Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
U

Umut7206

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar kayıt dosyasına ulaşamıyorum zippyshare den başka link verebilir misinin?

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
19$
Umut7206 discord sunucumuza gelebilirsin kayıt dosyaları için. Buradaki ne yazık ki patlamış

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar oyunu bitiren spoiler tagı içinde anlatabilir mi oyun hikayesi nereye gitti ben çok sıkıcı bulmuştum oynarken ama yinede merak ettim mc ile bir çok kız arasındaki savaş nereye gitti :D

B

BeneDIKt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar oyunu bitiren spoiler tagı içinde anlatabilir mi oyun hikayesi nereye gitti ben çok sıkıcı bulmuştum oynarken ama yinede merak ettim mc ile bir çok kız arasındaki savaş nereye gitti :D
Hangi birini cevaplayalım hocam? Nereden baksan 40-50 tane izlenecek yol var oyunda. Neyden sıkıldın acaba? Oyunun konusu eşsiz.

Z

Zcarbon002

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba sadece son 2 bölüm olan kısmı indirdim ama yetkiniz yok diyip siteye yönlendiriyor

albatros999

albatros999

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni sürüm ne zaman çıkar tahmini ?
pinkcake bu gün test süreci kasım ortası biter kasım 15-20 gibi betaya sokarım diyor en iyi ihtimalle 2-8 aralık arası en geç 15 aralıkta çıkışını yapar. ama olay şu ekip betayı alıp çevirirse biz kasım ortası oynamış oluruz oyunu. bunu nereden tahmin ediyorsun diye sorarsan eposide 9 aralık 2 de betaya girmiş aralık 16 da çıkışını yapmıştı ama aoç ekibi eposide 9 u aralığın 6 sında çevirip siteye eklemişti. yine aynı durum ki pinkcake 22-28 gün sonra biter diyor test süreci 20 kasım da banko ep10 buraya düşmüş olur

Son düzenleme:
Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bugünkü güncelleme raporuna göre bir sorun çıkmazsa tahmini kasım ortası beta kısma geçebilir olduğunu belirtmiş, aralığa uzaması kesin oldu diyebiliriz.

B

biduryav

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
anladım. ben uzun zamandır badik oynamıyorum. sanırım oyuna sandbox eklenmiş. nereye gideceğimiz belli olup sadece tıklamamız mı gerekiyor yoksa hard açık dünya mı ?

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
anladım. ben uzun zamandır badik oynamıyorum. sanırım oyuna sandbox eklenmiş. nereye gideceğimiz belli olup sadece tıklamamız mı gerekiyor yoksa hard açık dünya mı ?
Çok zor değil sadece odalar arasında geziyorsun ama takılanlar oluyor tabi.

N

Necromancerr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bugünkü güncelleme raporuna göre bir sorun çıkmazsa tahmini kasım ortası beta kısma geçebilir olduğunu belirtmiş, aralığa uzaması kesin oldu diyebiliriz.
Tam sürümü çıksada oynasak kesik kesik oynamak sarmıyor

F

FoxFi30

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Full oyunu indirmek için hiçbir link işlevsel değil. Yandex premium istiyor, mega premium istiyor, cloud 300kb/s ile sınırlandırıyor. Diğerleri de çalışmıyor.

Z

Zcarbon002

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba yardımcı olur musunuz son 2 bölüm kısmından indirdim ama yetkiniz yok diyerek oyuna girmiyor

Üst Alt