Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
KubiBeser

KubiBeser

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Ara bölüm 3. sezonun içinde

Abi sorun orada. Yok işte. Kaç kere sildim yeniden yükledim hani düzelir diye ama olmuyor ya da Android versiyonun da bu sıkıntı var. Bilemedim.

seyidali33

seyidali33

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
sırf bu oyun için iphone yi satıp android alacam :)

X

xyzh1337

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3.sezonu indirdim persistent bölümündeki dosya var ama kayıt gözükmüyor

0

0mrdgn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Belli ki bir sorun var android tarafında hem dc den hem de siteden indirdim dosyaları gene de olmuyor

F

fatih3425

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ana oyun daha sonrasında sezon 3 bölüm 2 linkini indirdim ama kayıt dosyasını aktaramıyorum gözükmüyor

kasyaokk

kasyaokk

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Arkadaşlar Being a dik de 3 sezona yükleme yapamıyorum
2 sezonu bitirip kaydettim ama 3 sezonda kayıt gözükmüyor bir türlü. Bunu nasıl çözerim? (mobil)

checkupp

checkupp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu güncelleme ile oyunun içinden geçmişler, roosterda çok hata ve çoğu cevap İngilizce telefonda mesajlaşmada aynı şekilde. Balık bakma eklenmiş ama o da hatalı. Parti planlama oyunda çok önemli hikaye akışı açısından ve tamamı hatalı eşleşme yapılmıyor, kodlar doğru yazılmamış, dil problemi var. Gibi gibi gibi...... Mini oyunlara ekleme gelmiş özellikle dövüş mekaniği çok kötü olmuş. Tavsiyen bu güncelleme kontrol edilmeden. Başlamanızdan yana......

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Bu güncelleme ile oyunun içinden geçmişler, roosterda çok hata ve çoğu cevap İngilizce telefonda mesajlaşmada aynı şekilde. Balık bakma eklenmiş ama o da hatalı. Parti planlama oyunda çok önemli hikaye akışı açısından ve tamamı hatalı eşleşme yapılmıyor, kodlar doğru yazılmamış, dil problemi var. Gibi gibi gibi...... Mini oyunlara ekleme gelmiş özellikle dövüş mekaniği çok kötü olmuş. Tavsiyen bu güncelleme kontrol edilmeden. Başlamanızdan yana......
Oyuna baştan başlayıp bu hataları alıyorsan, kontrol ettireceğim. Ama kayıt dosyasından başlayıp bu hataları aldıysan, kayıttan kaynaklıdır.

Kazuto kirigaya

Kazuto kirigaya

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. sezondaki kayıt 3. sezonda görünmüyor nasıl çözebilirim manuel olarak sezon 3 e ben aktarsam işe yarar mı (PC)

checkupp

checkupp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna baştan başlayıp bu hataları alıyorsan, kontrol ettireceğim. Ama kayıt dosyasından başlayıp bu hataları aldıysan, kayıttan kaynaklıdır.
Kendi kaydımla da, oyunun verdiği kayıt ile de aynı sorunları yaşadım. Baştan başlamadım. Baştan başlayacaksan zor olacak

X

xriyad26

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hile menüsünün açılmaması normal mi? Bir de seçimli sahnelerde önceden hileyle bütün sahneleri oynayabiliyorduk şimdi olmuyor sanırım.

Üst Alt