Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
merhabalar ben pc 'ye bein a dik yükledim ama uygulama virüslü gösteriyor ve açılmıyor yardımcı olabilirmisiniz (windows 11 )
Oyunun paketlenirken kullanılan uygulamanın lisanssız oluşundan kaynaklı olarak oyun dosyası virüslü görünebilir. Anti virüsünü ve Windows Defender'ı kapatıp gönül rahatlığıyla oynayabilirsin. Yaklaşık 150 bin kullanıcısı olan bir sitenin virüslü oyunu olmaz, merak etme.

Senioristaken

Senioristaken

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Exe dosyasını açtığım zaman sistem belirtilen dosyayı bulamadı hatası alıyorum çözümü nedir?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Exe dosyasını açtığım zaman sistem belirtilen dosyayı bulamadı hatası alıyorum çözümü nedir?
'.aoc' uzantılı dosya ile aynı klasörün içine koyup çalıştır '.exe'yi. Harici bir diske atmaya çalıştıysan da hata vermiş olabilir. C: diskinde veya indirilenler kısmında dene açmayı.

helio01

helio01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şimdi ana oyun 1-8 bölüm yazan içerik ile 1-6 bölüm ve son 2 bölüm dediği içerik aynı mı? 18 gb olan 1-8i indirirsem ne kaçırmış olurum?
interludeyi oynadım. 1-8 le 1-6 +2 nin farkı var mı varsa nedir. Çok karışık gibi gözüküyor sezon sonrası öncesi filan derken neyi indireceğimi bilmiyorum.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
şimdi ana oyun 1-8 bölüm yazan içerik ile 1-6 bölüm ve son 2 bölüm dediği içerik aynı mı? 18 gb olan 1-8i indirirsem ne kaçırmış olurum?
interludeyi oynadım. 1-8 le 1-6 +2 nin farkı var mı varsa nedir. Çok karışık gibi gözüküyor sezon sonrası öncesi filan derken neyi indireceğimi bilmiyorum.
Ana oyun 1-8 olanı çok alan kapladığı için son 2 bölümü ayrı yayınladılar
Sezon öncesi oyun ise interlude bölümü
Yani kısaca ana oyunu oynamak istiyorsan 1-8 olan bölümden indireceksin

helio01

helio01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ana oyun 1-8 olanı çok alan kapladığı için son 2 bölümü ayrı yayınladılar
Sezon öncesi oyun ise interlude bölümü
Yani kısaca ana oyunu oynamak istiyorsan 1-8 olan bölümden indireceksin
dostum öncelikle yanıtın için teşekkür ederim. evet 1-8 i indiriyorum ve oynayıp bitirince oynamadığım being a dik içeriği kalıyor mu tamamını oynamış oluyor muyum böylece? interludeyi önce oynadım olan biteni biliyorum.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
dostum öncelikle yanıtın için teşekkür ederim. evet 1-8 i indiriyorum ve oynayıp bitirince oynamadığım being a dik içeriği kalıyor mu tamamını oynamış oluyor muyum böylece? interludeyi önce oynadım olan biteni biliyorum.
1-8 bölüm toplam 2 sezon oluyor ve hepsini oynamış oluyorsun
Interlude ise 3. sezona etki edecek ana karakterin eski sevgilisinin (zoey) spin-offu bir nevi zaten oynamışsın
Ek bilgi olarak da yapımcı 3. sezonun ilk bölümünü aralıkta yayınlayacak

Senioristaken

Senioristaken

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun steam versiyonunu Türkçe yapabilmek için hangisini yüklemeliyiz?

B

Barbaross68

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bulaşıkları bir türlü bulamadım ve nerde ders çalışılıyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-11-22-00-03-16-760_being.adultoyunceviri.com.jpg
    Screenshot_2022-11-22-00-03-16-760_being.adultoyunceviri.com.jpg
    993.3 KB · Görüntüleme: 16
Caspainx

Caspainx

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
3$
Beyler yeni sezon ne zamana gelicek çeviri yine ilk burada olur dimi?

T

thebitcher

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ana oyun 1-8 bölümler windows linklerini yeniler misiniz

S

synapse

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tommy ile bara gittiğimiz zaman Nora sahnesinden sonra izlediğim başka birinde görsele eklediğim gibi bir seçenek çıkıyor ama bende hiç gelmedi böyle bir seçim sahnesi.IMG_20221122_212204.jpg Jill ile aramız iyi olduğunda mı kötü olduğunda mı bu seçenek çıkıyor?

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
dropmefiles ve gofile silinmiş yandex kotası aşılmış bunlardan birinin düzeltilmesi lazım günlerdir bu oyunu oynamak istiyorum
Yakın zamanda yeni sürüm çıkacak, diğer alternatif linklerden indirebilirsin. O linkler yeni sürüm ile beraber yenilenecek.

D

DIK BOY'S

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tommy ile bara gittiğimiz zaman Nora sahnesinden sonra izlediğim başka birinde görsele eklediğim gibi bir seçenek çıkıyor ama bende hiç gelmedi böyle bir seçim sahnesi.Ekli dosyayı görüntüle 12904 Jill ile aramız iyi olduğunda mı kötü olduğunda mı bu seçenek çıkıyor?
Kötü ve ayrıca swyper uygulamasinda norayi bulup konuşursan nora yolu açiliyor

G

Gerenof

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Allah rızası için çıksın yeni bölüm çıkış tarihi verildi mi

Üst Alt