Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
S

synapse

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda dergileri bulunca sağ üstte ''You unlocked a special render.'' diye bildirim geliyor onlar ne işe yarıyor ve nereden bakıyoruz ?

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Hangi bölümde öyle bir şey vardı dostum bilgilendirebilir misin beni? 2. Sezon 7 bölüme kadar oynadım
Dostum 2.sezon 8.bölümü bitirince giren ara sahnede hamilelik testi gözüküyor ve pozitif görünüyor onu kast ettim.

sandalyebacagi

sandalyebacagi

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Agalar bu oyunda son durum nedir acaba ? Son güncelleme geleli baya oluyor yeni sürüm ne zaman çıkar bir tarih var mı ?

sandalyebacagi

sandalyebacagi

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Yapımcının son açıklamalarına dayanarak Aralık ayında yeni sezonunun ilk bölümünün çıkmasını bekliyoruz.
Bilgilendirme için teşekkür ederim lordum Darth Vader. Bir şey daha soracaktım. Bu virtues oyunun save dosyasını nereden bulabilirim ? Discord'ta save bölümüne baktım ama bulamadım, yazdım herhangi birinde save varsa atabilir mi diye kimse cevap vermedi. Galeri hilesi falan yok mu bu oyunun ? Eğer yoksa nereden save dosyasını bulabilirim veya hile programı falan varsa indirilecek o da olur. Baştan oynamak istemiyorum normalde kaldığım yerden devam edince bir sıkıntı olmazdı daha önce de güncelleme gelmişti ve en son kaydettiğim save'den sorunsuz oynamaya devam etmiştim ama bu sefer oyun ilerlemiyor yeni şeyler olmuyor bir sıkıntı var.

MRainb0w

MRainb0w

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bilgilendirme için teşekkür ederim lordum Darth Vader. Bir şey daha soracaktım. Bu virtues oyunun save dosyasını nereden bulabilirim ? Discord'ta save bölümüne baktım ama bulamadım, yazdım herhangi birinde save varsa atabilir mi diye kimse cevap vermedi. Galeri hilesi falan yok mu bu oyunun ? Eğer yoksa nereden save dosyasını bulabilirim veya hile programı falan varsa indirilecek o da olur. Baştan oynamak istemiyorum normalde kaldığım yerden devam edince bir sıkıntı olmazdı daha önce de güncelleme gelmişti ve en son kaydettiğim save'den sorunsuz oynamaya devam etmiştim ama bu sefer oyun ilerlemiyor yeni şeyler olmuyor bir sıkıntı var.
Discord'da #kayıt-dosyalarınız ve #oyun kanalına baktıysanız başka yerden bulmanız zor maalesef.

B

Beratgnd05

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya bu altta kaydet ileri sardır hile menüsü onlar gözükmüyor en baştan başlıyorum çıkıp girince onlar gözükmüyor çözüm nedir

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-11-16-18-05-21-071_being.adultoyunceviri.com.jpg
    Screenshot_2022-11-16-18-05-21-071_being.adultoyunceviri.com.jpg
    978.3 KB · Görüntüleme: 14
C

cnty.emre

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon öncesi bölümde zoe geri dönüyordu ondan sonra yeni bölüm geldi mi

Üst Alt