Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
T

Tester

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk defa oynayacağım. Hangi linkten indirmem gerekiyor

gobc87

gobc87

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
3$
pc den mi yoksa telefondan mı oynayacaksın pc den oynayacaksan windows telefondan oynayacaksan android altlarında yazıyor zaten oradan tıklayıp indirebilirsin

T

Tester

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu kurdum yardımlarınız icin teşekkürler, bir de dik ve tavuk tam olarak ne işe yarıyor. Hangisine vermeliyim genel olarak?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyunu kurdum yardımlarınız icin teşekkürler, bir de dik ve tavuk tam olarak ne işe yarıyor. Hangisine vermeliyim genel olarak?
DIK ve TAVUK olmak tamamen sizin seçimlerinize bağlı. Gideceğiniz rotayı yani karakterleri ve hikayeyi etkiliyor.

Yussuf

Yussuf

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bu oyun gibi çok fazla ve zor seçimler yaptıran oyunlar biliyorsanız soylermisiniz şimdiden teşekkür ederi ;))

D

Darklaser

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
windows 1-8 bölüm linkleri yalan olmuş. Yenileyebilir misiniz?

E

emirabi123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar yardım eder misiniz ? oyunu ilk açıyorum kapatıp bidaha açınca arka plana atıyor oyun ekranı gelmiyor ???

Üst Alt