Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Yussuf

Yussuf

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Tekrar oynamak istiyorum ama ios a geçtim ne yapacam bennn 😭😭

M

memo128

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
daha önce ilk 2 sezonu bitirdim ama suan ne oyun ne dosya var direk 3 sezonu indirip dosya aktarımı yapabilirmiyim evet ise
nasıl

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
daha önce ilk 2 sezonu bitirdim ama suan ne oyun ne dosya var direk 3 sezonu indirip dosya aktarımı yapabilirmiyim evet ise
nasıl
2. sezonun sonunda aldığın dosya eğer yok ise o olmadan oynayamazsın istersen kayıt dosyası indir veya tekrar baştan başla

L

levlev00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Biriey soracağım ilk sezonu indirdim fakat bu rar halinde değilki nasıl yapıcam. aoc uzantısı ile gözükmekte indirdiğim dosya. Şunusa ekliyeyim exe dosyasını açtığım zamanda id şifre istiyor benden id şifreyi yazıyorum fakat hata oluştu hata bildir ekranı gelmekte.

Son düzenleme:
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Biriey soracağım ilk sezonu indirdim fakat bu rar halinde değilki nasıl yapıcam. aoc uzantısı ile gözükmekte indirdiğim dosya. Şunusa ekliyeyim exe dosyasını açtığım zamanda id şifre istiyor benden id şifreyi yazıyorum fakat hata oluştu hata bildir ekranı gelmekte.
'.aoc' oyun dosyası, onun dışında bir de oyunu başlatacağın '.exe' uygulama olacak zipte. Girişten sonraki verdiği hata da büyük ihtimalle internet bağlantından kaynaklıdır, modem ayarlarından güvenli interneti kapatarak veya Türkiye sunucusu olan bir VPN'e bağlanarak giriş yapmayı deneyebilirsin.

B

brcibilidom

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İki sorum var.
3.sezon indirme linkine ara sezon dahil mi ?
Oyuna yakında yeni bölüm gelicek ve bu oyun betaya giricek. Oyun betaya girmeden önce indirirsem, oyun betaya girse bile oynayabiliyor muyum ?

Son düzenleme:
SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Eternum Türkçe Erişimcisi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
İki sorum var.
3.sezon indirme linkine ara sezon dahil mi ?
Oyuna yakında yeni bölüm gelicek ve bu oyun betaya giricek. Oyun betaya girmeden önce indirirsem, oyun betaya girse bile oynayabiliyor muyum ?
İlk soruna gelirsek evet ara sezon da dahil
İkinci soruna gelirsek sitede en çok oynanan oyunu betaya girince beleşe oynamak mümkün mü sence beta paketi alır erkenden oynarsın
Ya da 25 gün beklersin sana kalmış.

B

brcibilidom

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk soruna gelirsek evet ara sezon da dahil
İkinci soruna gelirsek sitede en çok oynanan oyunu betaya girince beleşe oynamak mümkün mü sence beta paketi alır erkenden oynarsın
Ya da 25 gün beklersin sana kalmış.
Önceden indirsem bile oynayamıyor muyum ? Sonuçta yeni güncellemeyi oynamıyorum ki. Eskini oynuyorum.

B

bisiu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar merhaba. Androidden oynuyorum oyunu. 7. Bölümün sonunda yüklü olan kısım bitti oyunu kaydettim. Şimdi 3. Sezonumu indireceğim? Save dosyamı androidde nasıl yeni sezona adepte edeceğim bilen varmı? Eski save in gitmesini istemiyorumda.

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
19$
Arkadaşlar merhaba. Androidden oynuyorum oyunu. 7. Bölümün sonunda yüklü olan kısım bitti oyunu kaydettim. Şimdi 3. Sezonumu indireceğim? Save dosyamı androidde nasıl yeni sezona adepte edeceğim bilen varmı? Eski save in gitmesini istemiyorumda.
8.bölümde bitiyor 2.sezon ve bitiş ekranından sonra karşına bir save alma yeri çıkıyor orada save al ve ardından 3.sezonu yükle. O kısımda save almayı unutmazsan gerisi basit yani

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Eternum Türkçe Erişimcisi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Önceden indirsem bile oynayamıyor muyum ? Sonuçta yeni güncellemeyi oynamıyorum ki. Eskini oynuyorum.
Yeni bölümün çıkmasına 1 ay daha var şimdi indirirsen hiç bir sıkıntı olmaz ama oyun betaya girince ücret dahilinde beta paketi alıyorsun yeni bölümü erkenden oynamak için

C

Cylonce

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3. sezonunu oynamak için 2. sezon saveleri indirme kısmı bozuk yardımcı olur musunuz?

L

levlev00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
'.aoc' oyun dosyası, onun dışında bir de oyunu başlatacağın '.exe' uygulama olacak zipte. Girişten sonraki verdiği hata da büyük ihtimalle internet bağlantından kaynaklıdır, modem ayarlarından güvenli interneti kapatarak veya Türkiye sunucusu olan bir VPN'e bağlanarak giriş yapmayı deneyebilirsin.
aynen vpn bağlayarak sorunu çözdüm teşekkürler :)

Üst Alt