Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
PurpposoLes

PurpposoLes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En baştan başlamak için Ana oyun 1 ve 2.sezon yazanı indir. Bunu oynadıktan sonra 3.sezon u indirip oyna
Teşekkür ederim peki 3.sezonu indirdikten sonra hemen oynayabilir miyim kayıt dosyaları vb.vb. uğraşmıcam değil mi? kaldığım yerden baslarım?

PurpposoLes

PurpposoLes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaslar ilgilenir misiniz kafam gitti şimdi 1 ve 2.sezonu bitirdim diyelim oyunu silip 3sezonu indirip direkt oynuyabilicek miyim yoksa kayıt dosyası vb işlerimi var eğer varsa nasıl yapıcam

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
19$
arkadaslar ilgilenir misiniz kafam gitti şimdi 1 ve 2.sezonu bitirdim diyelim oyunu silip 3sezonu indirip direkt oynuyabilicek miyim yoksa kayıt dosyası vb işlerimi var eğer varsa nasıl yapıcam
İlk 2 sezonu oynadıktan sonra en son bölümde bitiş ekranında bir save ekranı çıkıyor. Orada save almayı unutma yeter. Bu sayede kolayca 3.sezona başlarsın, kayıt dosyası/aktarma dosyası vs gerek kalmaz

A

altar 888

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben 2 sezonu bitirip kaydetmiştim 3 sezon indirdim kayıtlı dosya yok ne yapacağım

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu haftaki güncelleme durumunda geçen hafta söylediğim gibi bölümü cilalama işlemine devam ediyor. Herhangi bir tarih vs yok ama kısaca özetleyeyim. İlk olarak Jill yolunu oynamış ve Jill yolunda sonunda kadar gittiğini ve oynama süresi olarak 15 saat sürmüş.
İkinci olarak sanırım diğerleri yolu oynayış olarak 13 saat sürmüş. Her iki yolda da pek çok hata ile karşılaşmış. Özellikle 2. yol da daha çok hata olduğu belirtmiş. Bunlardan bazıları yazım hataları, eksik telefon içeriği, müzikle uyumsuz sahne, mini oyun çökme gibi gibi hatalarla karşılaşmış ve bazılarını düzelttiğini ama gözden kaçan şeylerin olacağını belirtmiş. Test ekibine gönderdikten sonra duruma bakacağım diyor.

Bu durumda anladığım DPC oyun çıkışını biraz daha geciktirecekmiş gibi hissettiğimi söylemiştim. Sebebi şu cümleleri tam test edilmeden, her şey düzeltilmeden yayınlamam mümkün değil diyor. Sanki şimdiden oyuncuları alıştırmaya çalışıyor gibi hissettim. Ben çıkış olarak Kasım ortası dedim ama Aralık ortasıda olabilir

N

Necromancerr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar badik s1-s2 yi önceden steamdan almıştım sonrasında buraya üye oldum s3 ü burdan indirsem steamdaki s2 bitmiş savemden nasıl devam edeceğim

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
steamda direk görüyor ama burada ilk sezonun ardından diğer sezonları ilk sezonun savesiyle oynamanın yolu nedir .saveler nereye kayıt oluyor.

Y

ykc1907

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mega'dan indirmeye çalışınca inmiyor ip süresi mi ne diyo 5 6 saat bekletiyo cloud'dan indirdim exe'de trojan virüs var yandex indirmiyo kaydetmek lazım hesap oluşturuncada 10 gb yer veriyor 20 gb oyun zaten diğer 2 indirme linkide kırık yardım pls

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
19$
mega'dan indirmeye çalışınca inmiyor ip süresi mi ne diyo 5 6 saat bekletiyo cloud'dan indirdim exe'de trojan virüs var yandex indirmiyo kaydetmek lazım hesap oluşturuncada 10 gb yer veriyor 20 gb oyun zaten diğer 2 indirme linkide kırık yardım pls
Sunucudan yazan sendin sanırım cevabı verdim oradan

S

stupiyar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bendeki indirilen oyunlar açılmıyor neden olabilir?

Üst Alt