Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Z

Zeus112

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Maksimum cihaz sınırı aşıldı uyarısı veriyor ne yapmam gerekiyor

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyunun uygulamasını ve dosyasını zipten çıkartıp aynı klasörün içine koy, uygulamayı yönetici olarak çalıştır. Hala aynı hatayı veriyorsa muhtemelen Cloud üzerinden indirirken dosyanın adı değişmiştir, '.aoc' uzantılı dosyanın adı hatada yazan dosya adıyla bire bir aynı olmalı.

H

Haguru123

Eternum Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunun uygulamasını ve dosyasını zipten çıkartıp aynı klasörün içine koy, uygulamayı yönetici olarak çalıştır. Hala aynı hatayı veriyorsa muhtemelen Cloud üzerinden indirirken dosyanın adı değişmiştir, '.aoc' uzantılı dosyanın adı hatada yazan dosya adıyla bire bir aynı olmalı.
Teşekkürler Clouddan indirirken oyunun ismi değişmiş ve rusça olmuş o yüzden sıkıntı çıkmış isimleri düzeltince hata kalmadı.

Z

Zeus112

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Kayıt dosyalarının linkimi patlak yoksa benmi bulamadım

H

Haguru123

Kredi
0$
dikaresima.PNG
Cadılar bayramı için çekilen resimler roostarda baylaşılınca bu hatayı alıyorum sebebi nedir acaba

H

Haguru123

Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 15691
Cadılar bayramı için çekilen resimler roostarda baylaşılınca bu hatayı alıyorum sebebi nedir ?
1.ve 2. sezonları da en baştan yükledim 3. sezonu da ama ilk iki sezonda galeriden ödüller kısmına girince hata veriyor aynı zamanda malikaneyi tamir edip odama eşyalar gelince de tabloları asmadan önce aynı şekilde hata veriyor ve 3. sezonda yukarıda paylaştığım hata var bunları nasıl giderebiliriim yada bu hataları almam normal mi

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
1.ve 2. sezonları da en baştan yükledim 3. sezonu da ama ilk iki sezonda galeriden ödüller kısmına girince hata veriyor aynı zamanda malikaneyi tamir edip odama eşyalar gelince de tabloları asmadan önce aynı şekilde hata veriyor ve 3. sezonda yukarıda paylaştığım hata var bunları nasıl giderebiliriim yada bu hataları almam normal mi
Yapımcı asalak olduğu için saveler sorun çıkarıyor yoksay dediğiniz zaman geçmiyor mu

H

Haguru123

Kredi
0$
Yapımcı asalak olduğu için saveler sorun çıkarıyor yoksay dediğiniz zaman geçmiyor mu
yoksay dediğimde sahneyi direk geçiyor galerideki ödüller sıkıntı değil onları umursamıyorum ilk 2 sezonda tabloları odamıza asmadan odayı tanıtan güzel bir animasyon var o kısmıda tamamen geçiyor bu da sorun değil çünkü daha önce oynadığım zamanlarda hata vermiyordu o sahneyi gördüm ama 3. sezonda çekilen hiçbir cadılar bayramı fotoğraflarını göremiyorum ve roostardaki yorumları okuyamamak biraz üzdü o yüzden çözümü varsa halletmek isterim garip olan daha önceleri hata vermeyip sonrasında vermeleri :D

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Merhaba, Uzun bir aradan sonra tekrar bu oyunun güncellemesini oynamak eğlenceliydi. Ancak belirtmek isterim ki oyunda ilgimi çeken pek bir gelişme hiç yaşanmadı diyebilirim. Genel olarak malesef oyunda hikaye hiç ilerlemiyor, MC annesinin o günlük anıları büyük bir olaya bağlanmazsa eğer inanılmaz derece de gereksiz olacaktır. ''Jill'' konusunda ise bir adım ileri iki adım geri geliyormuş gibi hissediyorum. Render kalitesi malesef çok kötüydü bazı yerlerde, özellikle ''Isabella'' ve sarışın ''Nora'' her bölüm de giderek daha da karalaşmaya başladılar, bu gidişle siyahi kadın evrimine ulaşabilirler.:LOL:

Malesef ki cinsellik sahneleri fena derece de midemi bulandırdı. Oyunda yedi farklı yolla ilerlediğim için ne kadar işkence yaşadım anlayabilirsiniz sanırım. Özellikle ''DrPinkCake'' bu kadar saçma mini oyunlara yüklenmesi aşırı saçma olmuş, mesela bildiğimiz ''Amiral Battı'' oyununu matematik testi diye yutturmaya çalışmış. Ayrıca mini oyuna o kadar çok varyasyon eklemiş ki çoklu yolları izleyen oyuncular için resmen işkence halini almış diyebilirim. Uyuz herif bu kadar çok saçmalıkla uğraşacağına hikayeyi ilerlettir bari...:sneaky:

Bölümün parlayan yıldızları; Jill, Cathy, Nicole, Quin, ve Sage, özellikle ''Sage'' buluşmak için hazırlandığında resmen gözlerim parladı, olgun kadınlar gibi saçlarını toplaması ve giyinmesi,..''Evlen Oğlum bu Kızla''... demem bir oldu.:love::giggle:
Bir konuda ''Heather'' için yazmak istiyorum ben bu sarışın hatunla beraber olacağımız bir yol olsun istiyordum. Ancak nedense ''DrPinkCake'' bu güzel kızı ya harcama derdinde ya da başka bir planı var. Kardeşlikte iç savaş çıkması yakındır. Emeğinize sağlık.:sneaky:(y)

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Bu oyunun geliştirenin kafasını anlamak mümkün değil. Oyununu modlanıp oynanan kayıt dosyalarının orijinal oyunda desteklenmemesi de nedir arkadaş. Alt tarafı çeviri yapılıyor. Türkçe oynanmış kayıt dosyası İngilizce oyunda çalışmıyor birde üşenmeyip uyarı mesajı yazmış ama kayıt devam etmiyor ki senden modlu oyuna destek isteyen yok sadece kayıt dosyasının çalışıp çalışmamasına karışma bari ya da diğer dillere destek ver millet modlamakla uğraşmasın.

P

Pardonbro

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
en son çıkan bölüm herkesin erişimine açılacak mı yoksa ücretli mi kalacak hep?

escobar1239

escobar1239

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
maximim cihaz sınırına ulaşıldı diyor yardım pls

escobar1239

escobar1239

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
dayı bunun çözümünü bilen yok mu koca sitede