yazan dosya adıyla bire bir aynı olmalı.

CenQ

CenQ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3. sezonda komple eğer bitirmezse diğer sezonları geliştirmeye kendi ömrü bile yetmez geliştiricinin muhtemelen bu ağırlıkla. Artık amacının bence seriyi sündürebildiği kadar sündürüp ilk iki sezonunun popülerliğinden ne kadar para kazanabilirim ona bakmak gibi geliyor bana. Eğer geliştirme sürecini uzatmazsa zaten patreon'da nasıl o kadar destekçiyi oyalamaya devam edebilsin. Oyunda devam ettirebilecek bir hikaye kalmadı ama işte sırf para için uzatıyor ve istese eminim çok daha hızlı bölümleri de yayınlayabilir.
Neden sadece patreon bakıyorsun. Geliştirici aynı zamanda steam üzerinden de yayınlıyor oyunu. Çok fazla bekletmesi iyi bir şey değil. Sonuçta yıllar boyunca beklenen bir oyun çıkmıyor. Devam ediyor part, part. Ekibi genişletip tamamen bitirse yeni bir projeye geçse daha sağlıklı ve mantıklı olur.

S

synerx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
gencolar selam bır sorum daha var 2 tane kayıt dosyam var bırı sage bırı jıll . 3.sezona sage yolunla basladım once ama hıkayesı sanırım kısa surucek son senesı unıversıte de jıll yoluna donmemı tavsıye eder mısınız ?

punkshack

punkshack

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
AOC ekibinin emeklerine sağlık, yeni bölümü bizimle buluşturdular. İlk defa hatalardan dolayı oynayamadığım bir BADIK bölümü oldu. Bu sanırım orijinal yapımdan kaynaklanan bir sorun. Mini oyunlar başta olmak üzere birçok hatayla karşılaştım. Kendi kayıtlarım ve sağlıklı kayıtlarla denememe rağmen sorunlar bir türlü çözülmedi ve hep hata verdi.
Artık en mantıklısı 11.bölümün çıkışı gerçekleşince 10.bölümle beraber oynamak. Hatalar ne yazık ki bu sürümü oynamama izin vermedi. Umarım bir sonraki bölüm hatalardan yoksun olur. Ne olursa olsun AOC ile yola devam, emek veren tüm ekibin emeklerine sağlık.

V

vuqar 12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon kayıt dosyalarını nasıl deyir sezona taşıya bilirim?

Üst Alt