Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
ZX97

ZX97

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni bölüm nerede kaldı kuruduk. bu arada tavuk olunca nasıl hir değişim oluyor hiç denemedim

ZX97

ZX97

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
being a dik oyununun far cry 3 ve sekirodan daha büyük olması gerçeği

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Tavuk olarak giderseniz oyunun rotası tamamen değişiyor ve hikayede farklılıklar meydana geliyor.

R

Recepovic

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam 3 haftadır oyunu sıkıntısız oynuyordum. Dünden beri oyunu açarken antivirüs programı trojan buluyor açmıyor oyunu. Ne değişmiş olabilir?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Hocam 3 haftadır oyunu sıkıntısız oynuyordum. Dünden beri oyunu açarken antivirüs programı trojan buluyor açmıyor oyunu. Ne değişmiş olabilir?
Windows Defender ve anti-virüs programlarınızı geri açtıysanız böyle bir bildirim ile karşılaşmanız normal. Oyunlarımızda virüs yok. Kullandığımız sıkıştırma programı lisanssız olduğu için öyle bir hata alıyorsunuz.

D

Darkhow

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Giriş ekranını internetsiz geçmenin yolu yok demi

L

LYNX224

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu daha yarısındayım ama cok hosuma gitti elinize sağlık AOÇ ekibi

R

Recepovic

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Windows Defender ve anti-virüs programlarınızı geri açtıysanız böyle bir bildirim ile karşılaşmanız normal. Oyunlarımızda virüs yok. Kullandığımız sıkıştırma programı lisanssız olduğu için öyle bir hata alıyorsunuz.
Hocam windows defender hep açıktı ve 4.bölüme kadar geldim bu şekilde. Değişen bir şey yokken birden virüs uyarısı alıyorum ve oyun açılmıyor

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Hocam windows defender hep açıktı ve 4.bölüme kadar geldim bu şekilde. Değişen bir şey yokken birden virüs uyarısı alıyorum ve oyun açılmıyor
Windows Defender hep açık olsa da her zaman bu uyarıyı vermeyebiliyor. Sistem bazen virüs olarak algılayıp gerekli olan dosyaları silebiliyor.

Hadrian

Hadrian

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun ne zaman final yapar yani oyun tahmini kaç güncelleme daha alır

Üst Alt