Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Kayıt dosyası linki (android) zipshare atıyor oradan başka siteye yönlendiriyor geri
Konudaki link zaten eski, sekizinci bölüm için eklenmişti. Güncel kayıt dosyaları için Discord sunucumuzun '#kayıt-dosyalarınız' kanalına bakabilirsin.

B

Bora Duru

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Discord kullanmıyorum, başka ulaşma yöntemi var mı acaba?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
9 bolumun basından basladım ( kaydım ona gore yapmıstım ) ve bu partı planlamasında egıtıcıde duzgun calısırken ben yaparken kırmızı yazılarla yazılı ve eşleşmeler olmuyor. bu benım kaydımdan kaynaklı ıse 9 bölüme 0 dan başlama ıhtımalım yok mu? cunku 12 saatte ındı bu bolum 19 gb daha ındırmek ıstemıyorum ( ındırme hızı 500kb de nedenı ne bılmıyorum cunku sadece bu sıtede oluyor ) lutfen yardımcı olun bır an once oynamak ıcın beta paketını satın aldım boşa gıtsın ıstemıyorum.
Takıldığın yerlerde mini-game kapatma ayarını açıp geçebilirsin. Yapımcı yeni bölümle mini-game'lere değişiklikler, eklemeler yaptı ancak pek sağlıklı oynanmıyorlar. :)

B

burak6788

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Takıldığın yerlerde mini-game kapatma ayarını açıp geçebilirsin. Yapımcı yeni bölümle mini-game'lere değişiklikler, eklemeler yaptı ancak pek sağlıklı oynanmıyorlar. :)
pc de rooster daki bazı mesahjlar hata veriyor etkileşime geçmeye çalışırken bilginiz olsun. Birde bazı yerler ing kalmış

A

ArmanLass

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Affet badik agabey seni bi ara Mc'si ereksiyon olamayan summers gone ile kiyasladik

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
pc de rooster daki bazı mesahjlar hata veriyor etkileşime geçmeye çalışırken bilginiz olsun. Birde bazı yerler ing kalmış
Güncel olmayan kayıt dosyalarında böyle sıkıntılar oluyor maalesef, bizden kaynaklanan bir şey değil. Çevrilmeyen yer kalmadı, normal şartlarda tamamen Türkçe oyun. :)

W

wickder

Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Bu hatayı alıyorum 3.sezonda tekrar yükledim sildim kayıt dosyalarım tam bir sıkıntı yok

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Bu hatayı alıyorum 3.sezonda tekrar yükledim sildim kayıt dosyalarım tam bir sıkıntı yok
Oyunun dosyalarının isminde rusça yazı varsa Türkçe'ye çevir
Being a DIK v0.10.0 Türkçe - Adult Oyun Çeviri.exe
Being a DIK v0.10.0 Türkçe - Adult Oyun Çeviri.aoc
İsimleri bu şekilde olması lazım

W

wickder

Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Oyunun dosyalarının isminde rusça yazı varsa Türkçe'ye çevir
Being a DIK v0.10.0 Türkçe - Adult Oyun Çeviri.exe
Being a DIK v0.10.0 Türkçe - Adult Oyun Çeviri.aoc
İsimleri bu şekilde olması lazım
Yine aynı hatayı alıyorum

B

burak6788

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Güncel olmayan kayıt dosyalarında böyle sıkıntılar oluyor maalesef, bizden kaynaklanan bir şey değil. Çevrilmeyen yer kalmadı, normal şartlarda tamamen Türkçe oyun. :)
Yeniden oynayıp kayıt dosyası oluşturuyorum ama belkide bende bir yerde hata vardır. Teşekkürler.

Üst Alt