Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Peki, bu 3.sezon 1. bölümü daha yeni indirdim 10 dk falan oynadım da bu full şu mavi saçlı kızın (adını unuttum.) Hikayesini mi anlatıcak ? 1. Bölüm de

F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba bişey sorucam 3.sezon da cadılar bayramı partisinde sahne geldi ana karakter, jill ile ayrıldığı bi sahne geldi arkadaş kalalım diye bi sahne ama ben jille birlikte olmak istiyodum daha önceden yanlış bi seçenek falan mı seçtim ? ne seçmem gerekiyodu ya da jill ile birlikte olmam için ne yapmam lazım ?

Procuk25

Procuk25

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
"ANA OYUN (SEZON 1 VE 2 TÜM BÖLÜMLER)" buradaki linklerden indirince 3. sezon gelmiyor değil mi?

Ç

Çılqınn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sezon 1 ve 2 yi indiremiyorum cloud mail ru aşırı yavaş indiriyor

X

xcresta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
admin cümleler de cevap verirken bazı cevaplarda yanında parantez içinde verilen yeşil renkli olanlar sizin tavsiye ettiğiniz seçenekler mi oluyor

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Sarah Ve Melanie açık ara oyunun en tatlı ikilisi. Sırf bu ikisi için yeniden oynadım bitirdim hele son sahneleri efsaneydi. Rio olmayacaksa ben bu ikiliye yürürüm net (Olacaksa tabii 😂😅)

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
crysisomer
Linkleri geçmek için;
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
admin cümleler de cevap verirken bazı cevaplarda yanında parantez içinde verilen yeşil renkli olanlar sizin tavsiye ettiğiniz seçenekler mi oluyor
Aynen yeşil olanlar tavsiye edilin ve her karakterle + ilişki puanı almanı sağlayan seçenekleri göstermekte.

E

Emrtmbl55

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben en son 7-8 bölümü oynamıştım güncelleme almış mı şuan

Üst Alt