Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Agoni

Agoni

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kayıt dosyasını bi türlü indirtemiyorum 14654545156 kere başka sayafaya atıyor

A

Abazakoala

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk iki sezonu oynadıysan 3.sezon yazan linklerden indir. Bağlantı bölüm nerde diyor bilmiyorum da ara bölüm var. 3.sezon çıkmadan önce yayınlandı. O da 3.sezon linkinde yer alıyor
Herhangi bir save indirmem gerekiyor mu 3. Sezon için veya ilk 2 sezonu tekrar oynayıp o save den devam etmek istersem hangi dosyayı tutup nereye atmam lazım

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Herhangi bir save indirmem gerekiyor mu 3. Sezon için veya ilk 2 sezonu tekrar oynayıp o save den devam etmek istersem hangi dosyayı tutup nereye atmam lazım
8.bölümün sonunda (2.sezon son bölüm) save ekranı çıkıyor karşına. Orada save alınca aktarma dosyan da oluşuyor. Eğer şimdi sende bu dosyalar yoksa, Discord sunucumuza gelip oradan alabilirsin

L

Lieenx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar ben mobilde menüye ulaşamıyorum. öyle bi seçenek çıkmıyor karşıma. o yüzden oyunu da kaydedemiyorum yardımcı olabilen var mı acaba nasıl menüyü ortaya çıkartabilirim

exorcist

exorcist

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu sorunu çözmek için saatlerdir uğraşıyordum. 450.sayfadan beri okuyorum. Sorunu yetkili değil üye çözmüş. Kardeşim teşekkür ederiz.
Kral bende çok yardım aradım ama malesef sorunu çıkaran sorunun çözümünü bilmiyor şaka gibi... Çeviri script işleriyle uğraştığım için yabancı olmadığımdan deneme yanılma yoluyla buldum bende, sorununa yardımcı olabildiğime sevindim.

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Arkadaşlar ben mobilde menüye ulaşamıyorum. öyle bi seçenek çıkmıyor karşıma. o yüzden oyunu da kaydedemiyorum yardımcı olabilen var mı acaba nasıl menüyü ortaya çıkartabilirim
Sol alt kısıma basarsan karşına çıkacaktır. Sürekli ekranda kalmıyor

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Batuoz exe ve aoc dosyalarının isminde bulunan Rusça harfleri Türkçeye çevir düzelecektir

A

Abazakoala

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
8.bölümün sonunda (2.sezon son bölüm) save ekranı çıkıyor karşına. Orada save alınca aktarma dosyan da oluşuyor. Eğer şimdi sende bu dosyalar yoksa, Discord sunucumuza gelip oradan alabilirsin
O oluşan dosya androidde adultoyunceviri klasörü oluyor onun içinde oyunların kalsörlerı save o dosyanın içinde mi oluyor sonra ilk 2 sezonluk oyunu silip burdan sizin bölüm 3 linkinden indirince o save dosyamız nereden alıp oraya atacağım o linkte hem 1. Hem 3. Bölüm var dimi

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
O oluşan dosya androidde adultoyunceviri klasörü oluyor onun içinde oyunların kalsörlerı save o dosyanın içinde mi oluyor sonra ilk 2 sezonluk oyunu silip burdan sizin bölüm 3 linkinden indirince o save dosyamız nereden alıp oraya atacağım o linkte hem 1. Hem 3. Bölüm var dimi
Discord sunucumuza gelip yardım kanalına yazarsanız daha iyi olur. Bu sorunla ilgili videolu çözüm de mevcut. Böylelikle daha kolay aktarım yapabilirsiniz

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
2$
N

naptinlabebe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ustam bende kayıt dosyası var, oyunu bitirdim ve kayıtı aldım hatta dosya yoneticisinde bile duruyor dosya görebiliyorum ama oyuna girince kayıt yok diye gözüküyor ne yapmaliyim? (Android cihaz)

Son düzenleme:
seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
ustam bende kayıt dosyası var, oyunu bitirdim ve kayıtı aldım hatta dosya yoneticisinde bile duruyor dosya görebiliyorum ama oyuna girince kayıt yok diye gözüküyor ne yapmaliyim? (Android cihaz)
RenPY/Persisent içerisinde transfer dosyası olmuş olmalı onu Android>data>beingadik.adultoyunceviri.com>saves içerisine atacaksın, izin istiyorsa ex dosya yöneticisi ile yap

X

xerox89

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
avast malware.32 gen virüs algıladı yetkili biri açıklasın system.exe'ye mi bağlı yoksa harbiden millete zararlı yazılım mı yolluyonuz crack adlı altında uyanıklar :D

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
avast malware.32 gen virüs algıladı yetkili biri açıklasın system.exe'ye mi bağlı yoksa harbiden millete zararlı yazılım mı yolluyonuz crack adlı altında uyanıklar :D
😀 200k dan fazla üyesi var sitenin. Sence böyle bir virüs yükletme amacımız olsa bunu senden başka fark eden olmaz mıydı?

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
benden başka yazan da var üstelik soru sordum admincim relax biraz mevzu badik gerisi teferruat :LOL:
Senden başka da yazanlar var evet. Çünkü yukarıda da dediğim gibi senlik bir durum değil bu. Sıkıştırmada kullanılan program lisanssız olduğundan dolayı, virüs koruma sistemleriniz dosyayı virüslü olarak algılıyor. Olay bu yani tamamen 🙂

Üst Alt