Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Kayıt dosyalarında hata alıyorsanız eski sürümlerden kalan kayıt dosyaları ise hata vermeleri normal.

Z

zekiad

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1-8 bölümüde indirdim ama o dosya yı açamıyorum winrar ile

Ekli dosyalar

• resim_2022-07-29_001816867.png
    resim_2022-07-29_001816867.png
    4.2 KB · Görüntüleme: 13
B

Batuha

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben burda kaldım ilerleyemiyotum nereye basmam lazım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-07-29-11-30-32-971_beingadikinterlude.adultoyunceviri.com.jpg
    Screenshot_2022-07-29-11-30-32-971_beingadikinterlude.adultoyunceviri.com.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 26
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Ben burda kaldım ilerleyemiyotum nereye basmam lazım
Oyunu ilk kez oynuyorsanız yanlış olanı indirmişsiniz. Sezon öncesi bölümünü oynamak için kayıt dosyası aktarmanız gerekiyor. Aktarabilmek içinde ana oyunu oynamanız lazım. Yani bu konu üzerinden ana oyun 1-8 yazanı indirip oynayın ilk olarak.

D

Darkhow07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben en başta giriş yap yerinde hesap detaylarını yazıp "Giriş Yap" butonuna tıkladıktan sonra hata alıyorum

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Ben en başta giriş yap yerinde hesap detaylarını yazıp "Giriş Yap" butonuna tıkladıktan sonra hata alıyorum
Giriş ekranında hata alıyorsanız internetinizde bir sıkıntı vardır. Yurtdışında iseniz VPN ile Türkiye'ye bağlanın. Güvenli internet seçeneği açıkas internet sağlayınızın ayarlarından kapatın.

L

Larso22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selamlar forumda yeniyim. Burada kalite nasıl? Bir de oyunda hile mevcut mu? İnternetim az o yüzden indirmeden sormak isterim.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Selamlar forumda yeniyim. Başka bir sitede 480p kaliteli olarak çıkarmışlar. Burada kalite nasıl? Bir de oyunda hile mevcut mu? İnternetim az o yüzden indirmeden sormak isterim.
Kalite hem PC hem de APK'da iyidir. APK, PC'ye göre biraz daha düşük kaliteli ama fark hiç anlaşılmıyor ve evet hile mevcut.

P

Pekiab

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna yeni bir güncelleme geldi mi acaba ya da eklenicek mi çok merak ediyorum daha yeni bitirdim de devamının gelmesini çok isterim

P

Pekiab

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gelecek ama net bir tarih yok. Tahmini olarak ekim-kasım aylarında gelebilir.
Merak ettiğim birşey daha var acaba bu tarz uzun bing a dik tarzında ya da mile cityde güzeldi mesela bu tarzlarda oyun varsa beni bilgilendirir mısın tam detaylı bakamıyorum da hepsine sizler daha iyi biliyorsunuzdur

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Merak ettiğim birşey daha var acaba bu tarz uzun bing a dik tarzında ya da mile cityde güzeldi mesela bu tarzlarda oyun varsa beni bilgilendirir mısın tam detaylı bakamıyorum da hepsine sizler daha iyi biliyorsunuzdur
University of problems ve A.O.A Academy oyunlarına da bakabilirsiniz.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Discord sunucumuzda bulunan #oyun kanalının sabitlenen mesajlarında en popüler oyunlar mevcut göz atabilirsiniz.

D

Darkhow07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim pc deki saveleri androide atınca bir sıkıntı olur mu

Üst Alt