Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
S

Seyfooo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyuna içim bir türlü ısınamadı oynasam mı herkes met ediyor ama görseller tırt gibi duruyor nasıl oyun kısa özet geçen olursa sevinirim

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Eternum Türkçe Erişimcisi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Seyfooo oyun o kadar taşaklı ki sırf sorunsuz açsın diye yeni telefon aldım. Hikaye ortalama üstü renderler muhteşem sahne istiyorsan bol bol var. Kallavi şekilde dalga uyandıran bir oyun garantisi benim aga

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Seyfooo Keşke unutsamda bir daha oynasam dediğim bir oyun. Unutmadığım zamanda bile 3-4 kere baştan sona oynamışlığım vardır :D Mutlaka tavsiye ederim.

S

Sagecimm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eternum oynamadım nasıl hikaye görsel kalite fln

S

Seyfooo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Seyfooo oyun o kadar taşaklı ki sırf sorunsuz açsın diye yeni telefon aldım. Hikaye ortalama üstü renderler muhteşem sahne istiyorsan bol bol var. Kallavi şekilde dalga uyandıran bir oyun garantisi benim aga
Sen böyle yazdın diye indirip bakacağım eğer dediğim gibi kallavi bir oyun ise ve bende oynarken zevk alırsam sana yazarım almaz memnun kalmaz isemde yazarım aga

S

Seyfooo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Seyfooo Keşke unutsamda bir daha oynasam dediğim bir oyun. Unutmadığım zamanda bile 3-4 kere baştan sona oynamışlığım vardır :D Mutlaka tavsiye ederim.
Ama ben genelde hızlı oynayan metne takılmayam direkt olaya ışınlanan birisiyim umarım bu oyun o Şehvet beklentimi karşılar şuan sadece 1. Ve 2. Tüm bölümleri indiriyorum umarım memnun kalırım

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ama ben genelde hızlı oynayan metne takılmayam direkt olaya ışınlanan birisiyim umarım bu oyun o Şehvet beklentimi karşılar şuan sadece 1. Ve 2. Tüm bölümleri indiriyorum umarım memnun kalırım
Bu oyunun bu kadar çok sevilmesinin bir çok sebebi var. Render kalitesi, sahne kalitesi, konuşma aralarındaki göz kırpma ve canlı ortam detayları ve ortalamanın üstü hikayesidir benim gözümde. Kesin memnun kalırsın.

S

Seyfooo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun bu kadar çok sevilmesinin bir çok sebebi var. Render kalitesi, sahne kalitesi, konuşma aralarındaki göz kırpma ve canlı ortam detayları ve ortalamanın üstü hikayesidir benim gözümde. Kesin memnun kalırsın.
Oyunu oynadım çok hızlı bir şekilde 4. Bölüme kadar geldim ama hiç beğenmedim kalite kötü sahneler berbat sürekli bir şeylere meşgul etmesi sıkıcı ilerleyiş aşırı yavaş ve berbat bu oyundan daha canlı daha iyi ekstra kaliteli 3d oyunlar var anlamış değilim nasıl bu kadar çok sevildi birde karşı karakterlerde karakter olsa çok güzel değil inan hiç haz almadım kendimce....

S

Seyfooo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dostum oyunu oynadım açıksacı bu kadar övgü ve met edilmesine rağmen çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım bana hiç hitap etmeyen bana göre olmayan gerçekten de görüntü sahneler vs geçişler çok dandik ve beni fazlası ile üzdü ben daha çok böyle serbest dolaşım olmayan FHD+ kalite seven gerçeklik gerektiren daha iyi oyunlar oynadığım için bu oyun bana göre berbattı ben hiç beğenmedim...

S

Sagecimm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dostum oyunu oynadım açıksacı bu kadar övgü ve met edilmesine rağmen çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım bana hiç hitap etmeyen bana göre olmayan gerçekten de görüntü sahneler vs geçişler çok dandik ve beni fazlası ile üzdü ben daha çok böyle serbest dolaşım olmayan FHD+ kalite seven gerçeklik gerektiren daha iyi oyunlar oynadığım için bu oyun bana göre berbattı ben hiç beğenmedim...
Daha 4.bölümde sin sabret

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Eternum Türkçe Erişimcisi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Aga bu oyundan daha kalitelisi konulu şekilde canlı çekiliyor nasıl beğenmedin aw

dwayne wade

dwayne wade

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
biri bana yardımcı olabilir mi oyunu indirdim rardan çıkarttığım zaman oyuna girmedi direk dosyadan girmeye çalıştığımda da yine gb yedi depolama alanımda baya azdı yine olmadı ne yapmam lazım oyunu masaüstünden silerkende virüslü diye silmiyodu dosyalardan sildiğimde oldu

Üst Alt