Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Hadrian

Hadrian

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda virüs olduğunu iddia etti önce bilgisayar sonra buraya girip bir bakayım dedim kim ne demiş diye döndüğümde oyunun setubunu silmiş oyun duruyor ama açamıyorum tekrar nasıl yükleyebilirim zaten küçük bir şeydi

Hadrian

Hadrian

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dosyayı geri yüklemeyi başardım sorun çözüldü.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Hadrian Oyunlarımızda virüs yoktur ama kullandığımız sıkıştırma programı lisanssız olduğu için virüs olarak algılıyor.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Daha sonra böyle bir sorunla karşılaşmamak için Windows Defender ve anti-virüs programlarınızı kapatmanızı öneriyoruz.

RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Being a dik ınterlude indirdim uygulama yükle diyorum yüklenemesi diyor mediafireden indirdim ondan mı acaba

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var. Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var. Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.
Çok teşekkürler

Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
ben baştan başlayacağım eski savemi nasıl silerim oyundan devam et kısmında eski kayıtlarım var silemiyorum

emrekt

emrekt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. sezon sonrası ara bölüm Sage kapıyı çalınca bitiyor ve 9. bölüme devam et diyince tekrar başa sarıyor ara bölüm bu kadar mı yoksa bende mi hata var

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
2. sezon sonrası ara bölüm Sage kapıyı çalınca bitiyor ve 9. bölüme devam et diyince tekrar başa sarıyor ara bölüm bu kadar mı yoksa bende mi hata var
Kapı çalınca interlude bölümü bitiyor geri kalanı 3. sezonda artık o da ekim-kasım ayı gibi çıkar zaten

D

Darkhow

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben yanlışlıkla tüm galeriyi açtım onu kapatmanın yolu var mı

Üst Alt