Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
merlinemrys

merlinemrys

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bunu yeni oyunlar ve 3.sezon için yazmak istiyorum. Linkleri paylaştığınız siteler Türk siteleri olursa daha hızlı indirme şansımız oluyor.

İndirme Sonuçlarım;
Cloud ile indirirken 5mbden fazla yükselmiyor.
Yandex ile indirdiğimde 34mb'ye kadar çıktım.

C

cunepp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar bir soru daha sorucağım aralıkta 3. sezon çıkıcak denmiş ama 4 bölüm şeklin de mi çıkıyor yoksa 1 bölüm çıkıp 2-3 ay sonra 2. bölüm mü geliyor?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
arkadaşlar bir soru daha sorucağım aralıkta 3. sezon çıkıcak denmiş ama 4 bölüm şeklin de mi çıkıyor yoksa 1 bölüm çıkıp 2-3 ay sonra 2. bölüm mü geliyor?
9. bölüm çıkacak. Yani sezon 3'ün ilk bölümü. Yeni bölüm gelmesi de birkaç ay sürmüyor, en az 5 veya 6 ay sürüyor.

H

Haguru123

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Dostum biliyorum zaten ben erkenden almaktan bahsediyorum. 20 gün sonra ücretsiz olsa ne olur olmasa ne olur oyunu unuttum ve gazım da kaçtı bu oyuna karşı. Üstelik senaryoyu çok üst düzeyde götürmesi imkansız. Misal Spoiler alert:
Hamile kalma olayı çok saçma. Oyunda kimseye istemediğimiz sürece hamile bıraktıracak pozisyona girmiyoruz. (Olay bize patlayacaksa)
bunun gibi bir çok olaydan şüphelerim var. Ama adam sürekli erteleyip duruyor artık sıkıldım. 1-5 kredi arası çıkarsa alırım yoksa almam ücretsizi de oynamam zaten gazım kaçık bir de 20 gün sonra hiç oynayasım kalmaz. :(
keşke benimde gazım kaçsa oyunu unutup en baştan bilmeden başlasam :D

Vandaly

Vandaly

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Seçimlerdeki karakterlere yeni eklemeler bu sezondan itibaren görebilir miyiz (Quinn, Riona, Zoey vb.) yoksa bu karakterler dışında bir şey beklemek hayal mi olur? Pek çok kişinin quinni de main girl olarak istediğini okuyorum bunun gibi durumlar hakkında DrPinkCake bir şeyler söyledi mi veya ne beklemeliyiz?

Senioristaken

Senioristaken

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor hatası alıyorum exe dosyasını yeniden yüklemem gerekiyor windows defender devre dışı olmasına rağmen çözümü nedir?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Seçimlerdeki karakterlere yeni eklemeler bu sezondan itibaren görebilir miyiz (Quinn, Riona, Zoey vb.) yoksa bu karakterler dışında bir şey beklemek hayal mi olur? Pek çok kişinin quinni de main girl olarak istediğini okuyorum bunun gibi durumlar hakkında DrPinkCake bir şeyler söyledi mi veya ne beklemeliyiz?
En az 15 farklı kayıt dosyasının gerekeceği ve toplam oynanış süresinin de en az 10 saat olacağını söyledi. Herkesi tatmin edecek bir bölüm olacağı kesin çünkü en uzun bölüm bu bölüm olacak.

Son düzenleme:
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor hatası alıyorum exe dosyasını yeniden yüklemem gerekiyor windows defender devre dışı olmasına rağmen çözümü nedir?
Linklerde 2 farklı dosya bulunur. Biri '.aoc' uzantılı dosya iken diğeri de '.exe' uzantılı dosyadır. Bu iki dosyayı aynı klasörün içine koyup '.exe' olanı çalıştırarak oyunu açabilirsiniz.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En az 15 farklı rotanın bulunacağını ve toplam oynanış süresinin de en az 10 saat olacağını söyledi. Herkesi tatmin edecek bir bölüm olacağı kesin çünkü en uzun bölüm bu bölüm olacak.
15 farklı rotamı? Bella jill josy maya sage ve diğerleri şeklinde 6 rota değilmiydi?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
15 farklı rotamı? Bella jill josy maya sage ve diğerleri şeklinde 6 rota değilmiydi?
Geçen bölüm yapılan seçimler doğrultusunda çoğu karakterle olan iletişimin kesilebiliyor. Yapımcı bu yüzden 10-15 farklı kayıt dosyası kullanarak oyununu test edeceğini belirtmişti. Tüm rotaları oynamak, tüm seçenekleri ve sahneleri görebilmek için belirtilen sayı bu. Sen tek kayıt dosyasıyla, tek rotadan gidersen oyunu 3-4 saatte de bitirebilirsin. Oyuncunun oynayış biçimine göre değişir bu durum.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
keşke benimde gazım kaçsa oyunu unutup en baştan bilmeden başlasam :D
College Kings 2'nin DLC'sini oynadım az önce bir yarım saat sonra silip iade ettim. Bu oyuna laf etmek gibi bir salaklığa düşmeyeceğim. Değerini bir kez daha anladım. :D

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
En az 15 farklı kayıt dosyasının gerekeceği ve toplam oynanış süresinin de en az 10 saat olacağını söyledi. Herkesi tatmin edecek bir bölüm olacağı kesin çünkü en uzun bölüm bu bölüm olacak.
Ciddi misin? Eğer böyle olacaksa 10 kredi bile veririm . Bu adam işini tutkuyla yapıyor. Burdan Mackenzie admine de teşekkürlerimi iletiyorum. Böyle bir hizmeti bizlere sunduğu için. Keyifli çalışmalar bol kazançlar. :)

X

Xylic

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Exe dosyasını indirdiğim sırada virüs var diyor indirmeyi iptal ediyor.

K

kaplan96

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu indiriyorum birisi 3mb lık onu indirdim tıklıyorum ama açılmıyor 18 gb olanınıda indiriyorum oyuna ordan mı giricez kısaca anlatır mısınız yeniyimde? :)

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
oyunu indiriyorum birisi 3mb lık onu indirdim tıklıyorum ama açılmıyor 18 gb olanınıda indiriyorum oyuna ordan mı giricez kısaca anlatır mısınız yeniyimde? :)
İki dosyayı da indirip aynı klasörün içinde bulundurman gerek. Düşük boyutlu olanla oyunu açacaksın.

Üst Alt