Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
M

Multirawen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler cadilar bayrami partisinde tüm görevleri yaptım ne yapmam gerekiyor daha boş boş dolanıyorum görev gelmiyor

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
19$
Multirawen bu rehber yardımcı olacaktır büyük ihtimalle

Ekli dosyalar

• Being_A_Dik_9.Bolum_Rehberi.pdf
    49.3 KB · Görüntüleme: 20
S

Sagecimm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kararsız kaldım ya lily mi sage mi Quinn mi sizce ?

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Eternum Türkçe Erişimcisi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Kararsız kaldım ya lily mi sage mi Quinn mi sizce ?
Çölde susuz kalan adama su markası sormuş kadar olmuşsun aga
Tabii ki de sage, onun gibi hafif şırpıntı kızı bulursam direkt nikahı bile basarım aw

Son düzenleme:
S

Sagecimm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çölde susuz kalan adama su markası sormuş kadar olmuşsun aga
Tabii ki de sage, onun gibi hafif şırpıntı kızı bulursam direkt nikahı bile basarım aw
Bende sage rotasındayım zaten ama kararsız kalıyorum aq sagenin hiç değer veriyormuş gibi hali yok tamamen eğlence için gibi geliyor

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Duygusal olarak yani
Aga arada kaldığın diğer iki kızlardan biri akşamları işe çıkıyor diğeri de okulda torba tutuyor. Sage karşılıklı sevgi görmediği için aşk konusunda beceriksiz ama bu sorun kek'ten de kaynaklanıyor kızı gördüğümüz her yerde selam verip yatağa fırlatıyoruz. Romantik sahne yok aw

jill'ibon

jill'ibon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
doktor oyunu yine aralığa kadar salmayacak bu gidişle, paylaştığı ön izlemelere tutunuyoruz ancak

grpseig.jpg

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Değer görmek istiyorsan çözümün belli :)

İlk başta oynarken jill rotasından oynarım diye düşündüm ama kızı o kadar masum ve 20 senedir alet görmeyen biri olarak yazmış ki kek, bu kahıra dayanamayıp sage'ye geçtim. Karakter gelişimi ve kafa yapısı olarak quinn ile sage zirveye oynarlar

Son düzenleme:
jill'ibon

jill'ibon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk başta oynarken jill rotasından oynarım diye düşündüm ama kızı o kadar masum ve 20 senedir alet görmeyen biri olarak yazmış ki kek, bu kahıra dayanamayıp sage'ye geçtim. Karakter gelişimi ve kafa yapısı olarak quinn ile sage zirveye oynarlar

Ben de tam tersi, Sage'i kafeteryada görünce bunun üzerinden yürürüm kafasına girmiştim. Jill'i görünce her şey tersine dönmüştü, sanırım gerçek bir tavuğum. :D

S

Sagecimm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
+9

jill'ibon

jill'ibon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2bgy6fm.jpg

4x5bkd4.jpg

jtrjhkp.jpg

Major-Buzkill

Major-Buzkill

Teşkilatsız Eşkiya ✪
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
ooo sakal bırakılmış

jill'ibon

jill'ibon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam 10 bölüm çıktı mı? bu fotoları nereden buldunuz?.

Hayır 10. bölüm çıkmadı, yapımcı 10.bölüme ait görselleri Patreon'da paylaşıyor. Ben çoğu kişi görmüştür diye atmaya çekindim aslında ama görmeyen kişiler için diğerlerini de paylaşabilirim.

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
19$
Hayır 10. bölüm çıkmadı, yapımcı 10.bölüme ait görselleri Patreon'da paylaşıyor. Ben çoğu kişi görmüştür diye atmaya çekindim aslında ama görmeyen kişiler için diğerlerini de paylaşabilirim.
Konu altında paylaşılmıyor pek ama yapımcı her ön izleme attığında Discord sunucumuzda paylaşılıyor. Tabi sitedeki herkesin de discord da olmasını bekleyemeyiz.

Üst Alt