Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
bariskara1010

bariskara1010

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun devamı en geç ne zaman gelir? (sizce)

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
bariskara1010 Bu yılın sonuna doğru bir bölüm gelmesini bekliyoruz.

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Ne uzun oyunmuş arkadaş oyna oyna bitmiyor büyük emek var. Yapımcı her karaktere çok uğraşmış belli oluyor.

P

pogba44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben 2 sezonun oynayıp bititdikten sonra ara bölümü indirdiğimde kendi save dosyamdan ilerleme imkanım var mıdır

K

karlheinz599

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna steamden sahibim türkçe yapmanın bir yolu var mı acaba

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Oyuna steamden sahibim türkçe yapmanın bir yolu var mı acaba

Hayır benzer soruyu geçenlerde sordum. Oyunla beraber buradan indirmen gerekiyor yoksa yapamazsın. Başta bana da biraz garip geldi ama indirdikten sonra neden böyle olduğunu biraz anladım. Tek sıkıntı çok fazla virüs olarak algılıyor virüs programı. Kaspersky falan kullanıyorsan ya da benzeri kuramazsın çünkü engelliyor ben virüs programını silmek zorunda kaldım. Buradan indiriyorsan ve exe tıklayıp açıyorsun başka bir şey yapmıyorsun.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Büyük emek var bu oyunda yapımcısına helal diyorum ama bu emeği Türkçe olarak ulaştıran dostlara da teşekkürlerimi iletiyorum. Sadece oyuna 5 kez kapatıp açmam gerekiyor ve öyle girebiliyorum başka problemim yok.

T

turkuazzz99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Herkesin emeğine sağlık öncelikle. Sadece ara bölümü indirsem oynayabilir miyim yoksa son sezonu da indirmeli miyim?

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
2. Sezonun sonunda yani 8. bölümün sonunda size kayıt aldırıyor ondan devam edebilirsiniz.

Interlude bölümüne kayıt aktarmak için bir şey yapmamıza gerek var mı yoksa oyun otamatik buluyor mu kayıt dosyalarını birde ınterlude de aynı karakteri mi yönetmeye devam ediyoruz?

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Interlude bölümüne kayıt aktarmak için bir şey yapmamıza gerek var mı yoksa oyun otamatik buluyor mu kayıt dosyalarını birde ınterlude de aynı karakteri mi yönetmeye devam ediyoruz?
Ana sezonda ki kayıt dosyalarını interlude bölümüne aktarman gerekiyor ki kaldığın yerden devam etmen için
Interlude bölümünde mc'nin eski sevgilisi zoey'i yönetiyoruz

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Evet seri bitti şimdilik. Genel olarak çok beğendiğim bir oyun oldu sadece Interlude biraz kısa ve 3. sezondan ayrı olarak paylaşılmış olmasını da gereksiz buldum onun dışında iyi. Bakalım 3. sezonda neler olacak.

Üst Alt