Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
S

Sagecimm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayır 10. bölüm çıkmadı, yapımcı 10.bölüme ait görselleri Patreon'da paylaşıyor. Ben çoğu kişi görmüştür diye atmaya çekindim aslında ama görmeyen kişiler için diğerlerini de paylaşabilirim.
Sage varsa paylaşabilir misin

jill'ibon

jill'ibon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sagecimm

Yukarıdakinden hariç olarak 2 tanede special render paylaştı. Biri nsfw içerik. Nsfw içerikleri alenen paylaşabiliyor muyuz forumda bilmiyorum ama diğerini paylaşayım.

lj5m5e88drna1.jpg

Q

QURA

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
2bgy6fm.jpg

4x5bkd4.jpg

jtrjhkp.jpg
O sakal umarım kalıcı değildir :(

jill'ibon

jill'ibon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1.png

2.png

3.jpg

4.jpg

SPOILER_preview.jpg

6.jpg

SPOILER_preview_lynette.png

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.png

12.png

13.jpg

14.png

15.jpg

Son düzenleme:
jill'ibon

jill'ibon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
16.png

17.jpg

18.jpg

19.png

20.png

21.png

22.jpg

23.jpg

24.jpg

25.png

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Sagecimm

Yukarıdakinden hariç olarak 2 tanede special render paylaştı. Biri nsfw içerik. Nsfw içerikleri alenen paylaşabiliyor muyuz forumda bilmiyorum ama diğerini paylaşayım.

Sadece ön izleme attığın, NSFW olanları da spoiler içine aldığın için bir sıkıntı yok ama çok fazla art arda render spamlaman konuyu meşgul ediyor. Eğer sürekli olarak ön izleme atmaya gönüllüysen aşağıya bıraktığım linkteki kategoride Being a DIK için bir ön izleme konusu açıp atacaklarını oraya atabilirsin, hem her görseli spoiler içine alman gerekmez hem de oyunun konusunun altına spam yapmamış olursun.

jill'ibon

jill'ibon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sadece ön izleme attığın, NSFW olanları da spoiler içine aldığın için bir sıkıntı yok ama çok fazla art arda render spamlaman konuyu meşgul ediyor. Eğer sürekli olarak ön izleme atmaya gönüllüysen aşağıya bıraktığım linkteki kategoride Being a DIK için bir ön izleme konusu açıp atacaklarını oraya atabilirsin, hem her görseli spoiler içine alman gerekmez hem de oyunun konusunun altına spam yapmamış olursun.

kennedYY 'nin isteği üzerine paylaştım. Tek mesajda 15 görsele izin verdiği için, 2 mesaj olarak paylaşmak zorunda kaldım. Uyarın için teşekkürler.

kennedYY

kennedYY

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Hocam ben istedim arkadaşın hatası yok bilmiyordum özür dilerim.

kennedYY

kennedYY

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kennedYY 'nin isteği üzerine paylaştım. Tek mesajda 15 görsele izin verdiği için, 2 mesaj olarak paylaşmak zorunda kaldım. Uyarın için teşekkürler.
Teşekkür ederim hocam bu fotoları üyelik olmadan bakabiliyor muyuz dediğiniz siteden.

S

Sagecimm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En iyi rotalar (bana göre)
1-sage
2-lily
3-Quinn
4-riona
5-nicole

S

Sagecimm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Quinn ana rota olabilir duygusal olarak bağlandı ana karaktere ,ilk bölümlerdeki mc ye olan tavırları ile 8.ve 9.u bölümdeki tavırlarında fark var ve ayrıca brokoli olayını unutmamak lazım

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
19$
Quinn ana rota olabilir duygusal olarak bağlandı ana karaktere ,ilk bölümlerdeki mc ye olan tavırları ile 8.ve 9.u bölümdeki tavırlarında fark var ve ayrıca brokoli olayını unutmamak lazım
Ana karakter veya rota olmaz ama yan rotalardan biri olma olasılığı var

Üst Alt