Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
B

bluefang

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
linkler çalışıyo mu acaba ? sadece reklam sitelerine yönlendiriyo indirme linki çıkmıyor.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
B

bluefang

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bluefang
Aşağıya bıraktığım konudan oyunu nasıl indireceğine bakabilirsin.

Teşekkür ederim.

G

Geygi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Diğer oyunlardan indirip oynamıştım daha önce sitenizden ve Kaspersky ile tarattığımda, oyunu çalıştırdığımda bir virüs vb gözükmüyordu. Fakat bu oyunun hem exe'sinde hem de exe'nin arka planda indirdiği uygulamalarda Kaspersky virüs olarak görüyor neden acaba? Düzeltme şansınız yok mu bunu?

Y

yunichan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
truva atı bulunmuştur uyarsı alıyorum virus olabilir mi

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Diğer oyunlardan indirip oynamıştım daha önce sitenizden ve Kaspersky ile tarattığımda, oyunu çalıştırdığımda bir virüs vb gözükmüyordu. Fakat bu oyunun hem exe'sinde hem de exe'nin arka planda indirdiği uygulamalarda Kaspersky virüs olarak görüyor neden acaba? Düzeltme şansınız yok mu bunu?
truva atı bulunmuştur uyarsı alıyorum virus olabilir mi
Çevirilerin güvenliği için oyunun dosyaları, oyunun uygulamasından ayrı olarak paketleniyor. Windows Defender veya kullandığınız anti virüs içeriğini göremediği oyun dosyasını virüs olarak algılayabilir, gayet normal ancak oyunlarımızda virüs bulunmuyor hiçbir şekilde.

O

Onurum

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben windows da 6. bölüme kadar oynadım sonrasında bitti, şimdi tekrardan 1 ve 2. sezonu baştan mı indirip kurmalıyım veya sadece 7 ve 8. bölümü yükleyebilir miyim. Birde yeni bölümleri kurduğumda eski bölümlerde kaydettiğim yerden otomatik olarak devam mı edeceğim bir şey yapmam gerekiyor mu seçimlerim aynı kalacak mı ?

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Ben windows da 6. bölüme kadar oynadım sonrasında bitti, şimdi tekrardan 1 ve 2. sezonu baştan mı indirip kurmalıyım veya sadece 7 ve 8. bölümü yükleyebilir miyim. Birde yeni bölümleri kurduğumda eski bölümlerde kaydettiğim yerden otomatik olarak devam mı edeceğim bir şey yapmam gerekiyor mu seçimlerim aynı kalacak mı ?
Ana oyunu indirmeniz gerekiyor 8 bölüm oluyor sonra 3.sezonu indirip oynamanız gerekiyor.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Teşekkür ederim indiriyorum, şuan bende v.0.6.1 yüklü save ile ilgili birşey yapmam gerekiyor mu kaldığım yerden devam etmek için peki ?
Save dosyanızı kopyalayın sonra yeni oyunun save klasörünün içine atmanız gerekiyor devam edebilmeniz için.

A

asdfrz9

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Ben 2. Sezonu PC den bitirdim 3. Sezonu APK indirdim save i nasıl aktarabilirim daha doğrusu aktarabilirmiyim?

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
v0.8.1i kurdum kaldığım yerden yükleme yaptığımda hata veriyor, yoksay dediğimde oyunun başından başlatıyor yardımcı olur musnuz ?
Discord sunucumuzda oyuna ait save dosyaları var onlardan biri ile kaldığın yere yakın bir yerden devam edebilirsin.

Major-Buzkill

Major-Buzkill

Teşkilatsız Eşkiya ✪
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
yapımcı oyunun devamını yapıyor büyük ihtimal 1-2 aya gelir

O

osazer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
! C:\Users\asus\Desktop\Yeni klasör\Being A DIK v0.8.2 - Adult Oyun Çeviri.zip: Checksum error in C:\Users\asus\AppData\Local\Temp\Rar$DRa12572.7753\Being A DIK v0.8.2 - Adult Oyun Ceviri.aoc. The file is corrupt
! C:\Users\asus\Desktop\Yeni klasör\Being A DIK v0.8.2 - Adult Oyun Çeviri.zip: The archive is corrupt

BU hatayı alıyorum yardımcı olabilecek ?

Üst Alt