Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
XTheDarkLordX

XTheDarkLordX

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yaptığı soru cevap kısmında 14.bölüme kadar bir fikri olduğunu sonrası onun için işin bulanık olduğunu belirtmiş. Oyunun sonunu aceleye getirmeyeceğini, gerekenin ötesinde uzatmayacağını da eklemiş. Şuanlık görünen 16 bölüm ama pinkcake bu hiç belli olmaz.
Umarım uzatır. Oyun mükemmel bir daha böylesi gelmez muhtemelen.

B

Bertolt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kayıt dosyası olmadan başlamıyormuş ama kayıt dosyası indirme linki bozulmuş sanırım nereden indireceğim

B

Bertolt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3. Sezon 1. Bölüm var mı bu 3x2 nin içinde yoksa direkt 3. Sezon 2. Bölümden mi başlatıyor

B

Bertolt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3. Sezon 2. Bölüme kadar olan bölümleri hangi linkten indirebilirim en son cadılar bayramı bölümü vardı onu da mı ayrı indirmek gerekiyor

yasuo3162

yasuo3162

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android de save dosyası nasıl aktarılır yeni versiyona

B

Bertolt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hızlı optimize linkindeki kurulumda sadece aoc yazdığı için aoc indirdim bi tane daha var optimize apk diye onu indirmeye gerek var mı

A

alpss11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Screenshot_20240315_142815_SexNote.jpgson yüklediğim bşrkaç oyunda bu hata veriyor girerken izni de kabul ediyorum neden oluyor yardım edin!!

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Hızlı optimize linkindeki kurulumda sadece aoc yazdığı için aoc indirdim bi tane daha var optimize apk diye onu indirmeye gerek var mı
Evet var. Ayrıca optimize apk nın kurulumu normal Android e göre daha uğraştırıcı. Yardım almak için discord sunucumuza gelebilirsiniz

U

Ulasbeyin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hepsini baştan sona tekte oynamak için hangsini indirmemiz lazım

K

Khaoss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu en baştan en sona oynamak için tam olarak hangilerini indirmemiz lazım anlayamadım yardımcı olur musunuz

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu en baştan en sona oynamak için tam olarak hangilerini indirmemiz lazım anlayamadım yardımcı olur musunuz
Önce sezon 1 ve sezon 2'yi kapsıyan ana oyun linkinden oynayacaksın sonra 3.sezon olan linkten oynayacaksın. Eğerki telefondan oynayıp depolama alanın düşükse ilk 6 bölüm olan link, sonra son 2 bölüm olan link, ardından yine 3.sezon linkinden devam ediyorsun.

A

arda10kLc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhabalar, interlude kısmını nereden indirebiliriz çünkü 3. sezon bölüm 1 kısmı eksik kalıyor

Q

qexia

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ilk 2 sezonu indirdim fakat bittikten sonra 3.sezonu nasil indireceğim, linklerde sadece 3.sezon 2.bölüm var, 3.sezon kaç bölüm ve 1.bölüm yokmu

Cengizhan27

Cengizhan27

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler yardım edin 2 sezonun sonundaki kayıt dosyasını alıyorum
3.sezonu indirdim kaydı yükleme kısmında kaydımı göremiyorum 2.sezona girdiğimde kayıtlarım silinmiş olarak görüyorum

Üst Alt