Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
jill'ibon

jill'ibon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
5600 Render almış şimdiye kadar, umarım oynanış süresi uzun olur. Bu kadar beklediğimize değsin.

B

bole

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
tüm kızlarla aynı anda ilerleyebiliyor muyuz hile yardımı ile vs yoksa maks 2 kız mı nasıl oluyor

kennedYY

kennedYY

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
tüm kızlarla aynı anda ilerleyebiliyor muyuz hile yardımı ile vs yoksa maks 2 kız mı nasıl oluyor
Hile ile sahneleri görürsün de bir yerden sonra birini seçemlisin ve seçip yinede başkalarıyla takılırsan aldatma puanı alıyorsun.

B

bole

Kredi
0$
t
Hile ile sahneleri görürsün de bir yerden sonra birini seçemlisin ve seçip yinede başkalarıyla takılırsan aldatma puanı alıyorsun.
teşşekürler 2 kız ile mod yardımıyla ilerletebiliyorsun ama o nasıl oluyor bilmedim baştan baaşlıycam sanırım

B

bole

Kredi
0$
Peki tüm karakterlerin olduğu bi güncel rehber var mı ?

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Ben rastlamadım ama aldatma puanı gibi birşey getirmiş galiba 9. bölümde, bu şekilde aynı anda daha fazla kızla ilerleyebilirsin ama sonunda açığa çıkar diye düşünüyorum.
Gerçi bunu biri yazmış zaten 😅

Kuleyna

Kuleyna

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
josy arkadaşımızın kardeşi diye eklenmiş bence. maya da öyle keza. afedersiniz skip haz alınması için eklemişler, konulu şeyler işte.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Eternum Türkçe Erişimcisi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
josy arkadaşımızın kardeşi diye eklenmiş bence. maya da öyle keza. afedersiniz skip haz alınması için eklemişler, konulu şeyler işte.
Sweet home alabama taktiği yapıyor kek

S

Sagecimm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sage annesiyle ilişkiye girdiğimizi öğrenirmi acaba

Üst Alt