Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
sfxq

sfxq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1707760599644.png
normalde burada görev olarak aramam gerekiyor fakat böyle bir hata alıyorum, yardımcı olabilir misiniz?

M

macahel34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Season 3'ü indirdim, transfer dosyasını ve kayıt dosyalarını attım fakat yinede başlatamadım. Yükle dediğimde veya import dediğimde hiçbir şey gözükmüyor.

X

xerox89

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
choosen road'ın sage olduğu transfer dosyası var mı dc'de bulamadım

M

memo44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk 8 bölümü oynadım ama 9.bölümü nasıl oynıcam son bölümü indirdim ama fotoğraftaki hatayı veriyor

sorun.png

Z

Ziko011

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sezonda çok fazla hata var.Umut ediyorum ki,gelecek bölümlerde bu hataları traşlarlar.

C

cabbarge

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
PC'de oynuyorum ve transfer dosyam var ama import kısmında göremiyorum. AOC/BeingADIK içine de attım ama hala göremiyorum oyun içinde.. Tam olarak nereye atmam lazım bu dosyayı?

M

macahel34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
R

Redexit

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 2 sonunda kayıt alıyorum fakat dosya gözükmüyor sezon 3 e aktaramıyorum ???

R

Redexit

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu 3. Sezon kayıt dosyasi linki açılmıyor yeni link varmı

R

Redexit

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sitede bulunan link patladı. Yeni kayıt dosyalarına discord sunucumuza gelip ulaşabilirsiniz
Kayıt dosyasını indirdim oyunun save dosyasına attım fakat oyunda gözükmüyor oyunu silip tekrarmı yüklemeliyim benden mi kaynaklı

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Kayıt dosyasını indirdim oyunun save dosyasına attım fakat oyunda gözükmüyor oyunu silip tekrarmı yüklemeliyim benden mi kaynaklı
Yeni sürümde böyle sorunlar oluyor maalesef, kayıt dosyası ile alakalı. Çözümü için discord sunucumuza gelip yardım kanalına yazarsanız yardımcı olabiliriz

ZX97

ZX97

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mobilde parti planlamasında ve yeni sınavlarda oyun buglanıyor ve ekrana basılmıyor, mini oyunları geç yapmak bi fayda sağlar mı bilmiyorum

Üst Alt