Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
W

wickder

Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
sezon 2 de kayıt almama rağmen sezon 3 kayıtlarında gözükmüyor sebebi nedir

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Eternum Türkçe Erişimcisi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Banada öyle geliyor. Eskiden her konuşmada efekt veren karakterler şimdi diğer oyunlardaki boş ve donuk sahnelere dönmüş gibi. Yada babamı öyle geliyor anlamadım

Fazla uzatmadan bu sezonla beraber bitirirse iyi olacak. 2,5 sezon geçti gerçekten devasa uzunlukta bir oyun olmasına rağmen hikayenin geldiği nokta hala çok belirsiz görünüyor. Gönül ister 4. veya 5. sezonlarda çıksın ama bu ağırlıkla normal bir insan ömrü yetmez bu sezonların çıktığını görmeye. Muhtemelen bir ekip oluşturması lazım. Tek başına en fazla bu kadar hızlı yapabiliyor. Yılda bir bölüm çıksa 3. sezonun sonunu bile göremeyiz. Summers Gone ile Being a Dik karşılaştırması yapılmış ama her ne kadar Being a Dik'in kalitesi her sezonla beraber düşmüş olsa da hala çok daha sürükleyici ve eğlenceli bir deneyim sunuyor Summers Gone'a kıyasla. Summers Gone sadece diyalog okuma simülatörü gibi bir oyun. Ne bir doğru düzgün seçim sonuç ilişkisi var ne de adult sahneler barındırıyor. 5. bölümü bile daha tamamlayamadı geliştirici. Ondan sonra oyun sözde hızlanacakmış falanda ölme eşeğim ölme. Summers Gone renderları dışında başarılı olduğu hiçbir nokta yok ve sıkıcı bir oyun.

Son düzenleme:
SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Eternum Türkçe Erişimcisi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Fazla uzatmadan bu sezonla beraber bitirirse iyi olacak. 2,5 sezon geçti gerçekten devasa uzunlukta bir oyun olmasına rağmen hikayenin geldiği nokta hala çok belirsiz görünüyor. Gönül ister 4. veya 5. sezonlarda çıksın ama bu ağırlıkla normal bir insan ömrü yetmez bu sezonların çıktığını görmeye. Muhtemelen bir ekip oluşturması lazım. Tek başına en fazla bu kadar hızlı yapabiliyor. Yılda bir bölüm çıksa 3. sezonun sonunu bile göremeyiz. Summers Gone ile Being a Dik karşılaştırması yapılmış ama her ne kadar Being a Dik'in kalitesi her sezonla beraber düşmüş olsa da hala çok daha sürükleyici ve eğlenceli bir deneyim sunuyor Summers Gone'a kıyasla. Summers Gone sadece diyalog okuma simülatörü gibi bir oyun. Ne bir doğru düzgün seçim sonuç ilişkisi var ne de adult sahneler barındırıyor. 5. bölümü bile daha tamamlayamadı geliştirici. Ondan sonra oyun sözde hızlanacakmış falanda ölme eşeğim ölme. Summers Gone renderları dışında başarılı olduğu hiçbir nokta yok ve sıkıcı bir oyun.
Bra, summer's gone yapımcısı 30 bölümden bahsediyor ve yapacağı evrenden. Biraz uçuk olsa da ideali var oyunun gelme hızı konusunda haklısın ama iki oyun birden geliştirdiği için yavaş kalıyor. Belki kek gibi 9 tane 4090'ı olsaydı bu kadar leş kalitede render yapmazdı. Badik ne kadar iyi başladıysa o kadar kötü olmaya başlıyor. Geçen bölüme göre güzeldi ama 1 sene beklenecek kadar değil. O kadar desteğe rağmen merdiven altı kalitesinde render, 3. kalite tadında hikaye yazıyor. Oynarken renderin kalitesizliği yüzünden fenalık geçirdim aw

S

Sagecimm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
O kadar da değil aw 3. sezonla birlikte hem render kalitesi hem de hikaye örgüsü iyice leş olmuş. Summer's gone oynasan zaten bu küçümsemeye girmezdin
3.sezon için dediklerine katılıyorum,fakat ondan öncesi ağır basar bana göre ,summers goneyi oynadım ne bir grafik ne bir bölüm tasarımı nede düzgün bir hikaye var karma karışık

B

burak6788

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Ben olayı daha fazla kurcaladıkça anladım usta. Ya bu kek sığırı öyle ıncık boncuk işlere döndürdük oyunu önceden yaptığımız her ufak tefek seçimlerin ayrı renderları var. Ya aga bi hatuna kaç sezon önce söylediğin şeyin ayrı bi render o olur mu? Adam işini yapıyor tamamda ağa bu kadar dallanıp budaklanacağını ön görmedin mi ya. Ya reis diyoruz ya 4 yada 5 yol var diye öyle değil işte. Hepsiyle beraberken birini seçtiğinde verdikleri tepkiler için bile öküz gibi render çıkarmış. Jill sonunu dik olarak red aldığınız hali başka sizin seçmemiş haliniz başka bide hatunu kendinize bağlayıp bıraktığınız hali çok başka. Yani anlayacağınız adam 30 dan fazla bi çok sahne için farklı render yapmış. Yeni farkediyorum. He sahne ve hikaye açısından 1 sene beklemeyi doyurur mu? Tartışmasız hayır ama dediğim gibi incil boncuk malesefki çok oyunda. Tek bir sahnenin 30 farklı şekli var ve ben hala şaşırıyorum görmediğim hala sahne varmış diye didikliyorum şu an oyunu.

U

Uzeyirkaraoz

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Kredi
1$
Önceden 1 kredim vardı şimdi 1 adet daha aldım ve 2 kredim oldu mağazadan bu oyunun erişimini alamıyorum bakiye yetersiz diyor yardımcı olabilirimsiniz

Kekwox

Kekwox

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Önceden 1 kredim vardı şimdi 1 adet daha aldım ve 2 kredim oldu mağazadan bu oyunun erişimini alamıyorum bakiye yetersiz diyor yardımcı olabilirimsiniz
Site içerisinde ki kredi en yakına yuvarlanıyor. Örnek vermek gerekirse, 0,90 cent'in varsa, bunu 1 dolara yuvarlıyor. Yani benim düşüncem daha önceden küsüratlı bir oyun almış olman ve kalan küsüratın da 1 dolara yuvarlanması. Ama eğer diyorsan ki, hayır ben tam 1 dolar yükledim, buna rağmen alamıyorum, dc den adminlere yazarsan, yardımcı olmaları uzun sürmez.

Kekwox

Kekwox

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
1 seneyi geçmiş olmasına rağmen hikayede ilerleme yok. Parti bitiyor şükran günü başlıyor. Cake bu serbest dolaşım mevzusuna kafayı takmış anlaşılan. Herkes renderların kalitesi düşüyor diye kızmış, bence kalitede düşüş yok ama, hikayeyi adam gibi ilerletmiyor. En çok summers gone ile karşılaştırılıyor ama, ikisi de aynı bkun laciverti. Hadi diyelim ocean 2 oyun yapıyor tek başına cart curt, cake'in böyle bir durumu da yok. Elinin altında her şey var, anlamsız derecede saçma sahneler var. Hadi bu sezon kötü diyelim, mayanın evinden sözleşmeyi çaldık, bir sonra ki sezonun artık hikaye bazında daha da ilerlemesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca cake bu diklerin evine kamera bağlama işini neden ortaya attı çok merak ediyorum. Tek bağlayabileceği konu ot konusu vinnye bağlar anca. Ama bundan da kaliteli bir şey çıkar mı ? Sanmam. Bakalım ne olacak.

Bunlar benim sitem ettiğim meselelerdi. Oyunun rotalarını değerlendirememe gelirsek (fazlaca spoiler olabilir, oynamadıysanız okumayın)(Bu arada aşağıda daha fazla sitem var :D);

Maya & Josy rotası: her zaman ki gibi ilgi çekici olmayan, beni boğan ve oyunu kapatma isteği oluşturan bir rota. Ya başta mayayı lezbiyen diye tanıttılar, geldiğimiz nokta da ise, biseksüel oldu anasını satayım. Bu rotayı sevenlere saygı duyarım ama, rotanın gerçekten albenisi yok. Son sürümde bir tek Derek agama üzüldüm, onun iç dünyasına giriş yapmış olduk ve adamlığını öğrendik, onun haricinde tırt bir rota. Bu arada, Maya gülerken korkunçlu tavşanlara benziyor, fark ettiniz mi ? Hayır korkmuyorum ama, tavşana benzediği aşikar.

Sage: Aaaah sage, sage, üzümlü kekim. Yani ne diyebilirim ki, kendisinin ailesi itibari ile çok güzel bir hikaye örgüsü varken, buluşma konularına falan giriliyor. Tamamen anlamsız bir olay örgüsü bence. Quinin durumunun farkına varması çevirdiği işlere burnunu sokması falan desek bir yığın hikaye çıkar. Ama yoook sage gibi bir karakter, sanki insanların önüne kemik atılır gibi sahne konusu oluyor. Sinemada bana ağız işi yapman çok hoş, ama hikayeye yazık oluyor abi. Bu kadar çok seks sahnesi görmek istesem, gider bu konuyu içeren videolar izlerim. Bu arada mc ile aralarında olan iletişim mevzusu bu hale gelmesi beni tatmin etti. Sage sıkıntılı bir karakter ve mc buna göre iletişim kurarken zorlanıyor mevzusu falan bence hoş. Şöyle tahminen 3-4 sezon sonra adam gibi bir ilişkileri olur sanırım.

Jill: Eveeeet geldik benim bu bölüm için en tilt olduğum karaktere. Aynen kanka sen bir prensessin, mc ile yatmana rağmen, sanki bir bakireymiş gibi davranıyorsun. Aynen biz de yedik. Oynarken o kadar sinir oldum ve ilgimi kaybettim ki, jill mi riona mı desen, riona derim. Abi bir kere (gerçekliğe giricem, oyun bu neden kurcalıyorsun demeyin. Tilt oldum çünkü) bir kadın ilgi almaya çok açık. Ne kadar bakire olursan ol, büyük emanetli bir lavuk seninle erotik olarak flört ediyorsa, kendini libidon artmış olarak hissedersin. İçsel olarak arzulandığını hissedersin ve seninle flört eden kişiye karşı daha açık bir iletişimde olursun. Sen de ona ayak uydurursun yani. Mc ile jill rotasına en fazla neutral ile gidebiliyoruz. Bunun güzel yani, mc tam olarak chick olmadığı için, arada erotik olarak jill ile kaliteli bir şekilde flört edebiliyor. Ama gel gör ki jill ablamız bu duruma ne diyor ? Öyle deme mc çok utanıyorum. Kıyamam ya sana, sanarsın kendisi saflığın vücut bulmuş hali, sanarsın kendisi Meryem ana. Neyse daha fazla yazmayacağım, jill'i seven arkadaşların öfkesini toplamak istemiyorum.

Bella: Bir önceki bölüme kıyasla bu karaktere olan ilgim 0'a indi neredeyse. Senden yaşça büyük ve evli biri ile yasak aşk yaşamanın verdiği ihtirası, cake yazdığı hikaye ile kenara atıyor. 9. mu 10. mu bölüme geldik, hala bellanın kocasından haber yok. Neden ? Çünkü dikler parti veriyor ammw. Vuhuuuuuuu dik partisi dostum...

Diğer karakterler yan karakter ama, onlar içerisinden istediğini alabilen tek karakter, Lilly oldu. Posterlerin ortaya çıkmasıyla birlikte, kaşar camiasında değeri yükselen mcye kancayı taktı. Kimi silkersen silk geri bana gel dedi. Kral ve Kraliçe mevzusuyla birlikte tam anlamıyla Joker ve Harley aşkına döndü konu bir nevi. Bir de inatla bana aşık olma deme durumu var. Az çok kadın psikolojisi bilen insan, neden böyle dediğini anlar zaten. Bu kadar karakter içerisinde, hikaye örgüsü ne zaman lillye gelir bilemem. Yani ümitlenmemek lazım.

Kopya mevzusu, randevu mevzusu, şükran günü cart curt derken, bütün bir sürüm bence heba oldu. Üstüne bir de hamile bir karakter var elimizde, sanki yarım kalmış onlarca rota yokmuş gibi. (evet onlarca abartı, siz anladınız ama) Bir sene daha bekleyip neler olacağını göreceğiz ama, çıksa da oynasak artık kafasından çıktığımı belirtmek isterim. Hayat çok kısa CAKE ! Kimse seni bekleyecek sabıra ve ömre vakıf değil.

Uzun lafın kısası, 1 yıllık beklentinin sonu hüsran. Hem de her rota için. Şuan beklentim yan karakter olan rionada. Riona da adı üstünde yan karakter. Ondan da ümitlenmemek lazım. Ayrıca cake, hiç kimse ile ilişki içinde olmadığımız senaryoyu da güzelce işlemeli bence. Tek tabanca takılan bir mc hikayesi enteresan olabilirdi.

Bu bölümü beğenmedim diye Top 5 listemi değiştirmeyeceğim ama, bir sonraki sürüm de bu kadar kötü olursa, net 2-3 sıra aşağıya düşer bu oyun.

Son düzenleme:
Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
kayıtlar taşınmama sebebi sanırım ara bölüme erişemiyor oluşumuz. Sırf kayıtlarım duzgun olsun diye sıfırdan oynadım kaydettım ve sonra yeni olana ( bolum 10 ) girdim importta kayıtlarım gözukmuyor. Ben sage, Jıll ve diğerleri olmak uzere 3 tane farklı sonla bıtırmıstım oyunu şimdi onlara devam edemiyor olmak can sıkıcı. YARDIM PLS

C

cek123cek

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
one yapımcısı 30 bölümden bahsediyor ve yapacağı evrenden. Biraz uçuk olsa da ideali var oyunun gelme hızı konusunda haklısın ama iki oyun birden geliştirdiği için yavaş kalıyor. Belki kek gibi 9 tane 4090'ı olsaydı bu kadar leş kalitede render yapmazdı. Badik ne kadar iyi başladıysa o kadar kötü olmaya başlıyor. Geçen bölüme göre güzeldi ama 1 sene beklenecek kadar değil. O kadar desteğe rağmen merdiven altı kalitesinde render, 3. kalite tadında hikaye yazıyor. Oyna

Neyy Jill teyzemiz miymiş

S

Sagecimm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dövüş kısmında yön tuşları çalışmıyor

SATAN666

SATAN666

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
PC de import edilemiyor sanırım bir çok kişi bunu dile getirmiş.

Üst Alt