Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
PharoSS

PharoSS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Nerede tepki vermiyor? Şifreni girdikten sonraki ekran ise orası oyunun yüklenme ekranı birkaç dakika beklersen giriş yaparsın.
Oyuna girdikten sonra çıkış tuşuna basıp çıktım. Tekrar girmeye çalıştığımda hiçbir şekilde açılmıyor.

Prometheus0

Prometheus0

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
PharoSS Kanka arka planda açık kaldığı içindir görev yöneticisini aç ordan oyunu bulup görevi sonlandır ardından oyunu açtığında çalışacaktır

A

Abbas90

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Hocam eline yüreğine gönlüne sağlık. Elinde Sage #3 Special render ve Zoey #1 - #2 special renderları da var mı?

A

Abbas90

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hadi Zoey çok önemli değilde Sage #3 mutlaka lazım. Var mı elinde olan?

sage3.PNG

jill'ibon

jill'ibon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam eline yüreğine gönlüne sağlık. Elinde Sage #3 Special render ve Zoey #1 - #2 special renderları da var mı?

preview_sr_sage3.jpg
sr_preview_zoey1.jpg
zoey_sr2_4k.jpg

N

Necromancerr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 10 gelsin bakalımda yükleyip oynayayım bölüm 9 bitti

Johnnyy

Johnnyy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Full oyunu indirmek için hiçbir link işlevsel değil. Yandex premium istiyor, mega premium istiyor, cloud 300kb/s ile sınırlandırıyor. Diğerleri de çalışmıyor.
Kanka kullandığın tarayıcıdan tarayıcıya fark ediyor ben 10mb/s alıyorum indirirken en az

K

kaiken

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1-2 sezonu indirdim "Being A DIK v0.8.2 - Adult Oyun Ceviri.aoc" fakat nasıl açılacağı hakkında en ufak bir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
1-2 sezonu indirdim "Being A DIK v0.8.2 - Adult Oyun Ceviri.aoc" fakat nasıl açılacağı hakkında en ufak bir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.
.exe uzantılı dosya olması lazım .aoc uzantılı dosya ile ikisini bir klasöre at ve .exe uzantılı dosya ile çalıştır

B

berk23755

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Daha önceki yedeklerim silindi. Buradaki yedek dosyasının linki de kırık bana yardımcı olabilir misiniz. Yedek dosyası lazım 2. Sezonun

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Daha önceki yedeklerim silindi. Buradaki yedek dosyasının linki de kırık bana yardımcı olabilir misiniz. Yedek dosyası lazım 2. Sezonun
Save dosyasını kastediyorsan discord sunucusuna katılarak bulabilirsin.

U

Uysal3454

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba 1 ve 2 sezonu içeren linkte ki exeyi bir türlü indiremiyorum virüslü uyarısı verip duruyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Prometheus0

Prometheus0

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Merhaba 1 ve 2 sezonu içeren linkte ki exeyi bir türlü indiremiyorum virüslü uyarısı verip duruyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim :)
virüs yok ama defender ve diğer virüs koruma programları tanımlayamadığı için virüs olarak algılıyor virüs koruma programın veya defender varsa onu kapatıp öyle yükle.

N

Necromancerr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Chromede öyle bi sorun var maalesef opera gx ten indiriyorum ben gerçekten virüs olsaydı orasıda hata verirdi

A

Abazakoala

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sadece sezon 3 oynamadım direk ordan başlayabilir miyim yoksa 1-2 tekrar oyanamam mı lazım save dosyalarını telefondan silmeden

Üst Alt