Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
postacıgüvercin

postacıgüvercin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ayarlardan geçişleri kapatmış olabilirsin
Şuan oyunu tekrar yüklüyorum girip bakicagim ama animasyondan kastim seks animasyonlari değil o animasyonlar zaten var bahsettigim pcde cok fazla animasyon var büyük ihtimalle mobilde boyut küçültmek için cikarilmistir diye düşündüm tekrar yükleyip deneyeceğim

Kolsuz21905

Kolsuz21905

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok sevdiğim bir oyunu saçma sapan kayıt dosyası aktaramama sorunu yüzünden bırakıyorum 2.sezonu oynayıp bitirmeme rağmen kayıtlar yok iyice boka sardı

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Çok sevdiğim bir oyunu saçma sapan kayıt dosyası aktaramama sorunu yüzünden bırakıyorum 2.sezonu oynayıp bitirmeme rağmen kayıtlar yok iyice boka sardı
RenPY/Persisent içerisinde transfer dosyası olmuş olmalı onu Android>data>beingadik.adultoyunceviri.com>saves içerisine atacaksın, izin istiyorsa ex dosya yöneticisi ile yap

noluoa

noluoa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben oyunu komple indirmek istiyorum bilgisayar için depolama sorunum yok. hangisini indireceğim çok fazla link var kafam karıştı.
sezon 1-2 diyor bide sezon 3 filan diyor anlamadım

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
ben oyunu komple indirmek istiyorum bilgisayar için depolama sorunum yok. hangisini indireceğim çok fazla link var kafam karıştı.
sezon 1-2 diyor bide sezon 3 filan diyor anlamadım
Önce 1-2 sezon yazanı oynayıp bitireceksin sonra 3. sezonla devam edeceksin

Kolsuz21905

Kolsuz21905

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
RenPY/Persisent içerisinde transfer dosyası olmuş olmalı onu Android>data>beingadik.adultoyunceviri.com>saves içerisine atacaksın, izin istiyorsa ex dosya yöneticisi ile yap
Dosyayı taşımak istediğimde android belgelerinin içerisinde data dosyası ortadan kayboluyor dosyayı aktaramıyorum

L

Levilex

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 3 neden bilmiyorum fazlasıyla hata içeriyor Ara sezonda zoeyin seçim butonlarının içinde yazan kelimelerin bozuk olması parti ayarlama kısmında ki ihtiyaç resimlerinin olmayıp hata yazısı vermesi ben mi yanlış yükledim yoksa bu hatalar zaten var mı ?

K

Kabaozgur61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Az önce 2. sezonu bitirdim. 3.sezon oyununda kayıt dosyamı görmüyor ve discord sunucusun davetide kabul edilmiyor yardımcı olur musunuz?

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Az önce 2. sezonu bitirdim. 3.sezon oyununda kayıt dosyamı görmüyor ve discord sunucusun davetide kabul edilmiyor yardımcı olur musunuz?
Telefon için RenPY/Persisent içerisinde transfer dosyası oluşmuş olmalı onu Android>data>beingadik.adultoyunceviri.com>saves içerisine atacaksın, izin istiyorsa ex dosya yöneticisi ile yap

K

Kabaozgur61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Telefon için RenPY/Persisent içerisinde transfer dosyası oluşmuş olmalı onu Android>data>beingadik.adultoyunceviri.com>saves içerisine atacaksın, izin istiyorsa ex dosya yöneticisi ile yap
Hocam pc de oynuyorum ne yapmam gerek discord linkinde de sorun var giremiyorum

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
K

Kabaozgur61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-02-03 212909.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-03 212909.png
    64 KB · Görüntüleme: 6
exorcist

exorcist

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
C deki AOC klasöründen ''BeingADIKSeason2Transfer1366998845'' kayıt dosyasını kopyala Windows+R yap

appdata yaz enter la Roaming\Renpy\persistent klasörüne at. Save import sorunu olanlar bunu yapsın.​

Üst Alt