Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
hem mini oyunlar bozuk hem de import olmuyor buna bir çözüm bulunamadı mı? Gercekten can sıkıcı

H

Haguru123

Eternum Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
evet o kadar sıkıntılı ki oyun oynanmıyor...
beingadik.PNG
3.Sezon 1.Bölüm yayınlandığı zaman Müthiş bir iş çıkmıştı 0 hata ve sıkıntı ile oyunu oynamıştım ama şimdi MiniGame aktif olan kayıtlarımı oynayamıyorum. :D Hatanın çözümünü bilen var mı acaba ve hile menüsünden mini gamlerde kapanmıyor onu söyleyeyim. Eğer hatanın çözümünü bilen yoksa 3 farklı rotayı 1. Sezondan mini gameler kapalı en baştan oynamam gerekicek :D Lütfen biri bildiğini söylesin.

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
19$
evet o kadar sıkıntılı ki oyun oynanmıyor...
Ekli dosyayı görüntüle 15706
3.Sezon 1.Bölüm yayınlandığı zaman Müthiş bir iş çıkmıştı 0 hata ve sıkıntı ile oyunu oynamıştım ama şimdi MiniGame aktif olan kayıtlarımı oynayamıyorum. :D Hatanın çözümünü bilen var mı acaba ve hile menüsünden mini gamlerde kapanmıyor onu söyleyeyim. Eğer hatanın çözümünü bilen yoksa 3 farklı rotayı 1. Sezondan mini gameler kapalı en baştan oynamam gerekicek :D Lütfen biri bildiğini söylesin.
Kayıtların çoğu bozuldu tek sizlik bir durum değil. Mini oyunlar hile menüsünden kapatılıp geçilebiliyor. Yine birçok kullanıcı bu sayede geçti o kısımları

H

Haguru123

Kredi
0$
Kayıtların çoğu bozuldu tek sizlik bir durum değil. Mini oyunlar hile menüsünden kapatılıp geçilebiliyor. Yine birçok kullanıcı bu sayede geçti o kısımları
evet yorumları okudum bende bunu denedim ama hile kısmından oyunları kapatınca çok daha sıkıntılı bir hata veriyor renpy dosyları ile alakalı yoksay deyince oyun crash veriyor geri al diyince de yine aynı mini game atıyor o yüzden bir türlü ilerleme elde edemiyorum. Eğer bilgisaayardan adult oyun çeviri ve beingADik ile ilgili her şeyi silip kayıt dosyaları ve appdatadaki renpy klasörüde dahil ondan sonra tüm oyunu baştan indirip oynasam 1.v2. sezonda dahil hatalar düzelir mi yoksa ne olursa olsun mini gamleri göremicem ve cadılar bayramı fotoğraflarını açamicam mi

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
19$
evet yorumları okudum bende bunu denedim ama hile kısmından oyunları kapatınca çok daha sıkıntılı bir hata veriyor renpy dosyları ile alakalı yoksay deyince oyun crash veriyor geri al diyince de yine aynı mini game atıyor o yüzden bir türlü ilerleme elde edemiyorum. Eğer bilgisaayardan adult oyun çeviri ve beingADik ile ilgili her şeyi silip kayıt dosyaları ve appdatadaki renpy klasörüde dahil ondan sonra tüm oyunu baştan indirip oynasam 1.v2. sezonda dahil hatalar düzelir mi yoksa ne olursa olsun mini gamleri göremicem ve cadılar bayramı fotoğraflarını açamicam mi
Mini gameler ve diğer birkaç hata için yeniden bir düzenleme gelecek sadece şu an oyunu kıran büyüklükte bir hata olmadığı için sonraya bırakıldı. Eğer sıklıkla hatalar ile karşılaşıyorsanız discord sunucumuza gelmenizi öneririm. Daha hızlı ve iyi bir yardım sağlarız

H

Haguru123

Kredi
0$
Mini gameler ve diğer birkaç hata için yeniden bir düzenleme gelecek sadece şu an oyunu kıran büyüklükte bir hata olmadığı için sonraya bırakıldı. Eğer sıklıkla hatalar ile karşılaşıyorsanız discord sunucumuza gelmenizi öneririm. Daha hızlı ve iyi bir yardım sağlarız
1. Ve 2. sezonda da jacob çizimlerinin hiçbirini açamıyorum ve bazı sahnelerde yine rnpy klasöründeki bir kaç kod satırı için hata alıyorum eğer bunları çözebilceksek hemen Dc geleyim :D

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
1. Ve 2. sezonda da jacob çizimlerinin hiçbirini açamıyorum ve bazı sahnelerde yine rnpy klasöründeki bir kaç kod satırı için hata alıyorum eğer bunları çözebilceksek hemen Dc geleyim :D
Yaşadığın sıkıntıların çoğu save dosyaları yüzünden uyumsuzluk gösteriyor çünkü.
Ayarlardan mini oyunları kapatınca bir kaç hata dışında sorunsuz oynarsın . Eğer baştan oynarım diyorsan tertemiz save ile oynarsın ya da discordda her rotaya ait saveler var oradan indirip kaldığın yerden devam edersin

H

Haguru123

Kredi
0$
Yaşadığın sıkıntıların çoğu save dosyaları yüzünden uyumsuzluk gösteriyor çünkü.
Ayarlardan mini oyunları kapatınca bir kaç hata dışında sorunsuz oynarsın . Eğer baştan oynarım diyorsan tertemiz save ile oynarsın ya da discordda her rotaya ait saveler var oradan indirip kaldığın yerden devam edersin
tüm save dosyaları da dahil adult oyun çeviri ve being a dik ile ilgili herşeyi temizledim bilgisayardan 40 dakikaya ilk 2 sezon inicek o zaman sadece temiz save değil tertemiz yeni dosyalar ve oyunla en baştan başlayacağım.
Ama beni yanlış anladığını düşünüyorum ben 3.sezonu dışarda bırakarak ilk iki sezonu oynarkende sıfırdan başladığım zaman jacobdan resim almaya çalıştığım zaman hata veriyordu aynı şekildee galeriden ödüller kısmına girince de hata veriyordu ve aynı zamanda yine oyun içinde malikaneyi yenileyip yeni eşyalar bize geldiği zaman tabloları ve televiziyonu odamıza asmadan odamızı tanıtan animasyon oynamaya başlayınca da büyük hata veriyordu ve kısımları hiç göremiyordum bunun save dosyası ile alakası olmadığını düşünüyorum o yüzden tamamen tertemiz bir şekilde sil baştan indirmeye karar verdim

Lazformation61

Lazformation61

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Arkadaşlar, tövbe hâşâ ama galiba ben bu oyundan sıkılmaya başladım

H

Haguru123

Kredi
0$
Arkadaşlar, tövbe hâşâ ama galiba ben bu oyundan sıkılmaya başladım
Normal kanka kendi açımdan söyleyim ilk 2 sezonu bölüm bölüm çıkmasını beklemeden direk 8 bölüm ard arda oynadım. Orda ilerdee ne olacağını merak ediyordum ve 8 bölüm olduğu için hikaye hiç durmadan akıyodu. Şimdi senede 1 bölüm çıkmasını bekliyosun ve 3 saat kadar bir ilerleme oluyor hikayede ve sonrası için 1 sene daha beklemen gerekiyor yani hikaye hiç ilerlemiyor. Bunun için en azından 3. sezon bitip hikaye bir yere varana kadar beklersen hem sıkılmaz hemde bekletip biraz uzak kalıp geri dönünce daha çok zevk alırsın

Lazformation61

Lazformation61

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Normal kanka kendi açımdan söyleyim ilk 2 sezonu bölüm bölüm çıkmasını beklemeden direk 8 bölüm ard arda oynadım. Orda ilerdee ne olacağını merak ediyordum ve 8 bölüm olduğu için hikaye hiç durmadan akıyodu. Şimdi senede 1 bölüm çıkmasını bekliyosun ve 3 saat kadar bir ilerleme oluyor hikayede ve sonrası için 1 sene daha beklemen gerekiyor yani hikaye hiç ilerlemiyor. Bunun için en azından 3. sezon bitip hikaye bir yere varana kadar beklersen hem sıkılmaz hemde bekletip biraz uzak kalıp geri dönünce daha çok zevk alırsın
Kanka bir diğer önemli sebepte yapımcının hikaye temalı değil daha çok mini oyun temasına geçmesinden kaynaklanıyor ve 2.sezonun sonundan itibaren konular tekrara sarıyor mesela senin dediğin gibi ilk 8 bölümü kesintisiz oynadım fakat 9 ve 10'u hiç anlamadım bile biraz beklemek lazım haklısın

G

Guveno34

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
Arkadaşlar bu son çıkan güncelleme bölümün yenilenmiş halimi yoksa yeni bir güncelleme mi?

youth0fsatan

youth0fsatan

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
0$
import sorununun bir çözümü var mı ?

H

Haguru123

Kredi
0$
Kanka bir diğer önemli sebepte yapımcının hikaye temalı değil daha çok mini oyun temasına geçmesinden kaynaklanıyor ve 2.sezonun sonundan itibaren konular tekrara sarıyor mesela senin dediğin gibi ilk 8 bölümü kesintisiz oynadım fakat 9 ve 10'u hiç anlamadım bile biraz beklemek lazım haklısın
kesinlikle eğer öyle düşünüyorsan 3. sezon tamamen bitene kadar bekle 2 bölüm kaldı zaten tahmini 1.5 seneye biter o zaman toplu oynayınca bir şeyler oturur tabi bu benim ümidim iyi sıvama ihtimalide var hala :D ama biraz bu oyundan uzaklaş bence bende bunu yaptım yeni efsane oyunlar çıkmış onlara baktım eğer sende being a dik kalitesinde bişi istiyosan eternum var sitede onu indirip bir dene konusu çok güzel ve baya komik güzel bir oyun bakabilirsin

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
3. sezonda komple eğer bitirmezse diğer sezonları geliştirmeye kendi ömrü bile yetmez geliştiricinin muhtemelen bu ağırlıkla. Artık amacının bence seriyi sündürebildiği kadar sündürüp ilk iki sezonunun popülerliğinden ne kadar para kazanabilirim ona bakmak gibi geliyor bana. Eğer geliştirme sürecini uzatmazsa zaten patreon'da nasıl o kadar destekçiyi oyalamaya devam edebilsin. Oyunda devam ettirebilecek bir hikaye kalmadı ama işte sırf para için uzatıyor ve istese eminim çok daha hızlı bölümleri de yayınlayabilir.

J

jojobil2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu import sorununu çözen yok mu abi sitede ya oyunu aldık oynayamiyoruz ki

Üst Alt