Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
P

pafilson

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1- kayıt dosyasını aktarmayı başarabilen yapan varsa lütfen yardımcı olsun
2-bu kayıt dosyası için zippyshare gidiyoz eyvallah ama orda indirme link vs bulmadım denk gelemedim

S

Silinen üye 164086

Tüm kayıt dosyaları ara sezonu atlamış şekilde verilmiş zaten onu farkettim hepsindede öyle bence bu kadar kişide siz hatalisiniz yanlış yapiyonuz demek yerine hataları düzeltin bence

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Eternum Türkçe Erişimcisi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Tüm kayıt dosyaları ara sezonu atlamış şekilde verilmiş zaten onu farkettim hepsindede öyle bence bu kadar kişide siz hatalisiniz yanlış yapiyonuz demek yerine hataları düzeltin bence
Bilerek mi yapıyorsunuz ara sezon yok diye. 3. sezonun içinde zaten ara bölüm
2. sezon sonunda kayıtlarını alıp 3. sezona aktaracaksın transfer dosyası ile birlikte çok zor olmamalı. Ha yaptım gözükmedi diyorsan yanlış yapıyorsundur ya da kayıt dosyaların uyumsuzluk gösteriyordur.
Yanlış yaptıysan discorda gel yardımcı olurlar. Kayıt dosyaların uyumsuzluk gösteriyorsa en baştan başlaman gerekir

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Ara sezon yok kardeşim ara sezon en son yüklediğiniz oyunda olmadığı için save atılmıyor zaten
Al ara bölüm. Transfer dosyasını Android>data>beingadik.adultoyunceviri.com>saves içerisine atacaksın, izin istiyorsa ex dosya yöneticisi ile yap. Transfer dosyan yoksa discordda bugün paylaşıldı ordan alabilirsin

Ekli dosyalar

• IMG_20240128_133514.jpg
    IMG_20240128_133514.jpg
    541 KB · Görüntüleme: 57
C

ciobaba0909

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler oyunun sonu dosyayı çaldiktan sonra bitiyormu ?

S

Silinen üye 164086

Bilerek mi yapıyorsunuz ara sezon yok diye. 3. sezonun içinde zaten ara bölüm
2. sezon sonunda kayıtlarını alıp 3. sezona aktaracaksın transfer dosyası ile birlikte çok zor olmamalı. Ha yaptım gözükmedi diyorsan yanlış yapıyorsundur ya da kayıt dosyaların uyumsuzluk gösteriyordur.
Yanlış yaptıysan discorda gel yardımcı olurlar. Kayıt dosyaların uyumsuzluk gösteriyorsa en baştan başlaman gerekir

PharoSS

PharoSS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda kimya deney bölümüne kadar geldim. Defteri açınca oyun hata veriyor, geriye al yapayım diyorum. Bu sefer hiçbir şekilde devam etmiyor, burada takıldım kaldım.

ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu 2. sezonun trasnfer dosyasını 3. sezon görmüyor bu konuda ne yapacağız ? cidden can sıkmaya başladı bu durum sırf bu yüzden tekrardan başlayıp bitirdim oyunu ama sonuç aynı Bilgisayardan oynuyorum

V

Void01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar ben bunu 1 2 sene oldu oynayalı en son kütüphaneci ile saunada kalmıştım nerden başlamam lazım acaba yine 1.2 sezonları oynamalı mıyım yoksa 3 e mi geçiyim

ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar ben bunu 1 2 sene oldu oynayalı en son kütüphaneci ile saunada kalmıştım nerden başlamam lazım acaba yine 1.2 sezonları oynamalı mıyım yoksa 3 e mi geçiyim
sen oyuna bence tekrardan başla çünkü o sauna sahnesinden sonra 2. sezonda çok şey oluyor yeniden başlaman hem hikayeyi tekrardan görmeni sağlar hem daha sağlıklı olur

Kon

Kon

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Son bölüm hariç oyunun tüm bölümlerini bilgisayardan oynamış birisi olarak bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Bu aktarma sorununu sadece yeni bölümde yaşıyorum, bence 3. sezon 1. bölümün linkini ayrıca yüklemelisiniz. En azından aktarma işinden kurtulmuş oluruz, oyunu hatalara rağmen insanlar oynayabilmiş olurlar. Rooster'da ve mini oyunlarda oyunun çökmesine neden olan birçok hata var. Ben sırf bu yüzden mini oyunları kapatmak zorunda kaldım. Yani keşke tek hata dediğiniz gibi biyografi olsaydı.
Arkadaşımla da konuştum, o da telefonda aktarma sorunu yaşıyor. Bu son bölümün aktarması hem telefondan hem bilgisayardan yapılamıyor anladığımız kadarıyla yada çok zor yapılıyor.
"BeingADIKSeason2Transfer1366998845" save'ini Renpy ve C:// AOÇ olmak üzere ve save dosyalarının içi olmak üzere kopyalayabileceğimiz her yere kopyaladık. Ama bu save dosyalarını eskiden indirdiğim 3. sezon Ep1 görürken, Ep2 aktarma dosyasını görmüyor.
Sorunun benim save dosyam olduğunu düşünerek zippyshare'dan upload ettiğiniz save dosyalarını da indirmeye çalıştım. Ama olmayan bir dosya için 5-6 tane virüslü saldırıya uğramış oldum. Sağlıklı bir link paylaşıp bence ufak bir destek videosu'yla da bizi aydınlatabilirseniz bide öyle deneyelim, çünkü bu sorunu neredeyse herkes de yaşamış anladığım kadarıyla.

Yavuz.975

Yavuz.975

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Transfer dosyasını indirmek için linke basıyorum zipshare diye bir linke yönlendiriyor ama orada indirme seçeneği yok bu soruna bir çare bulun!

postacıgüvercin

postacıgüvercin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun PC sürümünü mobilde oynama imkanimiz yokmu pcdeki animasyonlar goz kirpma falan yok mobilde pc surumunu telefona yüklesem çalışmaz değil mi? 😮‍💨

Üst Alt