Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
3

31cek

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2.sezon dan 3.sezonun sonuna kadar mı gidiyor yoksa sadece 2.sezon 1.bölüm mü var

F

furki_babbaaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bayağıdır gelmiyor ya ne zaman gelir yeni sürüm bekliyoruz heyecanla

M

masreac

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dosyada virüs var diye insanları uyarıyoruz moderatör bizim mesajımızı siliyor çok ilginç bir durum.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Dosyada virüs var diye insanları uyarıyoruz moderatör bizim mesajımızı siliyor çok ilginç bir durum.
Oyunun paketlenirken kullanılan uygulamanın lisanssız oluşundan kaynaklı olarak oyun dosyası virüslü görünebilir. Anti virüsünü ve Windows Defender'ı kapatıp gönül rahatlığıyla oynayabilirsin. Yaklaşık 150 bin kullanıcısı olan bir sitenin virüslü oyunu olmaz, merak etme.

M

masreac

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun paketlenirken kullanılan uygulamanın lisanssız oluşundan kaynaklı olarak oyun dosyası virüslü görünebilir. Anti virüsünü ve Windows Defender'ı kapatıp gönül rahatlığıyla oynayabilirsin. Yaklaşık 150 bin kullanıcısı olan bir sitenin virüslü oyunu olmaz, merak etme.
Yanlış anlamayın bu bir false positives vakası olsa zaten buraya yazıp milletin miğdesini bulandırmam hash kodlarınıda paylaştım. Virüs gerçek . Direk olarak bilgisayara bulaşan bir virüs değil , kriptolocker saldırısı yapan bir grubun arka kapı downloaderı cihazdan belli configleri alıyor. Tetiklenirse ana virüsü upload eder. Oda amaçları ev kullanıcıları olmadığı içindir. Şirket bilgisayarı yada domain kullanıcı oldukları anda tetiklenebilir. Siz bilirsiniz.

Event: Malicious object detected
User: *****
User type: Active user
Application name: firefox.exe
Application path: C:\Program Files\Mozilla Firefox
Component: File Threat Protection
Result description: Detected
Type: Trojan program
Name: VHO:Trojan.Win32.Convagent.gen
Precision: Heuristic Analysis
Threat level: High
Object type: File
Object name: Being A DIK v0.ayzDwfbU.8.2 - Adult Oyun Аeviri.exe.part
Object path: D:\Downloads
SHA256: AFBA72B6BE750DA5A969D989557471A08344B019AD84A674B83170B53C7E706C
MD5: 68E764B194AF1CA3168A2ED7DE86D098
Reason: Cloud Protection

S

Silinen üye 5

Yanlış anlamayın bu bir false positives vakası olsa zaten buraya yazıp milletin miğdesini bulandırmam hash kodlarınıda paylaştım. Virüs gerçek . Direk olarak bilgisayara bulaşan bir virüs değil , kriptolocker saldırısı yapan bir grubun arka kapı downloaderı cihazdan belli configleri alıyor. Tetiklenirse ana virüsü upload eder. Oda amaçları ev kullanıcıları olmadığı içindir. Şirket bilgisayarı yada domain kullanıcı oldukları anda tetiklenebilir. Siz bilirsiniz.

Event: Malicious object detected
User: *****
User type: Active user
Application name: firefox.exe
Application path: C:\Program Files\Mozilla Firefox
Component: File Threat Protection
Result description: Detected
Type: Trojan program
Name: VHO:Trojan.Win32.Convagent.gen
Precision: Heuristic Analysis
Threat level: High
Object type: File
Object name: Being A DIK v0.ayzDwfbU.8.2 - Adult Oyun Аeviri.exe.part
Object path: D:\Downloads
SHA256: AFBA72B6BE750DA5A969D989557471A08344B019AD84A674B83170B53C7E706C
MD5: 68E764B194AF1CA3168A2ED7DE86D098
Reason: Cloud Protection
Oyunların hazırlandığı bilgisayarda yani kendi bilgisayarımda Kaspersky kurulu, kapatmadan oyunu hazırlayıp oynayabiliyorum bile. Defender ve Norton harici öten ne var bilmiyorum belki sendeki farklı bir programdır ama bu false positive olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Kaç sene oldu başına bir şey gelen kimse yok olamaz da zaten. Eğer sen hâlâ inanıyorsan oynama bence hiçbir oyunu veya sanal makinende aç sen bilirsin.

merlinemrys

merlinemrys

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba,
Oyunu ilk defa oynayacağım ve sanırım türkçe yaması yok. Sadece crackli şekilde indirip oynayabiliyorum steam hesabımda oyun bulunuyor onu iade ediyorum ama bir konuda yardıma ihtiyacım var. Hangisi 1. Sezon hangisi 2. Sezon onları yazabilirseniz çok mutlu olurum.
18.9GB verisyonunu indiriyorum sanırım bu 1.sezon oluyor değil mi?
2.Sezon hangisi??

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Merhaba,
Oyunu ilk defa oynayacağım ve sanırım türkçe yaması yok. Sadece crackli şekilde indirip oynayabiliyorum steam hesabımda oyun bulunuyor onu iade ediyorum ama bir konuda yardıma ihtiyacım var. Hangisi 1. Sezon hangisi 2. Sezon onları yazabilirseniz çok mutlu olurum.
18.9GB verisyonunu indiriyorum sanırım bu 1.sezon oluyor değil mi?
2.Sezon hangisi??
Her sezon dört bölümden oluşuyor. Şu anda sekiz bölümün de yani iki sezonun da Türkçe halleri mevcut indirme linklerinde. 1-8 Tüm Bölümler yazanın altındaki linkten indirebilirsin.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Şu oyunun yeni sozunu ana oyundan pahalı olursa almama kararı aldım. Üstelik büyük patlayacak gibi hissediyorum.

H

Haguru123

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Şu oyunun yeni sozunu ana oyundan pahalı olursa almama kararı aldım. Üstelik büyük patlayacak gibi hissediyorum.
sanırım yanlış bir düşünceye sahipsin çünkü oyun bedava zaten ücret ödeyenler 20 gün önce oynicak 20 gün sonra ücretsiz olucak erken oynamak istersen sadece para vermen gerekiyor

C

cunepp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaslae ben sonda yanlislikla bellayi sectim ve geriye donmek icinde kayitli dosyam yok 8. Bolumun basindan tekrar nasil baslayabilirim ben jill i secmek istiyordum sifirdanmi baslamam lazim oyuna

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Arkadaslae ben sonda yanlislikla bellayi sectim ve geriye donmek icinde kayitli dosyam yok 8. Bolumun basindan tekrar nasil baslayabilirim ben jill i secmek istiyordum sifirdanmi baslamam lazim oyuna
7. bölümün sonundan başlayan bir kayıt dosyası var. Konuyu aşağıya bıraktım.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
7. bölümün sonundan başlayan bir kayıt dosyası var. Konuyu aşağıya bıraktım.

Başkasının kayıt dosyasını istemiyorum, kendi kayıt dosyam olsun diyorsan da oyunun içindeki kaydetme kısmından 'O' ile belirtilen otomatik kayıtlara göz at.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
sanırım yanlış bir düşünceye sahipsin çünkü oyun bedava zaten ücret ödeyenler 20 gün önce oynicak 20 gün sonra ücretsiz olucak erken oynamak istersen sadece para vermen gerekiyor
Dostum biliyorum zaten ben erkenden almaktan bahsediyorum. 20 gün sonra ücretsiz olsa ne olur olmasa ne olur oyunu unuttum ve gazım da kaçtı bu oyuna karşı. Üstelik senaryoyu çok üst düzeyde götürmesi imkansız. Misal Spoiler alert:
Hamile kalma olayı çok saçma. Oyunda kimseye istemediğimiz sürece hamile bıraktıracak pozisyona girmiyoruz. (Olay bize patlayacaksa)
bunun gibi bir çok olaydan şüphelerim var. Ama adam sürekli erteleyip duruyor artık sıkıldım. 1-5 kredi arası çıkarsa alırım yoksa almam ücretsizi de oynamam zaten gazım kaçık bir de 20 gün sonra hiç oynayasım kalmaz. :(

Üst Alt