Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
B

Berk111

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Zippyshare nasıl kullanılır yardımcı olabilecek var mı?

Prometheus0

Prometheus0

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Zippyshare nasıl kullanılır yardımcı olabilecek var mı?
Çok detayı yok ama yardımcı olayım kardeşim. İstersen sana bir link atayım indirme işlemini resimli bir şekilde gösteriyor yinede takılırsan bana yazarsın yardımcı olurum.
Ve zippyshare kullanırken reklam engelleyici kullanmanı tavsiye ederim öbür turlu kafayı yersin reklamlardan.

postacıgüvercin

postacıgüvercin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hangi seçeneğin nereye gideceğini göstermesi kötü bu özelliği nasil kapatiyoruz

albatros999

albatros999

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni bölümden haber ne?
Reddit sayfasını kurcaladım baya geçen test sürecine sokmuş 2 kere ilk oynayışı 15 2. Si 13 saat sürmüş 22 küsür animasyon daha ekleme kararı almış orada takip eden yabancılarda şikayetçi baya nisanda %50 si bitmiş kalan %50 neden bu kadar uzadı diye kimisi oyun kasım ortası kimisi Aralık başı-ortası biter diyor kafadan 1-2 haftada ekibin çevirmesini beklesek biz en erken Aralık başı oynarız 10. Bölümü

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
19$
Reddit sayfasını kurcaladım baya geçen test sürecine sokmuş 2 kere ilk oynayışı 15 2. Si 13 saat sürmüş 22 küsür animasyon daha ekleme kararı almış orada takip eden yabancılarda şikayetçi baya nisanda %50 si bitmiş kalan %50 neden bu kadar uzadı diye kimisi oyun kasım ortası kimisi Aralık başı-ortası biter diyor kafadan 1-2 haftada ekibin çevirmesini beklesek biz en erken Aralık başı oynarız 10. Bölümü
Oyun çıktıktan max 2 gün sonra çeviri işlemi bitmiş olur. Ama benim şahsi görüşüm Aralık ayına kadar uzatır bu kek

F

fb004597

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Harika oyun!! Ben oyunu bitirdim ama kararlarımdan dolayı bazı münakaşalara giremedim :)) Tüm sahneler kararlar ne olursa olsun açılıyor mu?

jill'ibon

jill'ibon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Harika oyun!! Ben oyunu bitirdim ama kararlarımdan dolayı bazı münakaşalara giremedim :)) Tüm sahneler kararlar ne olursa olsun açılıyor mu?

Hile menüsünden tüm sahneleri açabilirsin, onun dışında sadece tercihlerin sonucu açılan sahneleri görebilirsin.

Açılan sahneleri telefondaki "Galeri" uygulamasından tekrar oynatabilirsin.

Major-Buzkill

Major-Buzkill

Teşkilatsız Eşkiya ✪
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
olm tekrardan şu oyuna bir bakayım dedim özledim ve gelmemiş ama kesinlikle en iyi oyundur kendisi benim için

R

Rdvndlgc55

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu tarz bildiğiniz başka hangi oyunlar var serbet dolaşım olan

Üst Alt