Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Başlat kısımdan %appdata% yaz renpy diye bir klasörden bedik savelerini silebilirsin. Ve oyunu hangi diskte oynuyorsan( c veya d) o diskte ayrı bir save oluşuyor adultoyunçeviri diye bir klasörde bulunuyor ordanda silebilirsin.

X

xcresta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
8. Bölümdeyim biraz ilerlemiştim ama bugün oyuna giremiyorum 3-4 kez denedim hata veriyor

K

kekebro123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1. Sezonu mevcut mu yoksa nerede bulamadım yardımcı olabilcek var mı

X

xcresta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu hatayı alıyorum girmeye çalışırken

Ekli dosyalar

• a.PNG
    a.PNG
    905.9 KB · Görüntüleme: 16
X

xcresta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayır ama aşırı ağır çalışmaya başlıyor, oynanmıyor yani

P

pogba44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
iyi günler ben daha önce being a dik ilk 2 sezonu bitirmiştim fakat format atınca doğal olarak save dosyam gitti.şimdi oyuna tekrardan başlayıp 3.sezon çıkana kadar ara bölümle birlikte ilk 2 sezonu tekrar oynamak istiyorum ama aklıma takılan bir soru var.ben olduda ilk 2 sezon ve ara bölümü oynayıp bitirdim ve 3. sezonu beklemeye geçtim,3.sezon gelene kadar bilgisayara format atma durumunda kalırsam beni eski save dosyamı kurtarıp yeni çıkan sezonda o save dosyasından devam etme gibi bir olasılığım var mı yoksa oyun bitine kadar format atmamalımıyım?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
iyi günler ben daha önce being a dik ilk 2 sezonu bitirmiştim fakat format atınca doğal olarak save dosyam gitti.şimdi oyuna tekrardan başlayıp 3.sezon çıkana kadar ara bölümle birlikte ilk 2 sezonu tekrar oynamak istiyorum ama aklıma takılan bir soru var.ben olduda ilk 2 sezon ve ara bölümü oynayıp bitirdim ve 3. sezonu beklemeye geçtim,3.sezon gelene kadar bilgisayara format atma durumunda kalırsam beni eski save dosyamı kurtarıp yeni çıkan sezonda o save dosyasından devam etme gibi bir olasılığım var mı yoksa oyun bitine kadar format atmamalımıyım?
Görselde gözüktüğü üzere kayıt dosyalarınız o konumda depolanıyor. O konuma girdiğinizde kayıt dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 1660495072788.png
    1660495072788.png
    25.4 KB · Görüntüleme: 10
L

laxons

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba ;

Steam üzerinde oynamak için sadece türkçe yama dosyası mevcut mu ?

Skiez

Skiez

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Screenshot_2022-08-14-23-41-44-328_being.adultoyunceviri.com.jpgoyuna giriş yaparken böyle bir şey alıyorum ve başka bir şey yapılmıyor. Oyun Paralı sürümde falan mı şuan daha önce indirip oynamıştım 1-2 ay önce sorun olmadan girdi şuan böyle diyor.

Johnnyy

Johnnyy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ne zaman geliyorsun gönlümün efendisi söyle ne zaman

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 12182oyuna giriş yaparken böyle bir şey alıyorum ve başka bir şey yapılmıyor. Oyun Paralı sürümde falan mı şuan daha önce indirip oynamıştım 1-2 ay önce sorun olmadan girdi şuan böyle diyor.
Oyunun dosyalarına erişim sağlamaya çalışmışsınız o yüzden dolayı böyle bir hata alıyorsunuz.

T

Tester

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dün akşam oyundan sorunsuz şekilde çıkmıştım. Ama bugün girmeyi denediğimde oyunun kayıt kısımında savelerim gözükmüyor, fakat AOC klasöründe tüm saveler duruyor. Sorun neyden kaynaklı?

Üst Alt