Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
mycan

mycan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ara Sürüm (zoe'nin bölümü) bitince direk yeni cadılar bayramı bölümüne geçiyor değil mi yanlış anlamadım orayı ??¿

K

keskin06

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
1 ve 2. sezonu 3.sezon yüklü olduğu için açmama gibi bir durum olabilirmi 3.sezonu yükledikten sonra giremedim oyuna

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Badiki telden oynamam için min hangi android sistemi lazım.

egostra

egostra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben oyunu baya bi once oynadım yarım bıraktım save dosyam yok nası save dosyası bulabilirim

H

HPsoulfly

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam oyunu 'ANA OYUN (SEZON 1 VE 2 TÜM BÖLÜMLER)' den cloud linkinden indirdim ama oyunu kuracagım vakit windows anti virüsü trojan algıladı.
Not: Güvenli bi şekilde nasıl indirebilirim ?

Ekli dosyalar

• 1699564471582.png
    1699564471582.png
    12.4 KB · Görüntüleme: 14
vcnn

vcnn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam oyunu 'ANA OYUN (SEZON 1 VE 2 TÜM BÖLÜMLER)' den cloud linkinden indirdim ama oyunu kuracagım vakit windows anti virüsü trojan algıladı.
Not: Güvenli bi şekilde nasıl indirebilirim ?
Aynısı bende de oldu. Önceden bu uyarıyı vermiyordu şimdi vermeye başladı. Dosya içinde trojen var. Trojen olan bir şeyi koruma kapatıp rardan çıkarmayın bilgisayarınızda yavaşlama meydana gelir. indirme yerindeki oyunu güncellemeleri lazım

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
19$
Aynısı bende de oldu. Önceden bu uyarıyı vermiyordu şimdi vermeye başladı. Dosya içinde trojen var. Trojen olan bir şeyi koruma kapatıp rardan çıkarmayın bilgisayarınızda yavaşlama meydana gelir. indirme yerindeki oyunu güncellemeleri lazım
Linkleri yenilememize gerek yok. Virüs koruma uygulamalarını kapatıp indirmeyi denerseniz sorun çıkmaz

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beklenen açıklama geldi haftaya cuma beta testleri başlıyor, beta testleri 10-15 gün sürüyor. 8 veya 15 aralık olması muhtemel gibi.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Beklenen açıklama geldi haftaya cuma beta testleri başlıyor, beta testleri 10-15 gün sürüyor. 8 veya 15 aralık olması muhtemel gibi.
Bu adam 2024 Ocak ayı demişti. Ben aylarca önce yazdım kimse inanmamıştı. Ocak ayına sarkacaktır. Sarkmasa bile 20 aralıktan önce kesinlikle çıkmaz. Beta sürümü foruma gelirse o ayrı ben full için söylüyorum.

Shug

Shug

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Bu adam 2024 Ocak ayı demişti. Ben aylarca önce yazdım kimse inanmamıştı. Ocak ayına sarkacaktır. Sarkmasa bile 20 aralıktan önce kesinlikle çıkmaz. Beta sürümü foruma gelirse o ayrı ben full için söylüyorum.
Cidden ama yanlış hatırlamıyorsam ekim sonları çıkacak diye başladı oyun şuan uzayıp gidiyor. En erken Aralığın ortaları gibi duruyor şuan da Ocean anlaşılabilir fakat kek neden bu kadar oyalanıyor anlamadım.

Y

yasinshngz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 1 2 APk dosyası paket geçersiz göründüğü için yüklenmedi yazıyor apk yi kurmuyor

Üst Alt