Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Dün akşam oyundan sorunsuz şekilde çıkmıştım. Ama bugün girmeyi denediğimde oyunun kayıt kısımında savelerim gözükmüyor, fakat AOC klasöründe tüm saveler duruyor. Sorun neyden kaynaklı?
Kayıt dosyalarınızı %appdata% > RenPy > BeingADIK kısmına aktarıp deneyebilir misiniz?

B

bertini07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Being A DIK v0.8.2 - Adult Oyun Çeviri.exe..Trojan uyarısı veriyor.Mega üzerinden indirmiştim.Kaspersky-defender-avp hepsi trojan uyarısı veriyor.Yama ile ilgili bir şeymidir ?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Being A DIK v0.8.2 - Adult Oyun Çeviri.exe..Trojan uyarısı veriyor.Mega üzerinden indirmiştim.Kaspersky-defender-avp hepsi trojan uyarısı veriyor.Yama ile ilgili bir şeymidir ?
Yama ile ilgili bir durum değil. Oyunlarımızda herhangi bir virüs yok ama kullandığımız sıkıştırma programı lisanssız olduğu için böyle bir uyarı alıyorsunuz.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Bu yüzden dolayı Windows Defender ve anti-virüs programlarınızı kapatmanız lazım.

A

assassin02

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu

Böyle bir hata verdi kurarken. Telefon android

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu

Böyle bir hata verdi kurarken. Telefon android
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

A

assassin02

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.
Telefon hafızası oldukça yeterli ve yeniden başlattım yine olmadı. İki farklı linkten indirip denedim yine olmadı. Çözümü yok mu

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Tam olarak neyi indireceğim? Interlude nedir? Ana oyundan farkı ne ayrıca ben de oyun zaten var yamayı sadece indiremiyor muyuz?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Tam olarak neyi indireceğim? Interlude nedir? Ana oyundan farkı ne ayrıca ben de oyun zaten var yamayı sadece indiremiyor muyuz?
Oynama sırası olarak ilk başta Ana Oyun (1-8) indirmeniz gerekiyor ondan sonra Interlude (Ara Bölüm) indirebilirsiniz. Türkçe yamalarımızı ayrı bir şekilde paylaşmıyoruz.

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Oynama sırası olarak ilk başta Ana Oyun (1-8) indirmeniz gerekiyor ondan sonra Interlude (Ara Bölüm) indirebilirsiniz. Türkçe yamalarımızı ayrı bir şekilde paylaşmıyoruz.

Teşekkürler ama böylelikle hem size upload sorunu çıkıyor hem de kullanıcıya download sorunu yaşatıyor. Verilen alternatif linklerden sadece birinden indirebildim diğer iki tanesi zaten kırılmış. Ayrıca konudaki not dikkatimi çekti oyuna girerken forum hesabınızla giriş yapın demiş bu ne demek?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Teşekkürler ama böylelikle hem size upload sorunu çıkıyor hem de kullanıcıya download sorunu yaşatıyor. Verilen alternatif linklerden sadece birinden indirebildim diğer iki tanesi zaten kırılmış. Ayrıca konudaki not dikkatimi çekti oyuna girerken forum hesabınızla giriş yapın demiş bu ne demek?
Bu bizimle alakalı bir durum değil. Yapımcı oyunu bölme kararı aldığı için böyle bir durum var ortada ve oyunun boyutu çok yüksek zaten. Ara bölümden sonra 3. sezon yine farklı bir linkte olacak.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
İndirme yaparken IDM veya FDM kullanmanızı öneriyoruz. Oyunu indirdikten sonra karşınıza giriş sistemi gelecek oraya giriş yapmanız lazım.

Üst Alt