Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Shug

Shug

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Resmi olarak Aralık da yayındaymış ama hangi günü bilmiyorum umarım sonlarına doğru değildir.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Eternum Türkçe Erişimcisi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Resmi olarak Aralık da yayındaymış ama hangi günü bilmiyorum umarım sonlarına doğru değildir.
Bir kaç yer de aralık ikinci hafta gördüm. Yani kek çoğunlukla bölümleri cuma günü çıkarıyor. Tahminim 8 aralık cuma günü çıkarır gibi
İnşallah haklı çıkarım da boşuna discorddan ban atmış olmasın kek alagavatı

R

Rossoneri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar mobilden oynuyorum. v.0.10 hata testlerinden kısa süre sonra çıkacak fakat Dr PinkCake (yapımcı) son durum güncellemesinde sezon 1 ve 2 (tam oyun) üzerine kurulan bu bölümlerin oyunda hataya sebebiyet vereceğini söylüyor. Ancak benim buradan indirdiğim v0.9.1 bölümü direkt olarak sezon 1-2 Being A DIK (tam oyun) un üzerine güncelleme olarak kuruldu. Yani v0.9.1'i sezon 1-2 nin üzerine kurdu. Bu yüzden sezon 1-2 deki oyun içi ödüllere, 2d resimlere, sahnelere şu an hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Artı 0.9.1 üzerinden oyuna girdiğim zaman 2d resimler kısmında sezon 1-2'de 3 adet satın aldığım resim gözüküyor ancak tıkladığım zaman hata veriyor. Eğer problem benim yaptığım bir şeyse veya çözümü varsa (örneğin 0.9.1'i ayrı bir oyun olarak kurmak gibi) lütfen beni bilgilendirin. Şimdiden kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• IMG_20231118_022210.jpg
    IMG_20231118_022210.jpg
    451.9 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20231118_022113.jpg
    IMG_20231118_022113.jpg
    340 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20231118_021812.jpg
    IMG_20231118_021812.jpg
    370.6 KB · Görüntüleme: 45
M

mahmutyldrm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
APK olarak Sezon 1-2 indirdim paketin ayrıştırmasında sorun oluştu hatasını alıyorum. Çözüm nedir?

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
19$
Arkadaşlar mobilden oynuyorum. v.0.10 hata testlerinden kısa süre sonra çıkacak fakat Dr PinkCake (yapımcı) son durum güncellemesinde sezon 1 ve 2 (tam oyun) üzerine kurulan bu bölümlerin oyunda hataya sebebiyet vereceğini söylüyor. Ancak benim buradan indirdiğim v0.9.1 bölümü direkt olarak sezon 1-2 Being A DIK (tam oyun) un üzerine güncelleme olarak kuruldu. Yani v0.9.1'i sezon 1-2 nin üzerine kurdu. Bu yüzden sezon 1-2 deki oyun içi ödüllere, 2d resimlere, sahnelere şu an hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Artı 0.9.1 üzerinden oyuna girdiğim zaman 2d resimler kısmında sezon 1-2'de 3 adet satın aldığım resim gözüküyor ancak tıkladığım zaman hata veriyor. Eğer problem benim yaptığım bir şeyse veya çözümü varsa (örneğin 0.9.1'i ayrı bir oyun olarak kurmak gibi) lütfen beni bilgilendirin. Şimdiden kolay gelsin.
Normal şartlarda 0.9.1 sürümünü (3.sezon) ana oyunun üzerine kuramıyor olman gerek zaten. Birini silmen gerek diğerini yüklemeden. Üstüne kurmayı nasıl başardın bilmiyorum ama dediğim gibi ilk ana oyunu bitirdikten sonra onu silip 3.sezonu yüklemen lazım

yasuo3162

yasuo3162

Eternum Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Normal şartlarda 0.9.1 sürümünü (3.sezon) ana oyunun üzerine kuramıyor olman gerek zaten. Birini silmen gerek diğerini yüklemeden. Üstüne kurmayı nasıl başardın bilmiyorum ama dediğim gibi ilk ana oyunu bitirdikten sonra onu silip 3.sezonu yüklemen lazım
Ben ve arkadaşım da aynı bu arkadaşın dediği gibi yaptık oyunu direkt üstüne kurduk bazı yerlerde bende aynı hatayı alıyorum yok say diyince düzeliyor ve devam ediyorum. Onun dışında herhangi bir sıkıntı yaşamadım ama sorunsuz oynamak isterim tabii ki. Şuan yeni bölümü bekliyorum. 3. sezon yayımlanan son bölümü bitirdim. Şuan bende yüklü olan oyunu silip (1-2 sezon üstüne kurulu olan 3. sezon) tekrardan 3. sezon yüklersem save dosyası bozulur mu? Yeni bölüm geldiğinde kaldığım yerden devam edebilir miyim yani?

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
19$
Ben ve arkadaşım da aynı bu arkadaşın dediği gibi yaptık oyunu direkt üstüne kurduk bazı yerlerde bende aynı hatayı alıyorum yok say diyince düzeliyor ve devam ediyorum. Onun dışında herhangi bir sıkıntı yaşamadım ama sorunsuz oynamak isterim tabii ki. Şuan yeni bölümü bekliyorum. 3. sezon yayımlanan son bölümü bitirdim. Şuan bende yüklü olan oyunu silip (1-2 sezon üstüne kurulu olan 3. sezon) tekrardan 3. sezon yüklersem save dosyası bozulur mu? Yeni bölüm geldiğinde kaldığım yerden devam edebilir miyim yani?
3.sezonu normal koşullarda ana oyunun üzerine kuramıyor olmanız gerekirdi zaten. Neyse yine de sağlıklı bir oynayış için ilk 2 sezonu bitirdikten sonra silin ve 3.sezondan devam edin. Kayıt dosyanız otomatik aktarılır

P

poloxa6338

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben bu görsellerdeki hatayı PC üzerinden oynarken alıyorum dostlar, çözümü nedir acaba ?

meyus

meyus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
birşey soracağım ben başka bi pc den harici hardiske indirsem sonra da harddiskten kendi bilgisayarıma aktarsam olur mu

L

lucanetz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bekleyenlerin gözü aydın... 8 Aralıkta çıkarıyormuş kek

1.png

Major-Buzkill

Major-Buzkill

Teşkilatsız Eşkiya ✪
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
S

sarimsakli

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu adam gerçek manada GOAT ama bu kadar uzun süre beklemek çok yoruyor.

Üst Alt