Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
S

simonadebisi43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sadece Türkçe yamayı edinebilir miyim? Steam'de oyuna sahibim.

P

pogba44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben daha önceden oyunu hileli indirip yanlışlıkla bütün galeriyi açmıştım,şimdi ise oyunu bilgisayardan sildim ve tamamen hilesiz şekilde yeniden indirmeme rağmen galeri'nin hepsi açık şekilde duruyor,benim galeriyi yeniden oyunun başta ki haline getirme imkanım var mı?

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
2$
ben daha önceden oyunu hileli indirip yanlışlıkla bütün galeriyi açmıştım,şimdi ise oyunu bilgisayardan sildim ve tamamen hilesiz şekilde yeniden indirmeme rağmen galeri'nin hepsi açık şekilde duruyor,benim galeriyi yeniden oyunun başta ki haline getirme imkanım var mı?
Oyunla ilgili komple her şeyi silmen lazım kayıt dosyaları vs.

A

Ahmet123456

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna yeni başlayacam sezon öncesi ve ana oyun arasındaki fark nedir hangisini indirmem gerekiyor?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Kayıt dosyalarınızı silmeniz gerekli.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Oyunun Steam'a Ocak 2024'te gelecekmiş. Oyunun yapımcısının açıklamasını gördüm.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Ara bölümü oynayayım dedim. Aşırı saçma geldi. Ben niye Zoey'i yönetiyorum arkadaş ne alaka ya! 3 dakika'da kapattım.

P

pogba44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda ve sınav içinde hileleri kapamanın herhangi bir yolu var mı

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Üçüncü sezon 2024'ten önce gelmez. Ve o zamana kadar bu oyunu unuturum gibime geliyor. Galiba tek başına yapıyor bu oyunu. Patreon'da oynamak istedim fiyatları görünce küçük dilimi yuttum. :D

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Üçüncü sezon 2024'ten önce gelmez. Ve o zamana kadar bu oyunu unuturum gibime geliyor. Galiba tek başına yapıyor bu oyunu. Patreon'da oynamak istedim fiyatları görünce küçük dilimi yuttum. :D
2024de çok fazla. Bölümler aşağı yukarı 5-6 ayda geliyor. Üçüncü sezonun ilk bölümü olduğu için 7-8 ay desek bu yılın sonlarına doğru gelir diye düşünüyorum 🙂

Üst Alt