Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
ZX97

ZX97

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dahili depolama>renpy>persistent klasöründe transfer dosyası olmasına rağmen import edemiyorum

P

pablo_escobar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ilk 6 bölüm ve son 2 bölümü içeren özel sürümün sezon 3 bölüm 2 den ne farkı var

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ilk 6 bölüm ve son 2 bölümü içeren özel sürümün sezon 3 bölüm 2 den ne farkı var
Öncelikle 3.sezonu oynamak için ilk 2 sezonu oynaman gerekiyor. Yapımcı 3.sezon için kayıt dosyası ile çalıştırdığı için. İster kendi kayıt dosyan ile istersen dcden alabilirsin. İlk 6 bölüm ve son 2 bölüm depolama alanı daha düşük kişiler için, normalde ana oyun yani ilk 8 bölümü oynaman gerekiyor. Sezonlar 4'er bölümden oluştuğunuda belirteyim.

F

fkehsp27

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
C deki AOC klasöründen ''BeingADIKSeason2Transfer1366998845'' kayıt dosyasını kopyala Windows+R yap

appdata yaz enter la Roaming\Renpy\persistent klasörüne at. Save import sorunu olanlar bunu yapsın.​

Bu sorunu çözmek için saatlerdir uğraşıyordum. 450.sayfadan beri okuyorum. Sorunu yetkili değil üye çözmüş. Kardeşim teşekkür ederiz.

A

AHJSHYFDS

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bu sorunu çözmek için saatlerdir uğraşıyordum. 450.sayfadan beri okuyorum. Sorunu yetkili değil üye çözmüş. Kardeşim teşekkür ederiz.
e klasöründe benim yeni sezon bana da anlatsana knk şu save import sorununu

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
e klasöründe benim yeni sezon bana da anlatsana knk şu save import sorununu
KAYIT SORUNU İÇİN
C: deki AOC klasöründen ''BeingADIKSeason2Transfer1366998845'' kayıt dosyasını kopyala Windows+R yap
appdata yaz enter la Roaming\Renpy\persistent klasörüne at. Save import sorunu olanlar bunu yapsın.

PC YENİ BİR YOL BAŞLATANLAR İÇİN DE: Kayıt dosyasının sonundaki bir numarayı değiştirip aynı konuma atsın. Ve o kaydı görmek için İMPORT ekranında sağ üstte Steam Gog kayıtları vs bir seçenek var ona tıklasın yeni kayıt gözükür.

A

AHJSHYFDS

Kredi
1$
yok abi sorun devam ediyor save almıyor bir daha ki sefer şu güncellemeler birleşsin rezil olmuş şuan ki durumda

A

AHJSHYFDS

Kredi
1$
KAYIT SORUNU İÇİN
C: deki AOC klasöründen ''BeingADIKSeason2Transfer1366998845'' kayıt dosyasını kopyala Windows+R yap
appdata yaz enter la Roaming\Renpy\persistent klasörüne at. Save import sorunu olanlar bunu yapsın.

PC YENİ BİR YOL BAŞLATANLAR İÇİN DE: Kayıt dosyasının sonundaki bir numarayı değiştirip aynı konuma atsın. Ve o kaydı görmek için İMPORT ekranında sağ üstte Steam Gog kayıtları vs bir seçenek var ona tıklasın yeni kayıt gözükür.
knk sağol bu arada değiştirince düzledi harbiden modun görevini kullanıcı yapıyor

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
knk sağol bu arada değiştirince düzledi harbiden modun görevini kullanıcı yapıyor
Sürekli buraya bakamıyor olabiliriz maalesef. Bu yüzden üyeleri discord sunucumuza davet ediyoruz sürekli. Daha hızlı ve kesin çözümler için. Zaten bu çözümü discord sunucumuzun yardım kanalına sabitlemiştim

L

Lonewolf

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Jill rotasını 3.sezonda devam ederken Sage ve İsabella rotasınıda içerisinde gösteriyor. Yaşadığım sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

A

AHJSHYFDS

Kredi
1$
Jill rotasını 3.sezonda devam ederken Sage ve İsabella rotasınıda içerisinde gösteriyor. Yaşadığım sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
yeni sezona tamam oturmaması ile ilgili sage diğerleri billikte de rota var ama 3.sezon 2.bölümde içermiyor mod ile halledilmesi lazım büyük ihtimal

B

Batuoz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
The application was unable to load a required component hatası veriyor nasıl düzeltebilirim

A

Abazakoala

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Direk sezon 3 linkinden indirip oynayabilir miyiz ve o bağlantı bölüm 2 derken 1-2. Bölümlerı kast ediyor dimi

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Direk sezon 3 linkinden indirip oynayabilir miyiz ve o bağlantı bölüm 2 derken 1-2. Bölümlerı kast ediyor dimi
İlk iki sezonu oynadıysan 3.sezon yazan linklerden indir. Bağlantı bölüm nerde diyor bilmiyorum da ara bölüm var. 3.sezon çıkmadan önce yayınlandı. O da 3.sezon linkinde yer alıyor

Üst Alt