Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
SATAN666

SATAN666

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Import kısmana gelerek sağ yukarıda yazan kayıt verileri yükleniyor - kaynağı değiştirmek için tıklayın yazısına tıklayarak sorunu çözebilirsiniz.

KubiBeser

KubiBeser

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bütün bölümleri bitirdim sezon 2'de ama 3'e aktarmıyor. Discord kullanmıyorum nasıl save olayını çözerim.

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Son zamanlarda gördüğüm kadarıyla Being a Dik benzeri bir sürü oyuna geliştiricileri tarafından Türkçe dil desteği getirilmiş. Being a Dik'in geliştiricisi sadece İngilizce ile oyunu sınırlamak yerine bence diğer dillere destek vermesi gerekiyor ki daha fazla kitlelere ulaşabilsin. Türkiye'de bu kadar büyük bir kitlesi olduğunu göre de ikinci olarak direkt Türkçeyi resmi dil olarak eklemeliydi ve şöyle yama bekleme derdinden kurtarırdı bari milleti arkadaş. Bu kadar emek verip bir oyun yapıp devasa kitlelere ulaşacağım ama dil desteği vermeye gelince umursamayacağım bunu anlamıyorum. Kendi çevirmesine bile gerek yok. İstese gönüllü olarak bile çevirecek bir sürü kişi çıkar bu oyunu resmi olarak.

-'StroK!#

-'StroK!#

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Sezon 3 bölüm 1 i oynamıştım şuan bölüm 2 yi satın alıp indirip direkt oynayabilir miyim yoksa herhangi bir işlem yapmalı mıyım ?

Sonofzeus

Sonofzeus

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
PC için eklenen linkler hileli versiyonu da içeriyor mu? eğer içermiyorsa hileli versiyonu yayınlanacak mı?

Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Aramaya çalıştır yaz. Çıkan yere %appdata% yaz. Açılan sekmede prestitent adında bir klasör var. Kayıtı oraya yapıştır.
Kaydımın olduğu dosyayı nasıl bulacağım... Birde mini oyunlar son sürüm de bozuk geliyor o da düzelir mi bunla yoksa başka bir şey mi yapmalıyım.

tyr

tyr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunu ilk oynadığımda 10. sınıftaydım. şuan üniversitesi 2. sınıf öğrencisiyim. (1 yıl mezuna kaldım) bu kadar yavaş oyun yapılmaz ya

P

poloxa6338

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
betadan çıkması biraz uzun sürecek gibi, ben malum siteden buldum. ingilizcesi olanlar oraya bakabilir. şunu söylemeliyim, beklediğimize değecek bir içerik yoktu maaleseef. üzdü bir miktar. dün ilk 6 sezonu tekrar oynayayım dedim. gerçekten baya efsane yapmış adam zamanında. gün geçtikçe çıta düşmüş sanki. özellikle bölüm 8'den sonrası bir miktar tırt

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
betadan çıkması biraz uzun sürecek gibi, ben malum siteden buldum. ingilizcesi olanlar oraya bakabilir. şunu söylemeliyim, beklediğimize değecek bir içerik yoktu maaleseef. üzdü bir miktar. dün ilk 6 sezonu tekrar oynayayım dedim. gerçekten baya efsane yapmış adam zamanında. gün geçtikçe çıta düşmüş sanki. özellikle bölüm 8'den sonrası bir miktar tırt

İngilizce olarak oynayacaktım ben de ama bu sitedeki oyunla oynanmış kayıt dosyasını kabul etmiyor. En baştan başlamak zorunda bıraktıkları için mecbur bu yamayı bekleyeceğim. Tekrar en baştan oynamakla da uğraşamam. Bir an önce beta sürecini uzatmadan bitirirler umarım.

M

Mrhlll

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sage yolundayım mayanın evine girerken sage in de gelmesi gerekmiyo mu bende gelmiyo gelmesi için napmam gerekiyo

M

mete2m

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ara bölüm olan zoey kısmında çeviri sorunu yaşıyorum. Türkçe karakterler gözükmüyor bide bazı yerler hiç çevirilmemiş gözüküyor. Bunu nasıl düzeltirim?

Kekwox

Kekwox

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Sage yolundayım mayanın evine girerken sage in de gelmesi gerekmiyo mu bende gelmiyo gelmesi için napmam gerekiyo
Yanlış bilmiyorsam sagein senle gelmesi için sage ile ilişkin olmaması lazım. Bu olunca, sage derekin arkadaşı olarak geliyor.

M

Mrhlll

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yanlış bilmiyorsam sagein senle gelmesi için sage ile ilişkin olmaması lazım. Bu olunca, sage derekin arkadaşı olarak geliyor.
Öyle mi bunu bilmiyordum ama ben internetten baktığımda sage yolunu izleyen birinde sage in geldiğini gördüm ondan sordum hatta diğer ana kızların yolunu oynadığında da geliyordu. Bende acaba önceki seçimlere mi bağlı yoksa benden kaynaklı bir sıkıntı mı var merak ettim. Cevabın için teşekkürler bu arada.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öyle mi bunu bilmiyordum ama ben internetten baktığımda sage yolunu izleyen birinde sage in geldiğini gördüm ondan sordum hatta diğer ana kızların yolunu oynadığında da geliyordu. Bende acaba önceki seçimlere mi bağlı yoksa benden kaynaklı bir sıkıntı mı var merak ettim. Cevabın için teşekkürler bu arada.
Sage rotasınıda oynamıştım ve vardı diye hatırlıyorum. hatta sage rotasındaki saveyi açtım çok fazla geri gidemediğim için en fazla arabada olduğunu gördüm bu arada neden olduğunu bilmiyorum

Üst Alt