Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
19$
biri bana yardımcı olabilir mi oyunu indirdim rardan çıkarttığım zaman oyuna girmedi direk dosyadan girmeye çalıştığımda da yine gb yedi depolama alanımda baya azdı yine olmadı ne yapmam lazım oyunu masaüstünden silerkende virüslü diye silmiyodu dosyalardan sildiğimde oldu
Discord sunucumuza gelip sorununuzu orada yazarsanız daha hızlı ve kolay çözüm bulabiliriz

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcının söylediğine göre 10. bölümü test etmek için 6 saat harcadığını belirtmiş. Tahminimce ekim sonu hazır olur.

A

Abazakoala

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Direk 3. Sezon indirdiğimde açamıyorum save dosyası olmadığı için en bastan ilk iki sezonu oynasam save dosyalarını hiç ellemeden 3. Sezonu yüklesem kendi saveim üzerinden devam edebilir miyim araya interlude sezonu da oynamam gerekir mi

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
19$
Direk 3. Sezon indirdiğimde açamıyorum save dosyası olmadığı için en bastan ilk iki sezonu oynasam save dosyalarını hiç ellemeden 3. Sezonu yüklesem kendi saveim üzerinden devam edebilir miyim araya interlude sezonu da oynamam gerekir mi
3.sezona başlarken interlude la başlıyorsun zaten. Yani onu elbet oynamış olacaksın.

P

poloxa6338

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sezon ne zaman gelir bilgisi olan var mı acaba ?

M

MaviBey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirmeye çalışıyom reklamdan indiremiyom nolur yardım

P

poloxa6338

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dostum oyunu oynadım açıksacı bu kadar övgü ve met edilmesine rağmen çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım bana hiç hitap etmeyen bana göre olmayan gerçekten de görüntü sahneler vs geçişler çok dandik ve beni fazlası ile üzdü ben daha çok böyle serbest dolaşım olmayan FHD+ kalite seven gerçeklik gerektiren daha iyi oyunlar oynadığım için bu oyun bana göre berbattı ben hiç beğenmedim...
Usta bu oyun alanında en iyisi. Daha iyisi yok..

Prometheus0

Prometheus0

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Usta bu adam çıkartmamak için uğraşıyor diye yorumladım. Neyse bu kadar beklettiğine değsin bari.

Üst Alt