Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
3

31cikomando

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben sahnelerin kilidini açmak için discorddan bulduğum save i kullanmıştım. benim sorunum şu: diyaloglarda save sahibinin ismi geçiyor, nasıl kendi ismime çevirebilirim? Üstelik bu oyunu geçen sene pcden silmiştim. şimdi tekrar yükledim ama hala sahne isimlerinde save sahibinin ismi gözüküyor. eğer ismi değiştiremiyorsam nasıl yapılacağını söylerseniz oyunu tam anlamıyla silip tekrar yükleyebilirim. Veya başka bir aoc hesabı oluşturup onla giriş yapsam düzelir mi?

Son düzenleme:
M

Mr.Awesome

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba. 3.sezonu indirdim. Kayıt dosyamı pc C:/AOC Being a dik klasörünün içine attım. Oyunu çalıştırmak istiyorum ama hata veriyor. Yardımcı olur musnuz

M

mete731

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kayit dosyalari ile sıkıntı yasiyorum yardim edin

Mikeusta

Mikeusta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3.sezonun en başından oynayabileceğiniz sürüm var mı

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Merhaba. 3.sezonu indirdim. Kayıt dosyamı pc C:/AOC Being a dik klasörünün içine attım. Oyunu çalıştırmak istiyorum ama hata veriyor. Yardımcı olur musnuz
C: deki AOC klasöründen ''BeingADIKSeason2Transfer1366998845'' kayıt dosyasını kopyala Windows+R yap
appdata yaz enter la Roaming\Renpy\persistent klasörüne at. Save import sorunu olanlar bunu yapsın.

PC YENİ BİR YOL BAŞLATANLAR İÇİN DE
Kayıt dosyasının sonundaki bir numarayı değiştirip aynı konuma atsın. Ve o kaydı görmek için İMPORT ekranında sağ üstte Steam Gog kayıtları vs bir seçenek var ona tıklasın yeni kayıt gözükür.

O

Osmanaga12345

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Direk 9.bolümden başlıyabilecegim bi sürüm varmı

XTheDarkLordX

XTheDarkLordX

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
11.bölüm ne zaman çıkar tarih var mı ?

A

asd5961

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3. sezonda parti planlamasında yaşanan sorun düzeldi mi yoksa hala minigame olayını kapatıp mı geçmemiz gerekiyor?

E

Emreke

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3 sezon başlıycam 2 sezonun sonu gözükmüyor dosyanız da inmiyor

XTheDarkLordX

XTheDarkLordX

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
11. bölüm yakında çıkmaz . 10. bölümü 1 senedir bekliyordum ve anca çıktı.
Oyun aşırı sarıyor ama böyle giderse finali 20 30 yıla anca görürüz yapımcı daha da hızlandırmalı bu oyunu geliştirmeyi.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir yerde oyun 30 bölüm olacak diye okumuştum. 6 Yıl o zaman :D
Yaptığı soru cevap kısmında 14.bölüme kadar bir fikri olduğunu sonrası onun için işin bulanık olduğunu belirtmiş. Oyunun sonunu aceleye getirmeyeceğini, gerekenin ötesinde uzatmayacağını da eklemiş. Şuanlık görünen 16 bölüm ama pinkcake bu hiç belli olmaz.

Üst Alt